Přejít na obsah

Etika pro čínomily


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 219
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, CHRONOGRAF1 napsal:

Aha, tak to je mazec ;) slovy mistra Járy da Cimrmana - divím se tak, že se sám divím jak se divím.. ;)

chalan, ty ale vies pobavit. najviac ma pobavia ludia, ktori sa vyjadruju k niecomu, o com absolutne nemaju ani sajn. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Dokusan - dik, kdybys to sem nehodil ty, tak uz jsem se chystal ja.
 
Aspon se tu v praxi potvrdilo uz to, po cem volam celou dobu. Nehazejte Cinany do jednoho pytle, vsichni nedelaji jen kopirky, ale je spousta cinskych znacek s vlastnim designem. A treba konkretne ten Seagull ma China Made na vsech svych hodinkach.
 
@villain83 - 5etter ma trvaly ban co nikdy skonci. Proto zde dal nediskutuje.
@Bert - slo by udelat u nicku nejaky indikator, ze clovek ma aktualne ban? Aby bylo jasne, proc treba nereaguje na SZ (v pripade rozjednaneho prodeje) nebo na diskuzi?
 
Pokud jde o humor a nadsazku, tak se zkuste podivat do vlakna San Martin od strany 5 nebo do vlakna Amfibia. Vice mene ti stejni clenove si tam delali legraci zejmena sami ze sebe a vsechno resili s velkou nadsazkou. V SM vlakne bylo super pozorovat, jak si tam i ze zacatku souzneli se spoustou pozdejsich nejvetsich kritiku. Sami ty hodinky castovali nelichotivymi vyrazy. Sami ze zacatku resili moralni dilema mezi sebou. Byla to hezka doba, kdy se lidi jeste zvladli domluvit. Pak se neco zmenilo a od te doby si oba tabory nemuzou prijit na jmeno. Pokud to bylo jen to, ze si jeden z nich dovolil udelat super fotky a verejne se ptat jak by asi dopadly kopirovane znacky v tomto srovnani, tak je to smutne. Kdyby vse v zivote bylo jasne definovane cerne nebo bile, tak by to bylo super. Nebo mozn ne. Spis ne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, AndyAaron napsal:
@Dokusan - dik, kdybys to sem nehodil ty, tak uz jsem se chystal ja.
 
Aspon se tu v praxi potvrdilo uz to, po cem volam celou dobu. Nehazejte Cinany do jednoho pytle, vsichni nedelaji jen kopirky, ale je spousta cinskych znacek s vlastnim designem. A treba konkretne ten Seagull ma China Made na vsech svych hodinkach.
 
@villain83 - 5etter ma trvaly ban co nikdy skonci. Proto zde dal nediskutuje.
@Bert - slo by udelat u nicku nejaky indikator, ze clovek ma aktualne ban? Aby bylo jasne, proc treba nereaguje na SZ (v pripade rozjednaneho prodeje) nebo na diskuzi?
 
Pokud jde o humor a nadsazku, tak se zkuste podivat do vlakna San Martin od strany 5 nebo do vlakna Amfibia. Vice mene ti stejni clenove si tam delali legraci zejmena sami ze sebe a vsechno resili s velkou nadsazkou. V SM vlakne bylo super pozorovat, jak si tam i ze zacatku souzneli se spoustou pozdejsich nejvetsich kritiku. Sami ty hodinky castovali nelichotivymi vyrazy. Sami ze zacatku resili moralni dilema mezi sebou. Byla to hezka doba, kdy se lidi jeste zvladli domluvit. Pak se neco zmenilo a od te doby si oba tabory nemuzou prijit na jmeno. Pokud to bylo jen to, ze si jeden z nich dovolil udelat super fotky a verejne se ptat jak by asi dopadly kopirovane znacky v tomto srovnani, tak je to smutne. Kdyby vse v zivote bylo jasne definovane cerne nebo bile, tak by to bylo super. Nebo mozn ne. Spis ne.

toto zial nikomu nevysvetlis. som/bol som ucastnikom oboch vlakien.  vsetko bolo v SM vlane v pohode, az do jedneho casu, a to od 23. strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalani, pokoj. 

 

@Dokusan  @AndyAaron jasne, ze Seagull je poznam. Skor ma to China Made pobavilo v suvislosti s fejkami. Predstavil som si Submariner z trznice na “nerozoznanie” od originalu, na ktorom sa na dolnej casti cifernika “hrdo” tyci China Made :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Roman-ZA napsal:

chalan, ty ale vies pobavit. najviac ma pobavia ludia, ktori sa vyjadruju k niecomu, o com absolutne nemaju ani sajn. 

Sršíš vtipem, ale budiž. Faktem je, že čínské hodinky nezasluhují větší studium... a tím bych tuto debatu uzavřel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, AndyAaron napsal:
@Dokusan - dik, kdybys to sem nehodil ty, tak uz jsem se chystal ja.
 
Aspon se tu v praxi potvrdilo uz to, po cem volam celou dobu. Nehazejte Cinany do jednoho pytle, vsichni nedelaji jen kopirky, ale je spousta cinskych znacek s vlastnim designem. A treba konkretne ten Seagull ma China Made na vsech svych hodinkach.
 
