Přejít na obsah

Rolex 2022 - nové modely


JoyStick

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 201
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Mě zas tak hnusný nepřijdou. Dokázal bych si je představit, ale ta cena už je mega hnusná😄. By mě zajímalo, kdo je ochotný si to za tohle koupit. To budu klidně čekat x let u AD, než je několikrát přeplatit😃.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
Před hodinou, jamikadze napsal:

Co poviete na novy Air- King? 2022

Ja mam stare AK a zkousel jsem nove AK na prodejne. Je to jednodusse evoluce a novejsi model ktery vylepsil nekolik veci oproti "staremu" modelu. Je to subjektivne rozdil jako mezi subem 40mm a 41mm. Pokud nemas estetickou preferenci na starsi model (bez crown guadru a ta nula u petky), tak mi prijde pri stejne cene ten novejsi o malinko lepsi (rezerva, spona atd.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, matejcaha napsal:

Ja mam stare AK a zkousel jsem nove AK na prodejne. Je to jednodusse evoluce a novejsi model ktery vylepsil nekolik veci oproti "staremu" modelu. Je to subjektivne rozdil jako mezi subem 40mm a 41mm. Pokud nemas estetickou preferenci na starsi model (bez crown guadru a ta nula u petky), tak mi prijde pri stejne cene ten novejsi o malinko lepsi (rezerva, spona atd.).

Počkej, z toho co jsem viděl, tak mi to nový pouzdro přijde úplně jiný. Boky pouzdra v DJ stylu u starých a Sub stylu u nových.. souhlas, že z horního pohledu moc rozdílů není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Richard Eš napsal:

Nové AK už nebudú také antimagmetické ako bola predchádzajúca ref. 

Nemaj magnetickou klec na pouzdru, ale novy strojek by mel byt obecne "nezmagnetizovatelny", takze to uz neni potreba. Aspon tak jsem to pohopil ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Richard Eš napsal:

Aha to som nevedel dik za info. 

Almost half of the calibre 3235’s increased power reserve can be ascribed to the new Chronergy escapement itself. This escapement has been made of nickel-phosphorus, which also makes it insensitive to magnetic interference. To reduce its weight, the escape wheel is skeletonized, using a cutout design.

The hairspring is made in an alloy of niobium and zirconium. It is insensitive to magnetic fields and temperature variations. The hairspring features an optimized Rolex overcoil, enhancing the isochronism of the oscillations in any position.

The oscillator is attached to a new balance staff with exclusive geometry offering added resistance to magnetic interferences. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...