Přejít na obsah

The Grand Seiko SLGH003 nejhezčí modrá!


Doporučené příspěvky

Po nákupu Skyflake od místního nadšence jsem neodolal a začal se touto značkou intenzivně zabývat, což mě přivedlo k modelu SLGH003, což je 1000 kusová limitka k 60. výročí značky Grand Seiko. Zajímavostí je nový HI-BEAT caliber 9SA5 s pěti denní rezervou nátahu. Tento stroj je opravdu skvost a určitě budu do vlákna přidávat další a další foto, jak mi čas umožní. Jinak průměr pouzdra je 40mm, extrémě malá výška pod 12mm z těchto hodinek dělá opravdu pohodlný kus, klidně na každodenní nošení. Podle mě jsou to opravdu universální hodinky pro každou příležitost. Jinak samozřejmě fotky zachytí tak 60-70% reálné krásy těchto božských kukaček. Tyhle hodinky strčí to do kapsy tak 90% Švícarské produkce...

0D57349B-C430-4049-939D-92CD278658BC.jpeg

EFBD6CA5-2F07-4B05-97E1-48C20811E1C7.jpeg

31EF090C-0CFF-4B86-B3C8-7B03F49B2E9A.jpeg

Upraveno uživatelem Messiah
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, DarylVanHorne napsal:

U IWC píšeš, že jsi dlouho nic nepostnul a teď se to koukám všechno snažíš napravit 🤣😂 Jaké nové kukačky sem hodíš zítra? Jaegery, PP? 😉

Pravda je taková, že tento Listopad je můj nejkrutější hodinkový měsíc, ještě jsem stihnul kopuit sedmidenní portugaly ale dávám to sem postupně :D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, DarylVanHorne napsal:

Pěkná modrá 👍 Gratulace k GS! Ať slouží a dělají radost 💕 Jen teda mě zajímá, co budeš nosit víc. Jestli bude vítězit modrá u GS, nebo zelena u IWC. Ses nějak rozjel... 😉

A jakpak vypadá spodek? Foto dýnka by bylo? 🤣

Tady něco málo k počtení o novém kalibru: https://www.grand-seiko.com/ph-en/about/movement/mechanical/9sa5

Foto půjčeno z netu viz níže.

 

zadek GS.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 12. 2021 v 10:56, warann napsal:

Jsou paradni, jen bych se chtel optat jak je to s tou rezervou natahu - 5 dni vs 80 hodin. Diky. 

Hm, mě někdo řekl že to je pětidenni tak mě nedošlo že 80h nebude 5 dnů 😄  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda že nejsem skalním fandou Seiko, byť uznávám kvalitu, historii a vliv na vývoj hodinek, včetně moderních technologií. Tohle jsou pěkné hodinky, pohled zezadu je úžasný a sytá modrá mi jako fandovi letectví a kosmonautiky evokuje oblohu pozorovanou z výšky, kdy je s rostoucí výškou nejprve sytě modrá, postupně tmavne až nakonec zčerná, přičemž se i ve dne postupně objevují hvězdy, které připomíná smetí na sklíčku na této fotografii, což není výtka, právě naopak, iluze pohledu do kosmu je téměř dokonalá.

EFBD6CA5-2F07-4B05-97E1-48C20811E1C7.jpeg.003c8353bbc187af892438cab6ad6904.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...