Přejít na obsah

Odcizené hodinky


MacBaren

Doporučené příspěvky

Drsnej příběh, sleduju to už od té soboty, co jsi to sem hodil. Nicméně ta odbočka k shewczovi je drsnej spinoff.

Vysvětli mi, jak mohli pustit toho borca ven a ještě dřív jak tebe. Však škoda byla víc jak 5k CZK, to že se ty hodinky vrátily snad není důvod, aby se trestný čin nestal. Navíc pokud ukradl ty dvoje, tak ty Geckoty musel šlohnout taky, jak jakýpak copak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To je na palici. Byl chycenej s kradeným zbožím. Je mi jasný, že tyhle zmetci si to mezi sebou předávají, jeden to šlohne, druhej prodá, aby se třeba vyhnuly shodě otisků na místě činu atd.

Nicméně je to fakt k nasrání. Chytneš ho, má u sebe další kradený zboží, tebe se snažil podvést, když lhal, že krabici vyhodil po vytopení bytu, ale chápu, že pokus o podvod nebo něco podobnýho mu těžko přišijou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty krávo, tak to je odbočka s příběhem kam bych se asi nechtěl dostat. Ale prostě takovej život někdy asi je co.
Hlavně, že nikdo nepřišel k fyzické újmě
Říkám si, kdybych se třeba já dokázal vzbudil a uplatnil své 9mm pravidlo můj dům můj hrad
Ale to už je jiný příběh..
Mazec


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna včera bylo ve zprávách, že osvobodili borce, co mu někdo v noci vykrádal byt, když spal a on ho postřelil nebo zastřelil - už nevím přesně. Akorát po výstřelu mu hned zavolal pomoc a zachraňoval ho.

Nejsem zastánce divokého západu, ale tady byl domácí maximálně v právu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna včera bylo ve zprávách, že osvobodili borce, co mu někdo v noci vykrádal byt, když spal a on ho postřelil nebo zastřelil - už nevím přesně. Akorát po výstřelu mu hned zavolal pomoc a zachraňoval ho.
Nejsem zastánce divokého západu, ale tady byl domácí maximálně v právu.

Ano, tohle pro obránce dopadlo dobře, Nutná obrana.
Útočník tam byl se sekerou.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jo bazoš je asi semeniště zlodějů, prý to skenujou a jak dá někdo inzerát, hned mu nabídnou přes WhatsApp, že to koupí, ideálně přes Zásilkovnu - logicky - je to anonymní pošta (stačí heslo a vymyšlené jméno), prý zaplatí dopravu a zboží a nějak zblbnou prodávajícího, aby jim to poslal, že hned po odeslání dostane platbu od Zásilkovny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 ze 3? Krásnej výsledek! Mně se vrátily 1 z 5... v mém případě pachatelé známí, v rozsudku mají nařízeno poškozeným nahradit způsobené škody. Momentálně jsem ve fázi, kdy jsem se před 4 měsíci odvolal ohledně výše náhrady škody. Pak můžu řešit návrh na exekuci a jako třešničku na tomhle posraným dortu ještě zaplatím náklady exekutora, až zjistí, že pachatelům není co vzít... jednoho časem pustí, druhému doběhne podmínka a budou z nich opět svobodní občané... a co s nimi bude dál? Nepochybně se začlení do slušné společnosti, začnou pracovat a splácet své statisícové dluhy ;) já ale spíš očekávám, že se opět vydají krást a podvádět, ale tak je to asi v tomhle státě správně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo bazoš je asi semeniště zlodějů, prý to skenujou a jak dá někdo inzerát, hned mu nabídnou přes WhatsApp, že to koupí, ideálně přes Zásilkovnu - logicky - je to anonymní pošta (stačí heslo a vymyšlené jméno), prý zaplatí dopravu a zboží a nějak zblbnou prodávajícího, aby jim to poslal, že hned po odeslání dostane platbu od Zásilkovny....

Jo, to je klasika
Ale zatím jsem všechny tyhle krixxly odhalil s tím číslem co měli na WhatsApp na tomhle web portálu po zadání tel. čísla
Navíc maj na WhatsApp buď krásnou fotku, nebo fotku rodiny s dětma

https://www.vyhledatcislo.cz/cislo/420704013775


Tohle dole už jsem párkrát postoval:

Dotaz od podvodníků na inzerát
Ty prašivky scammers jsou poslední dobou čím dál vynalézavější
Už dávno neplatí, že je dotaz poslán z telefonního čísla jiné země, hodně špatně přeloženou češtinou, a ke drahému produktu.
Dostal jsem zprávu na WhatsApp z přiloženého tel. čísla s dotazem na nabízený produkt, který je celkem levný, kolem 1k.
Zpráva byla skoro dobře, jen mě udivilo, že píše “měl bych zájem” a na fotce byla krásná holka

Semínko podezření vedlo na Google, kde se po zadání tel. čísla pochybnost potvrdila. Viz obrázek

Ve správě se dotazovalo, klasický trik, jestli je zboží ještě k mání, a že bude zorganizována doprava, po zadání pár údajů.
Čili po onom zjištění, jsem už jen odepsal klasickou odpověď jako vždy v těchto případech:
“Vaše komunikace a tel. číslo nahlášeno Policii ČR a Interpolu. Bye”
Poté dávám ve WhatsApp na této diskuzi/kontaktu -> Report and Block


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

chlapci, čistě teoreticky, při potencionálním odcizení našich miláčků….  A vyžádání si třeba od PČR čísla strojků, či sériová čísla ( a to řeším teď asi jen vintage, nebo hodinky bez kartičky )  ….  Stačí jim to vypsané růčo, nebo je lepší mít  tyto věci posvěcené třebas od A.D ??? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...