Přejít na obsah

Kresby/obrazy hodiniek


huhu4d

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hustý!!! Poslední cca půlrok si jen tak cca 1x za 14 dní (rád bych častěji :)) taky něco nakreslím / namaluju (vodovky). Už mě napadlo, jestli sem pro výtvarný (a nechci říkat umění, protože k tomu mám daleko :D) nezaložit vlákno. Super, žes založil aspoň tohle a pokud je nás tu víc s podobným zájmem,možná by to nemuselo bejt omezený jen na hodinky. Je tu někdo další takový?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem dělal maturitu z dějin umění a tvorby a počítačové grafiky, a dělal grafické studie pro přihlášku na VS grafický design... můj největší úspěch byla abeceda ze zvířátek (A=nakreslené jako anakonda, B byl bobr a tak)... No co si budeme, nevzali me 😄

tak jsem šel jako záložní plán studovat matiku... 

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl dvě písmena na A4 takže by to bylo docela dost fotek (a nejhorší bylo teda G - bo gazela me tehdy v osmnácti nenapadla, tak jsem dělal gupku což je ryba....). Ale vím kde to mám a můžu to najít a něco vyfotit 🙂

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, ragu napsal:

Hezký!

Žena si nedávno prošla kurzem kresby pravou mozkovou hemisferou. Doporučuju, dost ji to posunulo.

Tohle by mě celkem zajímalo, ale asi bych nikdy neměl odvahu se na něco takovýho přihlásit, protože tomu podvědomně nevěřím. Ale neodsuzuju a neshazuju to, jen nějak nevím co si o tom mám myslet. Jsem asi moc přetechnizovanej materialista. Soft-skill většinou vůbec nějak nepobírám. Ale kdybys se sem paní byla ochotná rozepsat (zhodnotit jak to na ní působilo, pocity, dojmy a tak) moc rád bych si to přečetl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle by mě celkem zajímalo, ale asi bych nikdy neměl odvahu se na něco takovýho přihlásit, protože tomu podvědomně nevěřím. Ale neodsuzuju a neshazuju to, jen nějak nevím co si o tom mám myslet. Jsem asi moc přetechnizovanej materialista. Soft-skill většinou vůbec nějak nepobírám. Ale kdybys se sem paní byla ochotná rozepsat (zhodnotit jak to na ní působilo, pocity, dojmy a tak) moc rád bych si to přečetl...

On to právě není soft skill, jen ten název je takový ezo. Reálně tě prostě naučí techniku - jak si připravit předlohu, rozdělit na segmenty a v podstatě ten obraz složit z menších, jednodušších obrazců (učí tě hledat jednodušší tvary v něčem složitějším, např. Část oka jako silueta vlaštovky a podobně). Jestli se necítíš na kurz, jsou i knížky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Radik napsal:

Hustý!!! Poslední cca půlrok si jen tak cca 1x za 14 dní (rád bych častěji :)) taky něco nakreslím / namaluju (vodovky). Už mě napadlo, jestli sem pro výtvarný (a nechci říkat umění, protože k tomu mám daleko :D) nezaložit vlákno. Super, žes založil aspoň tohle a pokud je nás tu víc s podobným zájmem,možná by to nemuselo bejt omezený jen na hodinky. Je tu někdo další takový?

Ja jsem pro. Loni diky HO a lockdownu jsem si splnil svuj sen a zacal malovat olejem, konecne jsem se k tomu po letech dokopal, a je to fajn relax (no, nekdy i trochu rozcilovani a stres:-) Akorat tedy hodinky nemaluju vubec a ani se nechystam, to mi prijde docela divny tema - delat to realisticky by byla spousta prace (uz jsem zkousel nejake kreslit) a taky vlastne proc, a ztvarnit je nejak umelecky... nevim, to uz je lepsi je nejak zajimave vyfotit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...