Přejít na obsah

Sinn U1


sved002

Doporučené příspěvky

dufi:Tak tady jsou ty tvoje U1 SDR...Fakt mooc pěkný! Můžu tě poprosit o Tvoje dojmy a porovnání s tvýma bejvalíma Déčkama?

Ty jsou jeho syna ty U1, Dufi Decka pokud vim stale ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 179
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Omlouvám se ...dlouho jsem tu nebyl, mám hektický pracovní měsíce, díky Tano, žes to vzal částečně za mě.. :)  Jsou sice mladýho, ale mám je na očích denně...hodinky jsou parádní, dost velký, těžký a když porovnám s Déčkama, tak D byli pravej opak - malý, lehký a mimořádně pohodlný - ale na mě už moc malý, mladej naprosto spokojenej i na jeho tenký ruce a Sellita šlape v pohodě - nějaký vteřinky za den tam jsou, ale žádný drama. Jak bude trochu víc času, tak zase zplodím nějaký foto od všeho co doma máme, myslím, že U1čkám bude zimní fotka slušet, jsou dost výrazný..co mám takhle info, tak okolí si jich všimne asi víc než "D"éček... <_<  -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když říkáš, že mladej má tenkou ruku,tak kolik má obvod zápěstí? Jen pro srovnání s mým.

Má lehce pod 16...a v nošení nevidí jedinej problém, sundává jen na spaní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Já půjdu asi do klasické verze s SDR na kaučuku..je to fakt tool, ty tahy se mi moc nelíbí.. ;)

Kdyby sis to rozmyslel s tahem, tak kaucuk se sponou mam doma a nemam ho na co dat. Tak bych ho levne pustil dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tah je super....ale na tomhle tipu hodinek mi nějak nesedí, koukal jsem teď ještě na černou verzi kdy i pouzdro , luneta je s tegimentem plus PVD a na červeném kaučuku vypadají nepřekonatelně...ještě to budu muset promyslet...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...