Přejít na obsah

Archimede Pilot T


kubson

Doporučené příspěvky

menší váha, odolnost proti korozi a "biologická kompatibilita" - je antialergický a rychleji se přizpůsobí teplotě těla...

 

Myslím,že alergie na kvalitní čistou stainless steel je tak raritní,že bych o ní ani neuvažovat,stejně jako o korozi, menší váha je pro mě minus a protože hodinky nesundávám, ono přizpusobení teplote mě pro mne irrelevantní.Je to jen můj subj názor, titan se snáze poškrábe ,odstranění škrábanců komplikované ,nicméně nekdo ho má rád někdo ne,každému podle jeho gusta me se líbí mít naruce 20 dkg alespon si všimnu když je ztratím.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Myslím,že alergie na kvalitní čistou stainless steel je tak raritní,že bych o ní ani neuvažovat,stejně jako o korozi, menší váha je pro mě minus a protože hodinky nesundávám, ono přizpusobení teplote mě pro mne irrelevantní.Je to jen můj subj názor, titan se snáze poškrábe ,odstranění škrábanců komplikované ,nicméně nekdo ho má rád někdo ne,každému podle jeho gusta me se líbí mít naruce 20 dkg alespon si všimnu když je ztratím.

 

....možná to ani tak není o alergiích, ale o pohodlí - ne každý chce vláčet na ruce čtvrt kila železa - nosil jsem šest let titanové hodinky na všechny aktivity a jsem přesvědčený o tom, že leštěná ocel bude za šest let vypadat daleko hůře než titan - na titan (tah) stačí houbička na nádobí a je to za pět minut jako nové.....

 

 

IMHO - budou k nim dělat i titanový tah ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....možná to ani tak není o alergiích, ale o pohodlí - ne každý chce vláčet na ruce čtvrt kila železa - nosil jsem šest let titanové hodinky na všechny aktivity a jsem přesvědčený o tom, že leštěná ocel bude za šest let vypadat daleko hůře než titan - na titan (tah) stačí houbička na nádobí a je to za pět minut jako nové.....

IMHO - budou k nim dělat i titanový tah ?

 

 

Podepisuju se pod Conrada, je chci vláčet na ruce kus železa. Ale je to skutečně vkusu jednotlivce a o pohodlí, na což má každý právo. Jinak ale titan mi ani jako nový "nový" nepřipadá, je takový šedivý....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie je to spatne a svojich praznivcov si to isto najde. Ja sam proti titanu nic nemam, ale zrovna na pilotkach to myslim nie je uplne to prave...... pilotky su od prirody velke hodinky a ta velkost a vaha k nim tak nejak patri. Dalej sa nepredpoklada ze by sa s nimi clovek potapal ci nejak intenzivne sportoval ... skor si predstavime pilotky ako oblekovky, nez pilotky ako heavy duty hodinky. A pre to myslim ze titam sa v kolekcii A dal umiestnit mozno aj lepsie.... Aapriklad take Archimede Outdoor Sport v titane (prirodzene s tahom) to by som asi doma mohol mat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taková verze existovala, ale prakticky se neprodávala...

já jsem už ohledně soudů, co je a co není správné a jak to má být opatrný..

 

Nemyslel jsem tím co je a co není správné, takových soudů jsem dalek, jen to že osobně mám rád ocel a někdo titan někdo holky někdo vdolky jinak by byl život strašně fádní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
konečně mohu porovnat naživo - rozdíly jsou překvapivě dost malé, váhový rozdíl není příliš cítit, povrch je matný jako u ocelové verze. konkrétní kus, který mi přišel má lépe zdobený strojek, což není pravidlo, ale spíše výjimka.

1228945420.jpg

Když na ten obrázek koukám, musím konstatovat, že ze spoda vypadají naprosto stejně jako moje Junkersy nevím číslo s Etou od firmy Gardé Ruhla. Taky titan, germany, WR 50, místo Archimede Junkers. Liší se korunka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...