Přejít na obsah

Prodej nových hodinek Rolex


Bert

Doporučené příspěvky

U platinovy daytony bych tem 2 kusum za rok i veril. Ze dostanou za rok 2 suby? Tomu snad neveri nikdo 

Dostavaju desiatky hodiniek mesacne, cast ide zakaznikom, ktori su na takzvanom waiting liste, rozhoduje o tom predajca, nema to nic a poradim. Cast sa preda pod rukou znamym, z toho cast su urcite priekupnici. Takto to skratka funguje a bude fungovat, pokial bude dopyt tak vyrazne vyssi, ako ponuka.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
před 1 hodinou, nicomnik3333 napsal:

Jeden znamy kupoval teraz vo Svajciarsku Skydweller a predajca ho upozornil ze su nove pravidla a ze garancnu kartu mu poslu az o rok, aby sa zamedzilo predaju cez grey market. Mate niekto podobne info?

Áno. Onedlho príde na rad situácia, kedy po prebehnutí platby hodinky neobdržíš vôbec, iba jeho fotografie. Tým sa úplne zamedzí ich predaju cez fóra a iné platformy. Dokonca sa uvažuje aj nad tým, že am block zrušia vchodové dvierka na butikoch, čím sa potenciálny grey market predajca nedostane dnu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, barackpalenka napsal:

Áno. Onedlho príde na rad situácia, kedy po prebehnutí platby hodinky neobdržíš vôbec, iba jeho fotografie. Tým sa úplne zamedzí ich predaju cez fóra a iné platformy. Dokonca sa uvažuje aj nad tým, že am block zrušia vchodové dvierka na butikoch, čím sa potenciálny grey market predajca nedostane dnu. 

To zamurovanie vchodových dverí na butikoch som počul tiež. Vraj každý murár z partie dostane jedny DJ 36. Ha ha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden znamy kupoval teraz vo Svajciarsku Skydweller a predajca ho upozornil ze su nove pravidla a ze garancnu kartu mu poslu az o rok, aby sa zamedzilo predaju cez grey market. Mate niekto podobne info?

Bol som teraz vo Frankfurte aj som sa rozpraval o novinkach a nic take som nepocul, dokonca sa mi to ani nezda.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mi teda prijde taky zvlastni. Proc by jako meli sundavat folie. Nez zaplatis, nechaji je. Az zaplatis a maji ti je predat, sundaji je. Docela bizar.

Koupis TV a sloupnou ti plasty z lestenych ploch? Auto a sloupnou ti prvne plast z ramecku kolem displaye? Kdybych sel do ektremu, koupis lahev s pitim a otevrou ti uzaver, koupis baleny syr a otevrou ti baleni.

Proc jako? At si je teda sloupnou pred tim, nez ti je prodaji nebo at je tam nechaji, abys sis je sloupl ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý ten prodej Rolex je bizarní, naprosto normální bylo před lety si koupit nové Rolex levněji na chrono24, dnes butik s prázdnými výlohami předává hodinky, které lze hned na chodníku prodat za dvoj až trojnásobek a výrobce dělá nějaká směšná opatření. Na druhé straně dělá kroky, které k tomuto stavu záměrně vedou. Samozřejmě je to u více výrobců hodinek a nejen u nich a odráží to celkový stav společnosti, kde na jedné straně ztratily peníze svou hodnotu a vyhazují se oknem a na straně druhé vysoké procento lidí nemá pomalu na jídlo. V zásadě je to stav, kdy musí nastat zlom a pád systému a budou se dít nehezké věci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napr u Bechyne sundavaji folie i z Tudoru, kdyz jsem se ptal jestli by nebylo lepsi to sloupnout napr. po zkraceni tahu, bylo mi sdeleno, ze bohuzel servis je ve Stepansky a prodejnu musi opustit bez folii, je to narizeni Tudor, nekam to daval, jestli to odevzdavaj ? neptal jsem se. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, steel napsal:

napr u Bechyne sundavaji folie i z Tudoru, kdyz jsem se ptal jestli by nebylo lepsi to sloupnout napr. po zkraceni tahu, bylo mi sdeleno, ze bohuzel servis je ve Stepansky a prodejnu musi opustit bez folii, je to narizeni Tudor, nekam to daval, jestli to odevzdavaj ? neptal jsem se. 

Jako to nezkrácení tahu je snad ještě horší než ty fólie. Podle mě by každej prodavač v tom obchodě měl bejt vyškolenej jak zkrátit tah u hodinek co prodávaj a nepoškrábat je u toho... Taky jsem to tam osobně zažil a když mě chtěli lifrovat do Štepánský, tak se na mě slečna nepatřičně dívala, když jsem jí řekl, že na to už nemám čas a udělám to sám doma 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Josef01 napsal:

Jen dodám, že netuším proč se řeší folie, které lze koupit, vždyť je to plast....

Kdyz to mas s foliema, tak je to NOS (new on stickers). Kdyz to mas bez folii tak to je "unworn". Rozdil v cene treba 10%. Obcas to samani prelesti a nalepi koupene folie a snazi se to prodavat jako NOS. Navic preprodavaci s velmi dobrymi vztahy s AD to stejne dostanou s foliema. Proste se na to "sundani" obcas zapomene. Takze ano je to cele BS. Takove divadylko, aby se nereklo ze Rolex s preprodavaci nic nedela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, matejcaha napsal:

Kdyz to mas s foliema, tak je to NOS (new on stickers). Kdyz to mas bez folii tak to je "unworn". Rozdil v cene treba 10%. Obcas to samani prelesti a nalepi koupene folie a snazi se to prodavat jako NOS. Navic preprodavaci s velmi dobrymi vztahy s AD to stejne dostanou s foliema. Proste se na to "sundani" obcas zapomene. Takze ano je to cele BS. Takove divadylko, aby se nereklo ze Rolex s preprodavaci nic nedela.

NOS = New Old Stock

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, moco napsal:

Jediné, co ti AD můžou na TVÝCH zakoupených hodinkách udělat je, že ti sundají fólie, to respektuji.   

Tento akt nefiguruje vo VOP u žiadneho predajcu. Osobne mám zato, že za tovar som zaplatil, ten sa stáva mojim osobným vlastníctvom s každým jeho atribútom v momente úhrady, z t.titl. by nemali čo “sundávať”, am block dotýkať sa ich bez súhlasu vlastníka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...