Přejít na obsah

Opravna obuvi v Praze


8ballcz

Doporučené příspěvky

Ahoj,

hledám nějaké solidní místo, kde nechat v Praze opravit boty. Mám vícero bot a problémů k řešení (většinou luxusní značky) - zašití paty, bělení podrážek, zašití prasklé kůže od nazouvání, doplnění kousku odbroušené podrážky... Měli byste nějaké doporučení?

Lamarche.cz se prý hodně zhoršil, ještě jsem zaznamenal Fresher.cz, ale nemám na ně žádné reference.

Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, 8ballcz napsal:

Chlapi díky za doporučení. Než ho budu otravovat, nevíte jestli dělá i ty gumové podrážky (na jedněch botách je kus ubroušený)?

Jo, dělá je ( nebo je alespon dělal ještě loni ).

 

před 19 minutami, bohus76 napsal:

A zásuvky neumí? Au,já už budu hodný😁

Bohužel, ani já je neumím :-)), ale kamarádčoft nejen tady funguje a pár typů mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Koukám, že jsem nějak pozapomněl napsat svoji zkušenost. Jedná se o dílnu ve sklepě bytové domu, ale nenechte se zmást, pan mistr švec opravdu ví. Tedy o botách ví, o Chronomagu prý nikdy neslyšel :D Donesl jsem jedny starší Gucci a po rychlém ohledání poznal rok kolekce, dále doporučil kosmetiku na renovaci a říkal, že jeho zásah nepotřebují. Poté jsme řešili prasklou kůži na botách LV, tam odvětil něco o tom, že to jak tak, když se kabelkář s*re do ševcoviny (promiňte ten výraz, jeho slova :D) a dále popsal způsob opravy, jak moc to bude vidět, cenu atd. Musím říct, že něco takového jsem už dlouho nezažil, prostě člověk, co dobře zná svou práci a dělá ji rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, 8ballcz napsal:

Koukám, že jsem nějak pozapomněl napsat svoji zkušenost. Jedná se o dílnu ve sklepě bytové domu, ale nenechte se zmást, pan mistr švec opravdu ví. Tedy o botách ví, o Chronomagu prý nikdy neslyšel :D Donesl jsem jedny starší Gucci a po rychlém ohledání poznal rok kolekce, dále doporučil kosmetiku na renovaci a říkal, že jeho zásah nepotřebují. Poté jsme řešili prasklou kůži na botách LV, tam odvětil něco o tom, že to jak tak, když se kabelkář s*re do ševcoviny (promiňte ten výraz, jeho slova :D) a dále popsal způsob opravy, jak moc to bude vidět, cenu atd. Musím říct, že něco takového jsem už dlouho nezažil, prostě člověk, co dobře zná svou práci a dělá ji rád.

Jojo, o hodinkách neví. Hrál jsem proti němu hokejbal a znám ho z jedné rozmíšky na hřišti :-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...