Přejít na obsah

omega praskly tah


Doporučené příspěvky

To je trapné, takové věci by se měly řešit doživotně gratis. To vyjádření k reklamaci bych rád viděl. Prostě zmetek z výroby, stává se nám to jednou za 10 let, počkejte prosím v křesle pět minut na novou sponu a tady máte jako omluvu katalogy a hadřík na čištění antireflexu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 26. 11. 2021 v 12:56, jacob napsal:

Když to tak čtu, model Seamaster z roku 2021, tedy alespoň nějaká jejich část, má velmi zajímavou výrobní vadu spony. Hodinky zůstávají lidem na rukou. Boční tlačítka pojistky se při stisku zablokují, spona se neuvolní, ale tlačítka již nelze znovu zmáčknout. Měl jsem jich letos v ruce nových pár, zhruba 10 kusů a z toho se u dvojích tento problém projevil. U Dušáka byla vždy spona vyměněna na počkání. O problému vědí a spony mají skladem, címž tedy zareaguji na původní post a pokud to bude uznáno jako záruční oprava, budeš to mít hned vyřešené :-).

 

Dnes jsem sundal sve Seamastery a presne jak pises, jedno tlacitko se zablokovalo v poloze otevreno. Tzn. zavru to jen napul a to je asi dost o hubu. Jesteze jsem je koupil i s gumou 😀. Prezuto a zitra zacnu resit opravu/vymenu.

Mozna hloupy dotaz, muzu reklamovat u jakehokoli AD, kdyz je tah stale v zaruce? Tah byl dokupovan u Dusaka v Praze a ja su z Brna. A predpokladam, ze na tah neni zaruka jako na hodinky 5 let, ale pouze 2 roky?!

IMG_20220113_204418.jpg

IMG_20220113_204409.jpg

IMG_20220113_204255.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pry, ze to muselo vzniknout moji vinou . Sice si niceho nejsem vedom ,ale kvuli 1400kc se s nima hadat nebudu. No hodinky uz jsou doma a snad se to nebude opakovat
Tak to je za mě velíce špatný přístup k zákazníkovi. Nevěřím a to bych se opravdu hádal že to je tvá vina. Nejsou to hodinky za 10 tisíc. Oprava zdarma plus nějaká malá pozornost jako omluva.

Odesláno z mého SM-A405FN pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, MartinD napsal:

Dnes jsem sundal sve Seamastery a presne jak pises, jedno tlacitko se zablokovalo v poloze otevreno. Tzn. zavru to jen napul a to je asi dost o hubu. Jesteze jsem je koupil i s gumou 😀. Prezuto a zitra zacnu resit opravu/vymenu.

Mozna hloupy dotaz, muzu reklamovat u jakehokoli AD, kdyz je tah stale v zaruce? Tah byl dokupovan u Dusaka v Praze a ja su z Brna. A predpokladam, ze na tah neni zaruka jako na hodinky 5 let, ale pouze 2 roky?!

IMG_20220113_204418.jpg

IMG_20220113_204409.jpg

IMG_20220113_204255.jpg

Že tys ta tlačítka mačkal! :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 1. 2022 v 12:16, kupko napsal:

Tak to je za mě velíce špatný přístup k zákazníkovi. Nevěřím a to bych se opravdu hádal že to je tvá vina. Nejsou to hodinky za 10 tisíc. Oprava zdarma plus nějaká malá pozornost jako omluva.

Odesláno z mého SM-A405FN pomocí Tapatalk
 

asi jsem udelal chybu,jak tady ctu reakce mel jsem se ozvat-ono nejde o 1400kc ,ale spis o princip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
V 13. 1. 2022 v 20:55, MartinD napsal:

Dnes jsem sundal sve Seamastery a presne jak pises, jedno tlacitko se zablokovalo v poloze otevreno. Tzn. zavru to jen napul a to je asi dost o hubu. Jesteze jsem je koupil i s gumou 😀. Prezuto a zitra zacnu resit opravu/vymenu.

Mozna hloupy dotaz, muzu reklamovat u jakehokoli AD, kdyz je tah stale v zaruce? Tah byl dokupovan u Dusaka v Praze a ja su z Brna. A predpokladam, ze na tah neni zaruka jako na hodinky 5 let, ale pouze 2 roky?!

IMG_20220113_204418.jpg

IMG_20220113_204409.jpg

IMG_20220113_204255.jpg

K tomu můžu jen doplnit, že jsem si v dubnu 2019 kupoval sponu 117STZ001159 s regulací a děje se mi tam tohle taky. Samozřejmě až po uplynutí záruční lhůty 😕 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...