Přejít na obsah

Etika pro čínomily


Doporučené příspěvky

Samozřejmě, jelikož jsem nedostal odpověď na dotaz proč mi byl smazán inzerát, tak jsem začal hledat a našel jsem tuto tvoji proticinskou hysterickou autoritarskou válku. A po celém jejím přečtení jsem jen kroutil hlavou, co se z tebe stalo. Ty vulgarismy, to jsi nikdy nedělal. Tak zas můžeš ty. 😂 Já uz ale nepotřebuji. 

Edit:pri tvé 100%transparentnosti jsi zapomněl dodat, že T minu 1,5 hod dotaz proč smazán inzerát... Bez odpovědi. Ty kujone. Az se sám divím, a na sebe se zlobím, že se k této konverzaci vůbec snižuji. 

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 219
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hahaha... 😂 Zase jako s tím jeronimem. Nejdřív střílím a pak koukáme, co jsme strefili. Běž někam, třeba do hajzlu, abych medikoval tvoji medicínu. . 😂 A to tlačítko napište nám si dej zasklit a na zeď. 

Edit. Pardon "kontaktujte nas" 

_20220105_185217.JPG

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za zprávu. Byť s Jeronimem se mýlíš. Na tohle tlačítko poštvu @adasek, aby se podíval, kam vede. Protože ke mně opravdu nic nedorazilo. Dobře chodí Nahlásit, to chodí všem moderátorům. SZ také fungují -  narozdíl od předchozího majitele.

No věcně: s prodejem Tiselek máte hoši (alespoň po nějaký čas) smůlu. Přemýšlím, že pokud by tyhle půtky Čínské vlákno přežlo, bylo by nejlepší v něm udělat vlastní prodejní (atd) sekci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vytribi se to samo, zůstaneš tu nakonec s nohsledy a budeš adorovany a šťastný. 

PertCha dobře to děláš, někomu je z toho soufl, ale v pohodě, každý dle svého vkusu. Jak říkám, když nepodkurujes, běž. 😂 

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 @km.kmk   Mýlíš se. Skrze Google Analytics samozřejmě sleduji i dění na Chronomagu. Počet uřvaných vyhozených čínomilů a jiných prudičů, potažmo těch co demonstrativně odešli, se nikterak neprojevil na počtu příspěvků, přístupů či délce setrvání na stránce. Pokud bych se na tuto problematiku podíval, a již jsem to v minulém roce několikrát udělal, pohledem hodinkového fandy, není mi těchto bývalých členů líto. Jejich přínos zkrátka nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, petr_cha napsal:

Hele nejak tvuj styl nepobiram.. uz posledne.. a nyni opetovne... to fakt nejde veci resit nejak normalne.. bez toho pisteni a provokovani okolo.. sam si stezujes na styl a jedes v tom takhle...
 

Taky ti nerozumím. Vstoupís do toho ostře ty , nikdo tě neoslovil, a rovnou na mě s doporučením ať odejdu a pak se divis reakce. Ale v pohodě, už me neba to řešit. Tak zas jindy. Neboj, nejdu,   pcha. 😂 

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Bert napsal:

 @km.kmk   Mýlíš se. Skrze Google Analytics samozřejmě sleduji i dění na Chronomagu. Počet uřvaných vyhozených čínomilů a jiných prudičů, potažmo těch co demonstrativně odešli, se nikterak neprojevil na počtu příspěvků, přístupů či délce setrvání na stránce. Pokud bych se na tuto problematiku podíval, a již jsem to v minulém roce několikrát udělal, pohledem hodinkového fandy, není mi těchto bývalých členů líto. Jejich přínos zkrátka nevidím.

