Přejít na obsah

Prodej nových hodinek Rolex


Bert

Doporučené příspěvky

před 15 hodinami, barackpalenka napsal:

Osobne som nepostrehol daný zákaz. Ale keď sme už pri rušení, aj jeho opak by mohol byť na mieste, napr. stanoviť max. počet inzercií nad ktorý sa už daný užívateľ musí bezodkladne hlásiť/registrovať za profika. A keď už profi, tak poriadne. Preukázať oprávnenie, živnosť, sro a pod. 

yeah...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 121
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kto bude chciet kupit predrazene rolky ten ich urcite kupi aj bez tohto portalu, takze ak to moze do buducna nejak pomoct v tej monetizacii, tak za mna preco nie.

Kazdopadne vsetko zle je na nieco dobre. Mna Rolex inspiroval, ked prinesiem domov makove kolace, tak ich detom rozdavam ponovu takzvane "na rolexa". Miesto aby som dal kazdemu z deti jeden kolac, rozkrajam polovicu kolaca na pocet dielov o jeden mensi nez pocet pritomnych deti  a servirujem s tym, ze kto prv pride, prv melie,.... + podla potreby opakujem. Vysledky su ohromujuce, zatial co v minulosti som vacsinou neskor po dome musel zbierat nedojedene kolace zhruba v pocte aky som rozdal + dalsi podobny pocet kolacov nepovsimnuty oschol do druheho dna este zabaleny v sacku a musel sa vyhodit, takto sa to pri nezmenenom vstupnom pocte kolacov zbasti vsetko a na konci su este dotazy ci mame este.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, cali said:

Kto bude chciet kupit predrazene rolky ten ich urcite kupi aj bez tohto portalu, takze ak to moze do buducna nejak pomoct v tej monetizacii, tak za mna preco nie.

Kazdopadne vsetko zle je na nieco dobre. Mna Rolex inspiroval, ked prinesiem domov makove kolace, tak ich detom rozdavam ponovu takzvane "na rolexa". Miesto aby som dal kazdemu z deti jeden kolac, rozkrajam polovicu kolaca na pocet dielov o jeden mensi nez pocet pritomnych deti  a servirujem s tym, ze kto prv pride, prv melie,.... + podla potreby opakujem. Vysledky su ohromujuce, zatial co v minulosti som vacsinou neskor po dome musel zbierat nedojedene kolace zhruba v pocte aky som rozdal + dalsi podobny pocet kolacov nepovsimnuty oschol do druheho dna este zabaleny v sacku a musel sa vyhodit, takto sa to pri nezmenenom vstupnom pocte kolacov zbasti vsetko a na konci su este dotazy ci mame este.

 

To je dobre! Skusim to pouzit, len sa obavam, ze sa decka rozplakali, zautocilli na mna a nakoniec pokradli zvysok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 1. 2022 v 13:38, cali napsal:

Kto bude chciet kupit predrazene rolky ten ich urcite kupi aj bez tohto portalu, takze ak to moze do buducna nejak pomoct v tej monetizacii, tak za mna preco nie.

Kazdopadne vsetko zle je na nieco dobre. Mna Rolex inspiroval, ked prinesiem domov makove kolace, tak ich detom rozdavam ponovu takzvane "na rolexa". Miesto aby som dal kazdemu z deti jeden kolac, rozkrajam polovicu kolaca na pocet dielov o jeden mensi nez pocet pritomnych deti  a servirujem s tym, ze kto prv pride, prv melie,.... + podla potreby opakujem. Vysledky su ohromujuce, zatial co v minulosti som vacsinou neskor po dome musel zbierat nedojedene kolace zhruba v pocte aky som rozdal + dalsi podobny pocet kolacov nepovsimnuty oschol do druheho dna este zabaleny v sacku a musel sa vyhodit, takto sa to pri nezmenenom vstupnom pocte kolacov zbasti vsetko a na konci su este dotazy ci mame este.

