Přejít na obsah

Rolex 2022 - nové modely


JoyStick

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Vjace napsal:

116900 Kingy letí už několik měsíců cenami do šílených výšin. Už v loňském roce se spekulovalo, že Kingy a Milgy dostanou update a letos to už většina považuje za tutovku. Tak uvidíme. Každopádně 116900 je na trhu tuším od roku 2016 a první roky to nikdo nechtěl, až v poslední době, když se nedá nic ocelového sportovního sehnat, tak došlo i na ně a lidé je začali kupovat. Každopádně pouhých 6 let v produkci a min. první 4 roky pod radarem zákazníků z těch hodinek dělají zajímavý kousek pro sběratele. V porovnání se Suby nebo GMT jich bude mezi lidmi možná i řádově méně. 
 

Nicméně Bůh ví, co se na konci března dozvíme. Třeba je furt nechají v produkci a bude. U Rolexu mě nemůže nic překvapit 😜

Jojo klasika nedostupný, dělali se krátce, stejná pohádka jako vždycky, to že jsou hnusný je jedno když je tam růst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 201
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zkusím nějaké své odhady (částečně i přání). Schválně, zda něco z toho trefím... :)

  • Milgy a AirKing dostanou nové strojky (nejspíše 3230) + drobná kosmetika cifru
  • Coke GMT
  • Nové barvičky/dialy pro řadu Oyster perpetual
  • Červené Suby (pouze bezel), možná zpět i Hulky?
  • Návrat EXP1 v 39mm, akorát s novým strojkem (opět nejspíše 3230), možná i v bicoloru
  • Sky-dweller v oceli a bicoloru budou v nabídce rovnou i na Oysterflexu, možná i nějaká nová barva cifru, ale platinovým nevěřím
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Sa mi zda ze v 8-9 sekunde je vidiet seda keramicka luneta scislami a la Yachty II alebo GMT 🤔 

Video zacina morom a niecim co by mohli byt suby. Triplock symbol na korunke ma tucnu strednu gulicku co je normalne RG alebo WG (opravte ma ak sa mylim)... tak asi naozaj RG Suby. Potom je zem, diamanty a flueted luneta, tak asi nieco diamantove a damske. Ako dalsie idu lietadielka, teda GMT a AK by asi davalo zmysel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit: už jsem nestihl zavčas zeditovat předchozí příspěvek.

Konečně se to rozjíždí. :)

Za sebe to též vidím na:

  • WG/RG Yachtmaster I (moře) - na Suby mi ve videu přijdou moc "prohnuté nožky", proto spíše Yachtmaster
  • Nové Air-king či Expy 1 (asi jen s novým strojkem)
  • GMT II v oceli s šedivou lunetou
  • Něco s diamanty pro dámy. :)
Upraveno uživatelem Locky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...