Přejít na obsah

Hodinky k narozeninam


Doporučené příspěvky

před 45 minutami, Marfael napsal:

Já bych ti řekl Tudory, ale vzhledem k poznámce “těžko bych kousal absenci datumovky”, tak říkám Sinn, které jsou skvěle. 
Ja si totiž onehdá taky myslel, ze datumovku oželím, protože moc hezke hodinky, ale nakonec neozelim a budu muset prodat, a to se mi vzhledově libi moc.

já to zjistil pri Sinn 556, mel jsem tu verzi k 55letum společnosti a ta byla krasna, aplikovane indexy, ale proste nemela datum a v čase mi to začlo taky vadit a vymenil jsem je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lamiczkatak jestli jsi to myslel takto, tak jasne .. souhlas. Ja se na to divam jeste z trosicku jine strany. U hodinek Union dostane kolega za rozpočet do 80l kvalitu 200+.. prisaham👍

@blackwhit1893 nejsou zadne oblekovky kamo. S tou vyskou urcite ne! Kdyz oblekovky tak to chapu kosulka = pekne manzetky = knoflicky.. jak tam budes cpat tohle? Nene. Oblekovky vidim spis ty zlate stare Omegy co mam v supliku. Maji nejakych 10,11mm. Tyhle spis vidim jako SUW sportovne uzitkovy watche. 🤣ale ja mam suw a tenisky vsechno, tak na me se vyserte, kecam..🤣 58 jsou pohodlnejsi.. jednoznacne. 
 

@Karussellsouhlas Moony!!! ale chapu, ze 200kg do narozenin jen tak nedosetri, ale jednou urcite! Ty musis mit! 👌👍

Pridam neco pro tvou motivaci, jinak z vyberu / @i podle toho co uvadis za modely, ty Glashutte jsou moc slusnacke / stale rikam BB58, jednoznacne! Lepsi hodinky za ty prachy stejne nejsou. Amen

70D39C43-75F4-46E7-8F20-1B349BC6B592.jpeg

2BC5FB11-81FA-448D-9769-A91154C513E0.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsem diky a diky i za gratulace k narozeninam. Ty jsou teda az v lednu (nakup ted, protoze v tehle tika ETA, kdezto v nove objednanych je Concepto), takze ted prichazi nejhorsi moment v zivote chronomagora - dneska jsem je ulozil a musim cekat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak předně gratuluji k manželce. Svoji ženu miluji, ale tenhle malý plus, ukecat mě, abych si koupil za 60- 80 tisíc k narozeninám hodinky, jaksi postrádá. A ty jsi z jednoho pokladu vytěžil další poklad, tentokrát hodinkový! Vše nej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...