Jasně, dělej jak myslíš a pokud jsi s tím spokojený, tak ok. Ať se ti daří. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, pebe napsal:

mě to přijde jako dohadovat se u nekuřáka na návštěvě že si nemůžeš zapálit

prostě se tu čínské homáže nesmí prodávat, tak to respektuju a šoupnu to na Aukro

Jasný, máš 100%pravdu, já jen ty vlákna nečetl, tak jsem to nevěděl. Ale neznalost neomlouvá. 👍 Ale odpovědět mohli, stačilo napsat, Čína se neprodává a je to. Já bych nepatral a nenašel tuhle anticinskou hysterii. Tak ať vše  v čem jsou za sebou písmena Čína smaže a má klid úplně. Ale nechávat to tu stylem kouřit můžeš ale ne slukovat nese toto ovoce. 😂 

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návrh - jestli je to teda technicky možné. Udělat jedno jediné téma o číně - nazvat ho jak Bert uzná za vhodné, ale to podstatné. Umožnit vkládat pouze fotky bez textu a nechat to volně žít.

Návrh 2 -samostatná prodejní sekce, kde se budou prodávat homáže všeho druhu bez omezení, ale ne fejky. Zbytek pravidel dle běžného prodejního vlákna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skusim nadviazat na Berta.

před 3 hodinami, Bert napsal:

 Počet uřvaných vyhozených čínomilů a jiných prudičů, potažmo těch co demonstrativně odešli, se nikterak neprojevil na počtu příspěvků, přístupů či délce setrvání na stránce. Pokud bych se na tuto problematiku podíval, a již jsem to v minulém roce několikrát udělal, pohledem hodinkového fandy, není mi těchto bývalých členů líto. Jejich přínos zkrátka nevidím.

Neda mi to neozvat sa v tejto pomerne zlozitej debate, nakolko nechcem, aby to vyznelo ako flame, ale.... Co som ja od tohto fora ocakaval - a co sa sem od zaciatku snazim aj ja priniest -  je trochu tej pridanej hodnoty... A ako sa forum rozrasta, pocet clenov, ktori tu skutocne prinasaju pridanu hodnotu pribuda akosi pomaly...

 

Chlapci s fejkami, nehnevajte sa na mna, ale aku pridanu hodnotu pre toto forum a jej clenov maju Vase "hodinky" priniest?

Upraveno uživatelem miguel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zásadní problém je pouze v tom kdo co považuje za fake. Někdo i homage, byť jde o stejný design ale jiný Brand. Fake ve smyslu total kopírka je jasný a o tom se tu snad nehadame. To, že někdo (Bert a jeho parta) bere homage za fake je pouze subjektivní a díky vlastnictví fóra autoritarsky názor a z toho vycházející pravidla. Ale proč ne. Jen by mělo být jasno. Nemluv o tom, nebo jen septej, nebo mlč, nebo jdi jinam. Třeba jako tady PChA, ten to dělá rád, asi mu to zvyšuje sebevedomi😂

A mimochodem, on ten hon na homage taky trochu kulha, třeba Steinhart., že. Ale na to už nejsou argumenty, tak na to prostě jdeme silou. 

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle už se tu probíralo někdy půl roku zpět. Steinhart, Davosa a tak taky žádná hitparáda, ale narozdíl od čínských šméček mají aspoň nějaké původní modely. U Číňana a Tisselu, Sharkey, San Martinu a spol. je 99.9% produkce kopírování, jen s jiným nápisem na cifru. A btw. to, co vytvořil Jeronimo to je prostě fejk a ukázkovej adept do vlákna "Pro zasmání - Aukro", kterej by bez San Martinů pravděpodobně nevznikl. Kdyby bejval vzal SKX a jim cifr upravil, bralo by se to jako mod :) (Docela by mě zajímaly reakce, kdyby takhle vytunil čínu s čistým cifrem a na něj napsal Rolex nebo Panerai... Takhle když jde "jen" o Seiko, tak je, zdá se, všechno v pohodičce :)).

