Přejít na obsah

Rolex 2022 - nové modely


JoyStick

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 201
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 39 minutami, Émile napsal:

To je nějaká fantazie, na oficiálním webu nic takovýho není :)

 

před 1 hodinou, tomas.helisek napsal:

kdes to nasel?? Na ofic webu zalozku new models 2022 nevidim

Ofiko informace asi budou k dispozici v rámci této akce https://www.watchesandwonders.com/en

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neříkám že je to 100% potvrzená informace kluci, dávám vám to sem z lásky, když se ke mě ta informace dostala :)
Někdo klasicky hlásí že je to BS, někdo klasicky tvrdí že je to real, já na to mám svůj názor kterej nebudu ventilovat. Jen možná řeknu, že titéž lidé tvrdili, že se nevrátí BLNR a že Kermit je BS. ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě dávalo smysl když rolex zařízl hulky dát je do žlutýho zlata a určitou exkluzivitu vyjádřit barevným cifrem. Ale potom co ukončil smurfy a místo barevnýho cifru dal do zlata pouze barevnou lunetu si nejsem jistej ničím :). Na návrat hulku ve steelu bych si ale asi nevsadil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, JoyStick napsal:

Já neříkám že je to 100% potvrzená informace kluci, dávám vám to sem z lásky, když se ke mě ta informace dostala :)
Někdo klasicky hlásí že je to BS, někdo klasicky tvrdí že je to real, já na to mám svůj názor kterej nebudu ventilovat. Jen možná řeknu, že titéž lidé tvrdili, že se nevrátí BLNR a že Kermit je BS. ;) 

Jako takhle, dokážeš si pak představit cenu novejch kermitů když byly v produkci jen rok a půl? :D :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, JoyStick napsal:

@tkol A já někde psal, že by se Cermit rušil? :) Nevim kdo si to zas kde vysnil. :) 

Jo takhle, že bude Kermit i Hulk dohromady? Hmmmmm... To mi přijde ještě větší scifi teda... Ale byl bych za to rád, hezkejch hodinek není nikdy dost... :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, foldes napsal:

Za mě dávalo smysl když rolex zařízl hulky dát je do žlutýho zlata a určitou exkluzivitu vyjádřit barevným cifrem. Ale potom co ukončil smurfy a místo barevnýho cifru dal do zlata pouze barevnou lunetu si nejsem jistej ničím :). Na návrat hulku ve steelu bych si ale asi nevsadil.

Já jsem v tomhle dost pragmatik. Kroky za poslední roky dávaj smysl, sekl jsem se v 1. případě, jinak jsem to odhadoval správně. Což neznamená že to odhaduju správně i teď.
Nicméně s extrémně rostoucí poptávkou (stále o 2 řády převyšující nabídku), dává smysl řadit extrémně populární modely, zapadající do současně brilantně fungujícího byznysmodelu, zpátky i za cenu toho že "hm tak to bylo ukončený 2 roky". To nikoho ve finále nezajímá a jsou to imho jen chytrý kecy lidi, který maj postavený byznysy na tom, že poskytujou ty "chytrý kecy".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem v tomhle dost pragmatik. Kroky za poslední roky dávaj smysl, sekl jsem se v 1. případě, jinak jsem to odhadoval správně. Což neznamená že to odhaduju správně i teď.
Nicméně s extrémně rostoucí poptávkou (stále o 2 řády převyšující nabídku), dává smysl řadit extrémně populární modely, zapadající do současně brilantně fungujícího byznysmodelu, zpátky i za cenu toho že "hm tak to bylo ukončený 2 roky". To nikoho ve finále nezajímá a jsou to imho jen chytrý kecy lidi, který maj postavený byznysy na tom, že poskytujou ty "chytrý kecy".

Ja to asi +- beru, jen si myslím, že dát hulky do oceli kde poptávka vs nabídka u profi modelů už tak nedává moc byznys smysl. Víc mi to prostě hraje u těch drahejch kovů kde by to ty prodeje mohlo ještě trošku posunout, jak počtem kusů tak i penez díky cene.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, foldes napsal:


Ja to asi +- beru, jen si myslím, že dát hulky do oceli kde poptávka vs nabídka u profi modelů už tak nedává moc byznys smysl. Víc mi to prostě hraje u těch drahejch kovů kde by to ty prodeje mohlo ještě trošku posunout, jak počtem kusů tak i penez díky cene.

To byl původní model cca 2 roky zpět. Covid jim zjevně ukázal, že mají změnit směr. (ten návrat byl plánovanej i tak, jen to uspíšili)
Dávají smysl obě ty cesty, imho jde spíš o fázování, ale je to jen moje teze, oficiálně nikdo nic neví ;) 

Upraveno uživatelem JoyStick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...