Přejít na obsah

Hladam ultimatne chrona ako dalsie nafurtky


Doporučené příspěvky

před 42 minutami, Willie McBride napsal:

@actionman1 žlté ma hneď upútali a aj zelené (no tie sa myslím už nerobia), len pri oboch mi vadila čierna dátumovka. U mňa sú "letným poblúzním" žlté Oystery, ktoré som si objednal, aby som zistil, čo všetci na tých Roládach vidia, aj keď sa obávam, že sa k ním nikdy nedostanem 😄  

My sme žene zobrali tiffany blue oystre a nevie si ich vynachváliť. 31ky avšak na ženskú ruku ideal 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 13 minutami, DarylVanHorne napsal:

Jak to myslíš s tím chováním a výběrem? 

Koukni se do výloh hodinářství a na předpořadníky. Takhle to myslím. Přece tady nebudu hodnotit chování jednotlivých vlastníků?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, kuncák7 napsal:

Koukni se do výloh hodinářství a na předpořadníky. Takhle to myslím. Přece tady nebudu hodnotit chování jednotlivých vlastníků?

Nebylo to úplně patrné, tak jsem se zeptal. 😉 Chování značky je, jaké je, ale marketing to dokonale vyváží a proto jsou pořadníky dlouhé jak tejden před výplatou 🤣 To borci fakt umí za jedna 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, DarylVanHorne napsal:

Nebylo to úplně patrné, tak jsem se zeptal. 😉 Chování značky je, jaké je, ale marketing to dokonale vyváží a proto jsou pořadníky dlouhé jak tejden před výplatou 🤣 To borci fakt umí za jedna 👍

U mě to působí právě naopak. Jsem z týhle značky znechucenej, až naštvanej a rozhodně je podporovat nebudu ( nepopírám ale, že já nejsem zajímavej zákazník, takže je to jen výkřik do tmy ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, kuncák7 napsal:

U mě to působí právě naopak. Jsem z týhle značky znechucenej, až naštvanej a rozhodně je podporovat nebudu ( nepopírám ale, že já nejsem zajímavej zákazník, takže je to jen výkřik do tmy ).

Naprosto chápu 😉 Korunka by si se vzpínajícím koníkem mohla podat ruku - obě značky si z vytírání pr.. se zákazníky udělaly sport. A ti lidé se ho dobrovolně účastní 🤣 To je jediné v čem tyhle dvě značky obdivuju 😂

@actionman1 Nějak se to tu zvrtlo, pardon za OT 😇 

Jsem zvědavý, jak to nakonec dopadne. Rozhodně sem pak prosím dej vědět 😉👍

Upraveno uživatelem DarylVanHorne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Willie McBride napsal:

@actionman1 výhoda žien, ich veľkosti sa dajú ako tak zohnať 😄

No uz ani tie nezozenies. Pozerali si ich v kazdom butiku kde sme boli. Kazdy kto ma trochu love chce rlx a najlepsie ten najlacnejsi :D akurat zelene dokazali pomerne rychlo zohnat vo Viedni ale tie sme nebrali. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@actionman1 no pekne. Ja som ešte v lete pozeral dámske R info bola taká, že síce sa čaká aj na dámske, no nie je to tak dramatické (nejaké mesiace, možno problém pri extra farbách), problém pri OP od veľkosti 36 všetky farby, pri tých veselých farbách úplne že úplne na prd 🙂 No našťastie to nie je nič, čo by mi žily trhalo, takže ak niekedy OP prídu, tak zistím, čo je na nich také na pokakanie a ak neprídu, tak sa do proste nedozviem 🙂 Viac ma táto situácia trápi u AP, tam by som sa nejakých chcel niekedy dočkať, no zatiaľ si budeme robiť radosť kúskami od iných výrobcov 😄   Som zvedavý, ako to nakoniec u teba dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waiting (wish) listy čekací doba rovná nesmyslu, zvlášť u značky která jede masovku a ne kusovku... To vše dohromady je pro mne naprosto nepochopitelný 😲 Začínám věřit, že kdyby měli strojky a chyběly pouzdra a ty udělali z hovna 💩, prodali by to ještě včera 😂 A dráž... RLX 🐫Camel🐪 Shit Limitted Edition 😂🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@DarylVanHorne Rolex je fenomén, či sa nám to páči, alebo nie. Za mňa to je tiež len "tuctovka bez nápadu", ktorá robí kvalitné hodinky, no pri vyše milióne kusov ročne sa len ťažko dá hovoriť o nejakej exkluzivite. Ale pozná ich každý a veľa krát je to o tom, že sa niekto dostane k peniazom, chce niečo extra, tak čo ho napadne, ako prvé pri hodinkách - Rolex. Nespočetne krát som sa stretol s názorom (nie pri jedincoch s načim postihnutím) že má Rolexky, tie sú predsa najlepšie (často sú to baby, ktorým ich drahý kúpil to naj, čo existuje). Pár krát som dokonca dostal pri hodinkách otázku, keď sme riešili hodinky a o svojich som hovoril ako o akomsi splnenom hodinkovom sne, prečo som si aj ja nekúpil Rolexky, či boli moc drahé. Proste Rolex pozná každý a aj keď existujú exkluzívnejšie, aj lepšie hodinky, pre mnohých je to tá top hodinárska značka.

Zase sme odbočili od témy 😄 Ja som dokonca asi odbočil aj ku nákupu nových hodiniek, nejako ma premohol absťák 😄

Upraveno uživatelem Willie McBride
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Willie McBride Vím, už jsem to tu na fóru psal několikrát, že RLX neupírám jejich technické inovace a historii. Ignorovat RLX nelze, jen mi přijde, že usnuli na vavřínech minulosti a posun vpřed se zastavil. Kde skončili u techniky, tam to dohání perfektním marketingem a lidí jim to žerou - v tom ohledu před nimi smekám. To z hodinářského světa neumí nikdo. Jsou to marketingoví mágové, kteří z velmi dobrých hodinek dělají výborné a z masové produkce dělají exkluzivitu. Já fakt nevím zda RLX nenávidím, nebo miluju 🤣 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...