Nicméně za mě to teda v tomhle vlákně je správně umístěný a dobře, že se to maže. Kdyby ne, nedivil bych se tomu, že by v budoucnu nějakej bazošák, co za půl roku nažene 50 příspěvků chtěl na fóru třeba udat třeba Sharkey shity s AM cifrem jako původní Monstra, Willardy, Želvy, a tak. Ostatně, jedny Sharkey se Seiko cifrem už tu tuším byly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, VojtaB napsal:

Tohle už se tu probíralo někdy půl roku zpět. Steinhart, Davosa a tak taky žádná hitparáda, ale narozdíl od čínských šméček mají aspoň nějaké původní modely. U Číňana a Tisselu, Sharkey, San Martinu a spol. je 99.9% produkce kopírování, jen s jiným nápisem na cifru. A btw. to, co vytvořil Jeronimo to je prostě fejk a ukázkovej adept do vlákna "Pro zasmání - Aukro", kterej by bez San Martinů pravděpodobně nevznikl. Kdyby bejval vzal SKX a jim cifr upravil, bralo by se to jako mod :) (Docela by mě zajímaly reakce, kdyby takhle vytunil čínu s čistým cifrem a na něj napsal Rolex nebo Panerai... Takhle když jde "jen" o Seiko, tak je, zdá se, všechno v pohodičce :)).

Nicméně za mě to teda v tomhle vlákně je správně umístěný a dobře, že se to maže. Kdyby ne, nedivil bych se tomu, že by v budoucnu nějakej bazošák, co za půl roku nažene 50 příspěvků chtěl na fóru třeba udat třeba Sharkey shity s AM cifrem jako původní Monstra, Willardy, Želvy, a tak. Ostatně, jedny Sharkey se Seiko cifrem už tu tuším byly...

Hm, slov hodně, a co jsi chtěl vlastně říct? 

Edit. Už vím, ty jsi pan "kdyby". 😂 

A mimochodem, tato věčná diskuse se tu vedla před 10,5,3 lety a vlastně pořád. Proto si myslím, že jsou dvě cesty, buď volnost a nadhled, nebo restrikce resp total zakaz. Je mi jedno která to bude, může to být jen fórum swiss Made +Elton , ale tohle napůl je stále stejně na ho. no. 

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že bude potřeba doplnit do pravidel sekce prodej-výměna, že je nulová tolerance k prodeji Čínských a jiných vykrádaček a je po problému.

Pravda je, že ne všichni nositelé "homáží" chodí do Čínomilného vlákna, takže si myslím, že je toto opatření zcela na místě.

Zákaz prodeje fejků je jasný, tam je to předpokládám bez diskuze.

Co se týká témat zakázat/tolerovat, to je v rukou majitele fóra, který to tu všechno platí.

Každá sranda něco stojí, takže trocha pokory, při dodržování nastavených pravidel, zejména pokud chci něco využívat zdarma, je dle mého názoru malá cena.

Pokud to nejde překousnout, tak bohužel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Tikal napsal:

Myslím, že bude potřeba doplnit do pravidel sekce prodej-výměna, že je nulová tolerance k prodeji Čínských a jiných vykrádaček a je po problému.

Pravda je, že ne všichni nositelé "homáží" chodí do Čínomilného vlákna, takže si myslím, že je toto opatření zcela na místě.

Zákaz prodeje fejků je jasný, tam je to předpokládám bez diskuze.

Co se týká témat zakázat/tolerovat, to je v rukou majitele fóra, který to tu všechno platí.

Každá sranda něco stojí, takže trocha pokory, při dodržování nastavených pravidel, zejména pokud chci něco využívat zdarma, je dle mého názoru malá cena.

Pokud to nejde překousnout, tak bohužel...

Sláva, konečně to někdo trefil a popsal. Jen bych k té pokore požadované od členů byl i za sebereflexe majitele. Ono apriori homage nazývat mrdkama, sračkama, jebkama, a čínské vlákno označit žlutým trojúhelníkem, to není úplně hodno respektu. A pokud není v pravidlech prodejní sekce uvedeno no china, a po smazani inzerátu dostaneš nálož a jsi odeslán do hajzlu, také ne. To ať to radši zakáže úplně. Akorát vytváří konflikty. A to fakt nejsem milovník china. Mám vše, swiss, Elton, a je mi to jedno. Ať si každý nosí co chce, když to není fake/fake. Ale tak to mám já, někdo musí nastavovat pravidla a pak je vymáhat. 😂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...