Přejít na obsah

BREITLING-Breitling for Bentley 6,75, Breitling B1, Breitling Chrono Superocean


mrakodrap

Doporučené příspěvky

Moc pěkný... BfB trošku mimo můj vkus, ale (jak už jsem psal) ještě pár pěknejch fotek CSO a udělám nějakou hroznou věc. Ostatně docela by mě zajímalo, jestli někdo v Praze nemá CSO (černý nebo alespoň modrý), protože bych je chtěl vyzkoušet na ruce. K Dušákovi se mně zkrze jejich kyselý ksichty moc nechce. Pokud by někdo byl ochotnej a investoval do mě pár minut času, byl bych rád. Kdyžtak SZ. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BfB rozhodně neleží doma v šuplíku. Nosím je často. Dokonce tak často až si říkám jestli bych je neměl malinko šetřit a nechávat je víc doma. Je to kus hodinek a i když mnozí tyhle hodinky nemusí tak pravda je, že nadělají spoustu parády.

 

Super kousky! Přesto že máš nejraději Oceany tak doufám, že se BfB občas dostanou na vzduch!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Ahojky Chronomagu,

 

pro všechny příznivce Breitling a nejen pro ně jsem udělal pár foteček svých velkých B. Snad se alespoň nějaká bude líbit.

 

Příjemné pokoukání...

 

 

 

Ahoj K

 

je vidět, že se moje B-1 dostaly do těch správných rukou...Moc jim to mezi kamarády sluší...

 

Leč mě se po nich dost stýská....

 

M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevíš jak velkou mě dělají radost. Díky Tobě!

 

 

Když se koukám na Tvoje (mimochodem vinikající ) fotky.....tak mám slzičku u oka... :crying_anim:

 

Ale zase na druhou stranu vím, že si je budeš hýčkat.... Tak, at Ti radost vydrží hodně dlouho...a ne jako minule... ;-).

 

Stejně, jsou v té černé hezčí, než modré...

Upraveno uživatelem Arison
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...