Přejít na obsah

Kapesní hodinky po dědovi


zelvon007

Doporučené příspěvky

Zdravím,

dostal jsem od otce kapesní hodinky po dědovi, ale po všem snažení se mi nepodařilo identifikovat, co jsou zač. Identifikoval jsem akorát dva punce a to švýcarský a německý. Ale co se nápisu na číselníku týče, tak to jsem nenašel nic. Jenom, že tam je název německého města a asi tam bude napsané nějaké jméno. 
 

Pokud by někdo věděl, co by mohly být hodinky zač, budu moc rád za komentář. 

A96A878B-4375-4E38-B6EF-6440664E079F.jpeg

13810186-1194-407E-A0C2-BDB76B6D4ECA.jpeg

39C99D15-EEBF-42B5-8572-B0BBA8ECDA64.jpeg

C2B3801E-A662-4000-B724-04D67153E107.jpeg

C92CDAFA-A743-4716-A577-9370448B59AE.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mě,  když pominu strojek, který nedokážu identifikovat. 
Bych si troufl říci, že jméno s německým městem je reklama ( na obchodníka/obchod který se tam nacházel ). Něco podobného, mám na kapesných hodinek od Alpina s českým obchodem . 
Plášť je stříbrný ( nese pokud jsem dobře vykoukal, měsíček s korunkou - který se používal do roku 1909 ) 

Třeba mě kluci opravěj / doplní …

Ale za mě je to vše s čím ti dokážu pomoci 

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Po roku...

Ja mam tiez po nevlastnom dedovi vreckove striebozne 2 plaštove IWC , ktore nosil ako rušnovodič na parnom rychliku Albatros ako strojvodca, chcel som dat vymenit cifernik, oblučik atd , bol som osobne v IWC r.2000 , ale 150 e sa mi zdalo to moc, dnes chcu 3x viac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, peterth napsal:

Ja mam tiez po nevlastnom dedovi vreckove striebozne 2 plaštove IWC , ktore nosil ako rušnovodič na parnom rychliku Albatros ako strojvodca, chcel som dat vymenit cifernik, oblučik atd , bol som osobne v IWC r.2000 , ale 150 e sa mi zdalo to moc, dnes chcu 3x viac

Hele při vší úctě k Tobě. Když sem narveš do každého  vlákna příspěvek, abys byl "Member 50"  a  ani sem nedáš forografie, právě těch kapesních hodinek, je hodnota těch tvých příspěvků nula. 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
V 10. 7. 2023 v 12:51, long napsal:

Hele při vší úctě k Tobě. Když sem narveš do každého  vlákna příspěvek, abys byl "Member 50"  a  ani sem nedáš forografie, právě těch kapesních hodinek, je hodnota těch tvých příspěvků nula. 😞

Ano , omluvam sa ale hodinky mam v trezore inde , ale iste ich odfotim a pridám sem foto , menil som počitat a v tomto ho neviem /tu fotku / najst ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...