Přejít na obsah

Rolex 2022 - nové modely


JoyStick

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 201
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 35 minutami, steel napsal:

sorry, ale tady se fakt bavite vo nesmyslech - ten zdroj je tak tragickej, to je jako kdybych cerpal informace o kazdodennim zivote z Aeronetu...

jo.. já bych to vlákno tady smazal.. zbytečný flame..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
před 9 hodinami, matt81 napsal:

Ešte sa o tie Air King pobijeme :) ( ak budú vôbec dostupné…tak trochu s iróniou spomínam na doby kedy to AD nedržali ani na obchodoch lebo to nikto nechcel )

Uz tedka byl Air-King takovej explorer na steroidech. Jestli udelaj tenhle rework a daj mu berevny ciselnicky, tak o to bude vetsi bitka nez o barevny OP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, matejcaha napsal:

Uz tedka byl Air-King takovej explorer na steroidech. Jestli udelaj tenhle rework a daj mu berevny ciselnicky, tak o to bude vetsi bitka nez o barevny OP.

jj...za mě super a ten dial 369 je prostě top.:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, tomina666 napsal:

jj...za mě super a ten dial 369 je prostě top.:) 

Vsichni tedka spekulujou, ze bud to uplne zrusi nebo predelaj. Pak by ten cifernik plnejch petek byl misto mistniho uchyla velmi zadany 🤣

Mne se uprimne tenhle konkretni navrh reworku uplne nezda. Air Kingy maj mercedes rucicky (sportovni model, rada proffesional atd.), takze bych to videl spis jako 40mm obarvenej explorer s vycistenym ciselnikem. Treba nejakou barvou na vyber. Mozna novej strojek se 70h rezervou a zachovani Millgaus pouzdra. Nebo to rovnou zrusej jako osklive kacatko co nepatri do rodiny 🤪

Upraveno uživatelem matejcaha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

116900 Kingy letí už několik měsíců cenami do šílených výšin. Už v loňském roce se spekulovalo, že Kingy a Milgy dostanou update a letos to už většina považuje za tutovku. Tak uvidíme. Každopádně 116900 je na trhu tuším od roku 2016 a první roky to nikdo nechtěl, až v poslední době, když se nedá nic ocelového sportovního sehnat, tak došlo i na ně a lidé je začali kupovat. Každopádně pouhých 6 let v produkci a min. první 4 roky pod radarem zákazníků z těch hodinek dělají zajímavý kousek pro sběratele. V porovnání se Suby nebo GMT jich bude mezi lidmi možná i řádově méně. 
 

Nicméně Bůh ví, co se na konci března dozvíme. Třeba je furt nechají v produkci a bude. U Rolexu mě nemůže nic překvapit 😜

Upraveno uživatelem Vjace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...