Přejít na obsah

Trochu zlata


Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, ondrejm napsal:

Nech suby, pusť něco jiného, a vezmi dj u ad. Asi nej řešení :)

Jak jsem Ti psal, to je druhá možnost. Neumím si po těch letech představit situaci "nemít zrovna suby" 😄 No půjdu se asi někdy projít do centra a popovídat si. 

Tissotky je co do váhy zlata určitě dobrá value for money:-) Jestli tedy nejsou jen pozlacené. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, xcmaniax napsal:

Jak jsem Ti psal, to je druhá možnost. Neumím si po těch letech představit situaci "nemít zrovna suby" 😄 No půjdu se asi někdy projít do centra a popovídat si. 

Tissotky je co do váhy zlata určitě dobrá value for money:-) Jestli tedy nejsou jen pozlacené. 

A možnost nejlepší, ocelové Suby + bico DJ a můžeš jít do chronodůchodu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tu vedl s kolegou nejakou diskuzi o mozne smene, byl jsem u AD vyzkouset bicolor DJ a kupodivu jsem zjistil, ze tato cesta neni zatim nic pro me. DJ 36, ktere jsem mel v zaloze jako naprostou jistotu byly tak maly a relativne na tu velikost vysoky, ze jsem si neumel predstavit ze bych si zvykl. 41 jsem uz mel a za srdce me taky nevzaly. Asi jsem rozmazlenej:D v nakym blaznivym napadu jsem zacal chvili uvazovat jestli “touhu” po zlatu neuspokojit oblekovymi Lange Saxonia, to by me uz ale zena asi hnala. Tak to vidim, ze asi spis pockam nez to prejde:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@xcmaniax AL&S Saxonia sú nádherné, až vyrastiem, tak si kúpim tie s mesiačikom a samozrejme v bielom zlate, nech to nevyzerá, ako zlato 😄  Inak sa ti ani nečudujem rozhodnutím opustiť cestu DJ 36, to sú fakt prťavé hodinky. No až ťa zase chytí bláznivý nápad ohľadom oblekoviek, tak tam je výber v zlate tak široký, že je problém sa rozhodnúť, ktoré sú top 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Willie McBride napsal:

@xcmaniax AL&S Saxonia sú nádherné, až vyrastiem, tak si kúpim tie s mesiačikom a samozrejme v bielom zlate, nech to nevyzerá, ako zlato 😄  Inak sa ti ani nečudujem rozhodnutím opustiť cestu DJ 36, to sú fakt prťavé hodinky. No až ťa zase chytí bláznivý nápad ohľadom oblekoviek, tak tam je výber v zlate tak široký, že je problém sa rozhodnúť, ktoré sú top 🙂

Po koupi dnesniho prirustku jsem ty Saxonie mel na vyzkouseni v ruce a to je uplne samostatna liga:) Az jednou budu premyslet o oblekovkach. Ja bych vzal naopak ty “zlaty”, tam si myslim ze to sedi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, xcmaniax napsal:

Po koupi dnesniho prirustku jsem ty Saxonie mel na vyzkouseni v ruce a to je uplne samostatna liga:) Az jednou budu premyslet o oblekovkach. Ja bych vzal naopak ty “zlaty”, tam si myslim ze to sedi. 

Lange je spracovaním topka, Saxonie som si skoro kúpil, nakoniec o chlp vyhrali VC Patrimony a aj to iba pre "silnejší vzťah" ku VC. No aj tak ma v hlave niekde trápi akýsi škriatok, že raz musím mať aj ich. Problém som pri nich mal aj ten, že všetky ich modely s dokonalé najprv som pozeral tie ich najčistejšie, potom som si povedal, že aj tá seukundová má svoje čaro, potom ani ten dátum nebol zlý a od nich bolo iba na skok ku mesačným fázam ... a zrazu bola cena dvojnásobná 😄

A máš asi pravdu, že zlatá farba sa im hodí asi viac, len ja nenosím nič zlaté, takže u mňa vyhráva biele zlato (v prípade, že nie je na výber iný kov), ktoré je pre mňa nositeľnejšie a hlavne menej nápadné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Willie McBride napsal:

Lange je spracovaním topka, Saxonie som si skoro kúpil, nakoniec o chlp vyhrali VC Patrimony a aj to iba pre "silnejší vzťah" ku VC. No aj tak ma v hlave niekde trápi akýsi škriatok, že raz musím mať aj ich. Problém som pri nich mal aj ten, že všetky ich modely s dokonalé najprv som pozeral tie ich najčistejšie, potom som si povedal, že aj tá seukundová má svoje čaro, potom ani ten dátum nebol zlý a od nich bolo iba na skok ku mesačným fázam ... a zrazu bola cena dvojnásobná 😄

A máš asi pravdu, že zlatá farba sa im hodí asi viac, len ja nenosím nič zlaté, takže u mňa vyhráva biele zlato (v prípade, že nie je na výber iný kov), ktoré je pre mňa nositeľnejšie a hlavne menej nápadné.

VC Patrimony jsou samozřejmě také TOP, to beru za stejnou kategorii. Ty Saxonie s malou vteřinovku jsou už jen 35, větší jsou automaty a tam je zase cena blízko Patekům...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...