 

Toto ma pobavilo, super napad :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 5 týdnech...
V 12. 1. 2022 v 15:54, rayethon napsal:

Jeden z mých kamarádů v USA který ma dva butiky kde prodáva i Rolex (je AD) mi rekl, ze polovinu dodané produkce prodá rovnou prekupnikum za cenu nejmene o 20% vyssi nez je povolena maximalni cena pro AD, samozrejme to vyrobce nema moc jak pohlidat, oficialne se to prodava fiktivnim zakaznikum, neoficialne spriznenym sedym prodejcum kteri nato pak nasazuji svoje marze. V USA pry tato forma prodeje velmi kvete, je tam obrovske mnozstvi sedych prodejcu kteri maji prakticky neomezene zasoby a moznosti sehnat cokoliv uplne noveho z produkce Rolex, samozrejme s patricnou marzi - ostatne staci se podivat na chrono24 pripadne na dalsi servery. Rolex o tom vi a nic s tim nedela, jemu je to pry defacto jedno, on svoje zbozi proda, penize dostane a muze zvesela dale zdrazovat. Nemam jak tyto informace overit, ale celkem tomu verim - to mnozstvi uplne novych hodinek ktere se nabizi proste neodpovida tomu ze by jim je zakaznici obratem prodavali, tohle uz musi jit primo z distribucni site. Mne osobne se tim Rolex dost znechutil. Mozna to muze znit jako prazdne reci, ale z principu bych si ty hodinky uz nekoupil.

strasne bych se divil, kdyby to tak nebylo i tady. To je situace, ktera zakonite musi nastat, pokud cokoliv prodavas pod trzni cenou a ty tanecky a tajnosnubnost kolem rezervaci to jen potvrzuji. Je to to same v realitach.. pokud hodla majitel prodat za 10 mega byt, ktery ma hodnotu 12, tak si to realitaci vysmeli sami. 2 mega na chodniku nenajdes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, dwg napsal:

strasne bych se divil, kdyby to tak nebylo i tady. To je situace, ktera zakonite musi nastat, pokud cokoliv prodavas pod trzni cenou a ty tanecky a tajnosnubnost kolem rezervaci to jen potvrzuji. Je to to same v realitach.. pokud hodla majitel prodat za 10 mega byt, ktery ma hodnotu 12, tak si to realitaci vysmeli sami. 2 mega na chodniku nenajdes :)

Tak v ČR jsou dvě AD, ale mám takový pocit, že tyhle věci nemá zapotřebí ani jedno z nich tedy... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 4. 2022 v 22:16, Davis napsal:

Neviem ako v ČR ale na Slovensku by som sa veľmi čudoval keby AD nepredával aj rovno na šedý trh. Veď vieme ako to funguje aj inde v tomto štáte

Mna by skorej zaujimalo ci naozaj u nas je to taka bieda ako tvrdia ze dostanu max 2 kusy za rok z kazdeho modelu samozrejme tie uplne vyhajpovane ani kus. Ved tych hodiniek sa vyrobi 1,0-1,5 miliona kusov za rok. A zase v Cechach mi tvrdili ze sa mam ozvat v januari ze budu vediet ake budu mat kapacity na cely rok.Ked som v januari pisal tak mi povedal ze nevedia . Kto sa ma v tom vyznat 🤷🏻‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, nicomnik3333 napsal:

Mna by skorej zaujimalo ci naozaj u nas je to taka bieda ako tvrdia ze dostanu max 2 kusy za rok z kazdeho modelu samozrejme tie uplne vyhajpovane ani kus.

U platinovy daytony bych tem 2 kusum za rok i veril. Ze dostanou za rok 2 suby? Tomu snad neveri nikdo 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmysl, Carollinum neví co s penězi a Vacheron, Patek a Rolex jim vydělává ty největší peníze, ostatní je paběrkování. Kdyby dostali za rok od každého výrobce pár hodinek, tak mohou zavřít. Butik stojí cca 1 mil měsíčně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, Josef01 napsal:

Vacheron

S Vacheronem si nejsem jistej. Naposled mi rikal typek, ze overseas apod. jim prestali dodavat a odkazal mi na nejblizsi butik ve Frankfurtu. 222 na tom budou dost stejne. Zbytek jsou vice mene oblekovky a pokud nehrotis nejakou extra konkretni konfiguraci, tak se to da sehnat v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...