Přejít na obsah

Trochu zlata


Doporučené příspěvky

Začíná se mi honit hlavou myšlenka, zda nezkusit něco se zlatem. Musel bych kvůli tomu asi pustit svoje Suby, tak to zároveň musí být něco, čeho bych se pak nezbavoval půl roku a za 50% původní ceny. Z toho mi vychází prakticky jen bicolor modely od Rolexu - konkrétně Datejust, Suby a GMT. Na GMT s chocolate zlatem jsem “zapsanej”, ale zlatý voči, že se někdy dočkám. Suby tu teď jsou v prodeji, ale lehce váhám - jsou už přeci jen 7 let starý. Datejust asi nejmenší problém. Je to s čekačkou na ty suby s modrým cifrem taky takovej průser? Ještě nějaký nápad? AP je cenově mimo rozpočet, Béčka a Omegy nechci, v Hublotech se nevyznám, IWC jen fg a víc společenský. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Tudory ne, tam fg vůbec nerozumím. Vypadá to, že to v úvahách zúžím jen na Rolex a tím pádem na to můžu vzhledem k dostupnosti zapomenout:-D Jen pro zajímavost - jen v Čechám je aktuálně k dispozici na CH24 39 nových bicolor modelů a 158 nových Rolexek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, xcmaniax napsal:

... Jen pro zajímavost - jen v Čechám je aktuálně k dispozici na CH24 39 nových bicolor modelů a 158 nových Rolexek...

No a pak ze RLX nejsou ! Je jich jak sracek a nikdo to nechce :D

Ja chapu, ze po RLX touzi lidi, co "nemaj" dost penez. Ale proc po nich furt bazite i vy, zdejsi bohati parchanti, to mi hlava fakt nebere 😎

Jo a ten tip na Cartier bych zvazil. To bys byl pan ! 

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, honza71 napsal:

No a pak ze RLX nejsou ! Je jich jak sracek a nikdo to nechce :D

Ja chapu, ze po RLX touzi lidi, co "nemaj" dost penez. Ale proc po nich furt bazite i vy, zdejsi bohati parchanti, to mi hlava fakt nebere 😎

Jo a ten tip na Cartier bych zvazil. To bys byl pan ! 

No kdybych byl bohatej parchant, tak si je proste koupim na chronu a neresim, ze za ne dam kilopade vic:-D Takhle muzu max. spekulovat, ze "prasacky" prodam ty svoje a ten rozdil pak bude vlastne +- stejnej jako u retailu:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pánové, tak prakticky jen zvažuju nový 41 mm model 126613LB, který se samozřejmě kromě překupníků koupit nedá. Cena na ch24 u "profesionálního prodejce" v EU a mimo Německo (našel jsem IT, Švédsko a Polsko) je cca 440 - 450 tis, tedy kilo nad retailem. Takže bych musel odhadem po započtení prodeje subů tak 150 dosypat. Napište mi někdo, že to je úplná kravina ať to můžu zamknou a zapomenout na to 😄 

21780313-jhaib4eru4w2dpfd1ig5ar73-ExtraLarge.jpg.3e6a6e94f55b94e309ac38920501d48e.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud půjdu někdy do zlata, nebude to s ROLEXEM, nemůžu se zbavit pocitu že vidím černocha ověšenýho zlatýma řetězama a ROLÁDY na ruce, popřípadě další etnikum a mercedes. Osobně bych šel do IWC PORTUGALCŮ. Decentní hodinky, neřvou a přesto si jich na první pohled všimneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam ich takmer pol roka a som naozaj velmi spokojny… s DJ 41 ako modelom, s jubi, s bico aj s farebnou kombinaciou. Ked som ich v lete kupoval bol to stale viac menej model z vylohy ktory sa dal kupit hned. Teraz je to inak ale nemyslim ze by na ne bola cakacka viac ako 2-3 mesiace. Btw bolo mi povedane ze ani bico Suby nie su az tak uplne nezohnatelne za retail…

C5759B2C-568E-4028-89E8-808FFA96601C.thumb.jpeg.2f449b2b2caaaec8656e6df11e108b81.jpeg

 

143E412D-92BF-40F2-9E0F-585C6C47BAFD.thumb.jpeg.d3ff5ba989affe8a4f9f9df9c56f0edf.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...