Přejít na obsah

omega praskly tah


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, dich napsal:

napred zkusim do omegy na zaruku /hodinky jsou 2 roky stare ne 4/,ale diky moc za tip. Kazdopadne me to dost prekvapilo- stat se mi to treba pred mesicem pri koupani v mori,tak je po hodinkach. 

tak to ti mozna vyhnil tou morskou soli 🤓

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tak čtu, model Seamaster z roku 2021, tedy alespoň nějaká jejich část, má velmi zajímavou výrobní vadu spony. Hodinky zůstávají lidem na rukou. Boční tlačítka pojistky se při stisku zablokují, spona se neuvolní, ale tlačítka již nelze znovu zmáčknout. Měl jsem jich letos v ruce nových pár, zhruba 10 kusů a z toho se u dvojích tento problém projevil. U Dušáka byla vždy spona vyměněna na počkání. O problému vědí a spony mají skladem, címž tedy zareaguji na původní post a pokud to bude uznáno jako záruční oprava, budeš to mít hned vyřešené :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 11. 2021 v 7:52, rekib1 napsal:

….s tím prasklým tahem to je mazec, koukal jsem, že na tom konci je poměrně dost masivní oceli, zvláštní… to bude na jasnou reklamaci v záruce…

Nemam tuhle sponu s mikroregulaci, ale konstrukce to bude podobne jak ta starsi...ono je to v miste, kde je to ve skutecnosti nejslabsi, pac tou uzkou casti pochazi navic tunel na osku. 

Upraveno uživatelem Seamaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Seamaster napsal:

Nemam tuhle sponu s mikroregulaci, ale konstrukce to bude podobne jak ta starsi...ono je to v miste, kde je to ve skutecnosti nejslabsi, pac tou uzkou casti pochazi navic tunel na osku. 

pravda, ale je to tam na pevno bez ohybu, ale tak stát se to může, když vyletí třeba milion SMP za rok, vždy se najde nějaká nepřesnost nebo spíš skulinka ve výrobě ve zpracování oceli, kde mohla být třeba bublinka uvnitř oceli, ale jen teorie... 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...