Přejít na obsah

Rolex 2022 - nové modely


JoyStick

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 201
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Neviem prečo, ale osobne som mal vždy pocit že Hulky sa vrátia v oceli a 41mm puzdre. Ak sa tak stane, otázne je či nám to nejak “pomoze” a či na ne nebudeme pozerať iba tak v katalógoch a na internetoch. Ale dával som im tak 5 rokov pauzu.

Upraveno uživatelem matt81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně nevěřím v návrat k celoocelovým Daytonám, to by byl krok zpět. Keramická luneta je opravdu rozdíl, ty předchozí po pár měsících nošení vypadaly jak fejk sebe sama. A Hulk ? Giorgia Mondani na IG psala, že to určitě neproběhne. Na druhou stranu by tím asi spadla nesmyslná cena posledních Hulků. Ale pravdu, tu ví jen v Rolexu a my v podzámčí musíme počkat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, JoyStick napsal:

To jsou WG daytony. K Mondadi se nebudu vyjadřovat, ale Tobě bych doporučil trochu víc čtení a míň psaní.

Já to tady čtu od roku 2006, ale psát jsem začal až teď, poněvadž na houmoficu už mi začalo přeskakovat. Ale snažím se :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Émile Nemyslím tady, obecně. Vůbec to neber špatně, nemám v úmyslu Tě shazovat, nicméně přecejen si myslím, že to co píšeš není podložený nějakou rozsáhlou znalostí a přehledem toho trhu.

Nemusí Tě to zajímat, ok, ale pak bych k tomu asi nic nepsal. Myslim si, že nejsem úplně blbej, vybudoval jsem si docela slušnou síť kontaktů a tečou ke mě informace z různejch koutů světa naprosto přirozeně, sám se v hodinkách manuálně vrtám, bavím se s poměrně zajímavejma lidma z toho světa, ale proti např @Exiztence vim naprostý hovno. Ten co sype z hlavy mě vždycky usadí zpátky.

S názorama je to jako s dírama do prdele. Každej má nějakej. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, JoyStick napsal:

@Émile Nemyslím tady, obecně. Vůbec to neber špatně, nemám v úmyslu Tě shazovat, nicméně přecejen si myslím, že to co píšeš není podložený nějakou rozsáhlou znalostí a přehledem toho trhu.

Nemusí Tě to zajímat, ok, ale pak bych k tomu asi nic nepsal. Myslim si, že nejsem úplně blbej, vybudoval jsem si docela slušnou síť kontaktů a tečou ke mě informace z různejch koutů světa naprosto přirozeně, sám se v hodinkách manuálně vrtám, bavím se s poměrně zajímavejma lidma z toho světa, ale proti např @Exiztence vim naprostý hovno. Ten co sype z hlavy mě vždycky usadí zpátky.

S názorama je to jako s dírama do prdele. Každej má nějakej. :) 

 

E4523E5F-C2E7-445C-9427-02BAA9C445C1.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...