Přejít na obsah

Odcizené hodinky


MacBaren

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Frantiku: myslíš, jako že policie neřeší čísla…. A vlastně jen tyto informace postoupíš servisu ??? Nebo při nalezení / dohledání budeš o čísla vyžádán o proti předání … 

 

Ragu: Tvé reakci bych se dovolil pousmát …

A děkuji za duchaplnou reakci, kterou jsi mi pomohl ( nebo někomu, koho by to taky třeba zajímalo ). 
A nevím, jak jsi si z téhle informace, vydedukoval tuhle číčovinu, když otázka zněla jinak. A ani okrajově nemá s tvou představou nic společného …. Otázka by zněla jinak a byla by směřována na jinou instituci  …  Howgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příště tam dám raději smajlíky


Jinak kdybych měl odpovědět seriózně, běžnej policajt, kterej nerozezná citizen od Rolexu, nejspíš nebude řešit potvrzení od hodináře.

Co já třeba dělám preventivně je, že karty od hodinek dávám okamžitě do schránky v bance a přes tím si je vyfotím, ideálně a hodinkama aby byl viděl serial no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lobber PČR sama od sebe nic takového nejspíš vyžadovat nebude. Maximálně v momentě, když se nějaké hodinky najdou a bude potřeba nějak prokázat, že jsou to ty tvoje.

Já jsem byl v tomhle celkem aktivní, serial numbers a ref. numbers jsem Policii hlásil sám od sebe do pár dní od sepsání protokolu, takže když se pak jedny hodinky našly, tak (možná právě i na základě čísel) mi hodinky rovnou bez nějakého dokazování, že jsou moje, vrátili s tím, že není pochyb, že jsem byl vlastníkem já a jsou to přesně ty hodinky.

...bohužel jen jedny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej sedět :D "moji zloději" mi mají nahradit vzniklou škodu ve výši 381 000,- Kč.

První už sedí za předchozí trestnou činnost, což je podle soudu dostatečný trest = bez trestu!

Druhý dostal podmínku!

...toliko ke spravedlnosti v ČR :giljotiini:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...