@villain83 - 5etter ma trvaly ban co nikdy skonci. Proto zde dal nediskutuje.
@Bert - slo by udelat u nicku nejaky indikator, ze clovek ma aktualne ban? Aby bylo jasne, proc treba nereaguje na SZ (v pripade rozjednaneho prodeje) nebo na diskuzi?
 
Pokud jde o humor a nadsazku, tak se zkuste podivat do vlakna San Martin od strany 5 nebo do vlakna Amfibia. Vice mene ti stejni clenove si tam delali legraci zejmena sami ze sebe a vsechno resili s velkou nadsazkou. V SM vlakne bylo super pozorovat, jak si tam i ze zacatku souzneli se spoustou pozdejsich nejvetsich kritiku. Sami ty hodinky castovali nelichotivymi vyrazy. Sami ze zacatku resili moralni dilema mezi sebou. Byla to hezka doba, kdy se lidi jeste zvladli domluvit. Pak se neco zmenilo a od te doby si oba tabory nemuzou prijit na jmeno. Pokud to bylo jen to, ze si jeden z nich dovolil udelat super fotky a verejne se ptat jak by asi dopadly kopirovane znacky v tomto srovnani, tak je to smutne. Kdyby vse v zivote bylo jasne definovane cerne nebo bile, tak by to bylo super. Nebo mozn ne. Spis ne.

Nevěděl jsem, že dostal ban. Já už se v tomhle vlákně vyjadřovat nechci, stačilo,  už tak jsem toho tady napsal mnohem víc, než jsem původně chtěl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, villain83 napsal:

Nevěděl jsem, že dostal ban. Já už se v tomhle vlákně vyjadřovat nechci, stačilo,  už tak jsem toho tady napsal mnohem víc, než jsem původně chtěl...

Jj. ban na neurčito tady dostal i ggrand za to, že napsal +1 pod příspěvěk 5ettera, ve kterém, dle mého soudu, nikdo neschvaluje prodej fejků. Pouze poukazuje na to, že s následným prodejem nemá nikdo z čínské sekce nic společného. Alespoń já jsem to tak pochopil, tak doufám, že za svůj názor taky nevyfasuji ban. Je to na první straně tohoto příběhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, CHRONOGRAF1 napsal:

Sršíš vtipem, ale budiž. Faktem je, že čínské hodinky nezasluhují větší studium... a tím bych tuto debatu uzavřel.

On možná srší vtipem, ty ale vysloveně nevíš nic a snažíš se to tady trapne maskovat tím, že znevazujes psaní jiných.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, eloga napsal:

Probůh,  :eek: Berte, už to tady konečně zamkni, máme tu na čtení příjemnější a chronomagorsky důležitější vlákna. Zejména od VintageLovera.  :smoke:

 

neblbni, ved je tu celkom sranda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, kuncák7 napsal:

On možná srší vtipem, ty ale vysloveně nevíš nic a snažíš se to tady trapne maskovat tím, že znevazujes psaní jiných.

Moc nerozumím tomu, co mi chceš říct. Co tady trapně maskuju ? A co že to nevím? ;) zkus se zamyslet nad tím co napíšeš, než vstoupíš do debaty které evidentně nerozumíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, CHRONOGRAF1 napsal:

Sršíš vtipem, ale budiž. Faktem je, že čínské hodinky nezasluhují větší studium... a tím bych tuto debatu uzavřel.

Asi o tom opravdu moc nevíš, zrovna Seagull je zajímavá značka ke studiu, s dlouhou historií.  Ale ani to neospravedlnuje ty mrdky,které se tady prezentují.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, CHRONOGRAF1 napsal:

Moc nerozumím tomu, co mi chceš říct. Co tady trapně maskuju ? A co že to nevím? ;) zkus se zamyslet nad tím co napíšeš, než vstoupíš do debaty které evidentně nerozumíš.

Máš problém se psaným? Přečti si to podruhé či potřetí a pochopíš. Takovýhle chytracku už tu bylo. Zamýsli se spíš ty a pak něco placej. O psaní se u tebe nedá ani náznacit. Ty bohužel nevíš nic ani o debatě a ani o hodinkách 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, kuncák7 napsal:

Máš problém se psaným? Přečti si to podruhé či potřetí a pochopíš. Takovýhle chytracku už tu bylo. Zamýslí se spíš ty a pak něco placej. O psaní se u tebe nedá ani náznacit. Ty bohužel nevíš nic ani o debatě a ani o hodinkách 

Ano tomu bych i věřil že tu byla spousta chytráčků, zrovna jednomu odepisuju.. a že nerozumím hodinkám? čínským tedy opravdu ne. Co ale vím, že si cestičku k Čínským hodinkám opravdu neprošlapu. Mimochodem myslel jsi problém se PSANÝM ( SLOVEM? ) a nebo psaním?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, CHRONOGRAF1 napsal:

Ano tomu bych i věřil že tu byla spousta chytráčků, zrovna jednomu odepisuju.. a že nerozumím hodinkám? čínským tedy opravdu ne. Co ale vím, že si cestičku k Čínským hodinkám opravdu neprošlapu. Mimochodem myslel jsi problém se PSANÝM ( SLOVEM? ) a nebo psaním?

Nerozumíš žádným hodinkam a jen se tu trapne předvádís a exhibujes. No nic, kazit si hlupákem večer nebudu. Ty se zkus, jestli jsi toho schopen, zamyslet nad tím, jak se tu prezentujes. Problém máš s obojím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...