Přejít na obsah

První Pepsiny


Doporučené příspěvky

Ahoj, rád bych se zeptal na váš názor na výběr na první hodinky s "Pepsi" lunetou. Furt nemůžu vybrat něco, co by se mi dlouhodobě líbilo a po několika pokusech se vracím zase k tomu původnímu, co mě vždy zaujme a to je luneta v Pepsi-barvách. Ve výběru mám Seiko 5 Sport SRPD53K1, Orienty Mako II (můj favorit) a Orienty Triton. Co myslíte? Klidně nahoďte i jiný značky a modely, ale cenově bych rád bral něco v nižší třídě 😃 Jelikož mám menší zápěstí rád bych bral něco kolem +-42 mm.  Díky 😊

Upraveno uživatelem Johny65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Seiko SKX jsem koukal, kdybych je někde sehnal určitě by taky nebyly špatný. Želvy nevím, tam jsem v rozpacích, jestli se mi to líbí nebo ne, věřím ale, že na ruce budou sedět dobře. To samý mám u Amfibií, taky nevím jestli by se mi dlouhodoběji líbily nebo ne a tam bych vzhledem k tomu obrovskýmu výběru nakonec sáhl asi po jiných, než zrovna Pepsi verzi. Osobně se mi ještě vzhledově moc líbí Samuraie, ale ty už jsou jednak dražší a jednak nevím, jak by mi seděly. Na Citizeny jsem před chvíli koukal, osobně by se mi líbila širší luneta asi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Kamil.K napsal:

Želvy na obrázcích a na ruce je velký rozdíl, na ruce je to bomba. Sám mám PADI.

Jo to věřím že ta ergonomie hodinek bude parádní, ale stejně u nich furt nevím, asi na ně někde budu muset mrknout osobně. A co ty Orienty? Máte někdo? Zkušenosti a tak s nima?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni do Orient vlákna. Tam je k Mako mraky příspěvků. Za danou cenu asi není moc co řešit, pokud nebudeš pechfógl a nekápneš na jeden vadný kus vedle stovek bezproblémových.

Pepsi lunetu mají ještě Citizen Fugu. Taky fajn záležitost za ty peníze. 

images.jpeg-3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych nezatracoval mnou preferované - Steinhart oceán one GMT, dělají je i v 39 a jako hodinky mi přijdou na menší zápěstí nižší a tudíž nositelnejsi. Jen nevím, jak se vyrovnávás s předlohama a podobně. Já si je pořizuju pravidelně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 1. 2022 v 14:53, Chronopetr napsal:

Mrkni do Orient vlákna. Tam je k Mako mraky příspěvků. Za danou cenu asi není moc co řešit, pokud nebudeš pechfógl a nekápneš na jeden vadný kus vedle stovek bezproblémových.

Pepsi lunetu mají ještě Citizen Fugu. Taky fajn záležitost za ty peníze. 

images.jpeg-3.jpg

Na Citizeny taky koukám ale nevím jestli se mi líbí ta luneta. Orient vlákno pročtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 1. 2022 v 15:29, kuncák7 napsal:

Osobně bych nezatracoval mnou preferované - Steinhart oceán one GMT, dělají je i v 39 a jako hodinky mi přijdou na menší zápěstí nižší a tudíž nositelnejsi. Jen nevím, jak se vyrovnávás s předlohama a podobně. Já si je pořizuju pravidelně.

Steinhart jsou moc pěkný, ale na mě už dražší, to už bych bral možná radši nějaký dražší Seiko. 39mm mi přijde pocitově málo, ale to je jen můj dojem. Jak to myslíš s předlohama? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Johny65 napsal:

Steinhart jsou moc pěkný, ale na mě už dražší, to už bych bral možná radši nějaký dražší Seiko. 39mm mi přijde pocitově málo, ale to je jen můj dojem. Jak to myslíš s předlohama? 

Zkus se dívat na timestore.cz. Tam se teď dějí slevové veletoče a třeba se tam vyloupne něco z dražších Seiko/Orient pepsin za lidovku. Dokonce díky tipu ve vlákně "Co je kde na prodej" jsem zkusil zadat kód 10plus a odečetlo to 10% z už tak nízké ceny. Já jsem si tam po dnešku zakázal chodit (levné hodinky - drahý rozvod) 🙈😆.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Chronopetr napsal:

Zkus se dívat na timestore.cz. Tam se teď dějí slevové veletoče a třeba se tam vyloupne něco z dražších Seiko/Orient pepsin za lidovku. Dokonce díky tipu ve vlákně "Co je kde na prodej" jsem zkusil zadat kód 10plus a odečetlo to 10% z už tak nízké ceny. Já jsem si tam po dnešku zakázal chodit (levné hodinky - drahý rozvod) 🙈😆.

Na timestore právě koukám a díky za tip na slevový kód 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Johny65 napsal:

Steinhart jsou moc pěkný, ale na mě už dražší, to už bych bral možná radši nějaký dražší Seiko. 39mm mi přijde pocitově málo, ale to je jen můj dojem. Jak to myslíš s předlohama? 

Koukni na rlx GMT Pepsi, pak ti bude jasno. Mě osobně to v tomhle případě nevadí. A občas se dají sehnat za cca dobré peníze 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, kuncák7 napsal:

Koukni na rlx GMT Pepsi, pak ti bude jasno. Mě osobně to v tomhle případě nevadí. A občas se dají sehnat za cca dobré peníze 

Jo chápu, hodinky co vychází vzhledově z Rolexek...o tom jsem na začátku taky uvažoval, ale radši bych asi volil něco originálního od nějaký Japonský značky a rlx třeba někdy v budoucnu, kdo ví 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co na těch Pepsi máš nechápu 😂. Můžu jen K Seiku, za mě ikoničnost SKX je, ale na ruce mi želvy přijdou lepší. Jsem rád že jsem si Padiny pořídil (na fotce z mého Pepsi období nejsou). Doporučím aspoň vyzkoušet 😉. Dobře vyber...

Pepsi.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 1. 2022 v 12:46, DavidLC napsal:

Co na těch Pepsi máš nechápu 😂. Můžu jen K Seiku, za mě ikoničnost SKX je, ale na ruce mi želvy přijdou lepší. Jsem rád že jsem si Padiny pořídil (na fotce z mého Pepsi období nejsou). Doporučím aspoň vyzkoušet 😉. Dobře vyber...

Pepsi.JPG

To je pěkná sbírka 🙃 Padiny zkusím někde vyzkoušet když se k nim dostanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...