Přejít na obsah

Otevření butiku Breitling (Pařížská 1)


FreemanTKOZ

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Byl jsem zrovna minulý týden. Pěkné povídání s pravděpodobně manažerem prodejny. Chtěl jsem se podívat na nějaké Bentley,ale jak mi bylo zděleno, již s nimi ukončili spolupráci. Podle slov daného manažera je cesta Breitling více zelená než vozy Bentley:-)) Což měl pravdu i když Bentley se také chystá na elektrifikaci. Jinak velmi příjemné a ochotné jednání .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Tak jsem se byl v rámci několikadenního pobytu v Praze, mrknout ve středu v Butiku Breitling, Pařížská 1, a musím říct, že to byl krásný zážitek. Krásně stylově udělané a obsluha (slečna brunetka) byla milá a docela jsme pokecali i o hodinkách. Jen jsem chtěl vidět naživo ty nové SuperOceany v tyrkysové, ale momentálně už je nemají. Líbily se mi Superchronomaty 44 (černý cifr, bílé sčítače a na tahu) a také SOH II chrono se zeleným cifrem. Návštěvu určitě všem doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
V 6. 7. 2022 v 7:53, Frantik napsal:

Tak objednají ti ho minimálně, skladem ho urcite nemají. Ale nevim, jestli v butiku je i servis 🙂

Servis tam nemaji, ale tahy, gumy prehazuji, zkracuji ochotne. Na starsi modely (damsky 15mm sire) je to horsi (nemaji nic) pokud chcete kaucuk k limitce, tak taky budete spis zklamani.. ale to je holt taktika Breitlingu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...