Přejít na obsah

Prim MIG-15


Chegi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 185
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mě to hejtování Eltonu už nějak nebaví....podle mě se poslední roky dost zvedly a jsem rád, že to nechcíplo jako spousta jinejch věcí v ČR. Počin dobrej, jestli si mohli vybrat lepší spojení třeba v případě Albatrosu, asi jo, ale nemám potřebu to pitvat do posledního detailu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lamiczka napsal:

Mě to hejtování Eltonu už nějak nebaví....podle mě se poslední roky dost zvedly a jsem rád, že to nechcíplo jako spousta jinejch věcí v ČR. Počin dobrej, jestli si mohli vybrat lepší spojení třeba v případě Albatrosu, asi jo, ale nemám potřebu to pitvat do posledního detailu...

Jenže právě smysl pro detaily dělá ten rozdíl mezi Primem a třídou, do které by chtěl patřit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upozornit na sebe a neznalému publiku, ochotnému uvěřit že MiG-15 je náš národní poklad, prodat pár kusů svých neméně povedených hodinek pro milovníky železnice jménem Prim Klasik ČD a nechtěně pomoci i MPM Quality kde hrají hru na dodavatele hodinek Českého olympijského týmu, který na výpravu do Tokia stylově obdržel hodinky vybavené strojkem Miyota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Bert napsal:

Borci, zkuste mi poradit. Co je smysluplného na tom, představit veřejnosti hodinky, které jsou již (takřka, snad s výjimkou jednoho kusu) vyprodané. Já tam žádnou strategií nevidím. Help please.

Berte, jenže to je docela zásadní omyl. Nebyly vyprodané. Já psal do Eltonu už o víkednu panu Vernarovi, že bych jedny rád (beru tam cca jednu limitku ročně díky dárkům pro kolegy). Odpověděl mi už v pondělí ráno asi v 7 a já mu volal před 9 a ještě jsem si mohl celkem vybírat, odhadem tam bylo tak ještě 30-40 kousků, hodně jich ale bylo rozebraných po představení a samotnýma pilotama. Čísel mi nabízel víc. Holt se to vyprodalo za 2 dny...možná se to někomu nechce věřit, nebo dokonce nelíbí, ale dávám jen vlastní zkušenost. Proto jsem sem hned ráno dával to PDFko se specifikací, který mi poslal, měl jsem to Vernarem dokonce potvrzený, že to není problém...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, dneska už asi fakt nic není. Vyprodalo se to za 2 dny. Vernar mi říkal, že se prodávají fakt rychle... Ale ve chvíli představení bylo kusů ještě celkem dost (minimálně v pátek, kdy to proběhlo médiama, kolik lidí je vzalo přes víkend ještě než se v pondělí objevily na webu prim netuším, ale já sem tu specifikaci proto dával hned co jsem ji sám otevřel a měl zamluvenej vlastní kus včetně informace, že jdou fakt rychle pryč...

Zde. Jak jsem psal, podle času příspěvku jsem mu volal někdy v půl 9 a to jsem si fakt ještě mohl docela vybírat čísla. Byly i nějaký kulatý co mi psal (60, 90, ...), nenižší bylo 52, ale pak jich bylo ještě dost...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Lamiczka napsal:

Se divím, že Breitling se kvůli tomu naprosto stejnýmu přístupu nehejtuje...prdel je, že to představily jen o 2 dny později a taky je to limitka inspirovaná ikonickým letadlem (v tomto případě čtyřma různýma)...

 

 

Tak třeba já o té kolekci vůbec nevěděl. Ale upřímně, protože B. jsou s letectvím spojeni dlouho, tak nějak mi to vadí míň i když to spojení GMT s těmihle letouny je taky srandovní. 

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...