Přejít na obsah

Omega Marine - nový model?


knihomol

Doporučené příspěvky

Ty novy Ultra Deep nemaji 28 mm, ale 18 mm. 28 mm mely ty koncepty...

PO.png.f5554698ae9a339ee14ab21f44f0b259.png

Mam Omegu rad, ale za me docela zklamani, taky v tom proste dost vidim Rolex kopirku a to datum u AT tezce nedavam.

Chapu, ze barvicky a zelena je ted trend. Ty SMP za me naklid. Ty zlaty speedy se zelenym cifrem se mi libi moc, ale ty AT...

ro.thumb.PNG.34b409b7a6e4058ccec6477b725a3875.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vdaka za upresnenie vysky hodiniek. Ja mam riadnu tlapu (21,5-22cm) ale hodinky s vyskou 18mm su nenositelne. Uz vyska cez 15mm je hranicna. 
Zlate zelene speedy super, zvysok ide uplne mimo mna. Farbicky mam rad, ale to je asi tak cele 🙂

Prave som si pozrel retail moonov (zafir) a nestiham sa divit...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, to já jsem asi trochu roznesl fámu. Já byl překvapený u těch původních z tl. 28mm a ono se to samozřejmě vztáhlo na ty nové Ultra Deep...což se dalo i čekat skrze obsah vlákna. Tak pardón...

Každopádně 18,1 mm už není tak zlý. Jako mně se líbí moc. Mít ruku jako pořádnej chlap a mít ve šrajtofli o trochu víc peněz, tak do toho jdu :D .

Upraveno uživatelem MartinD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ty Ultra Deep mají výšku 18mm, tak se to ještě dá, ale 45,5 je za hranicí nositelnosti navíc s cenou 10.350 GBP už to tak zajímavé není, jako design je ale good! Pokud bych něco volil, tak určitě radši Camerony!….nic proti tomuto pokusu, dle mého názoru se toho moc neprodá…Pokud bych chtěl ikonický potápěčský model od Omegy určitě by to byli PloProf…😉

Upraveno uživatelem rekib1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Void napsal:

Nevite nebo nedocetli jste se nekde proc jsou ty pevne stezejky na titanech uprostred s mezerou? Tudor fxd ji nemaj. Je teda neco spravne a neco spatne?

Manta lugs, jak je nazývají, byly na těch původních ultradeep concept a to prý aby nedošlo k prasknutí ve velké hloubce.

The lugs, named “manta lugs” were left open to avoid the risk of rupture in very deep waters.

Jinak mně se na těch titanových líbí, že to nejsou leštěnky narozdíl od deepsea.

Upraveno uživatelem wolfesh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, brownwld napsal:

 

ro.thumb.PNG.34b409b7a6e4058ccec6477b725a3875.PNG

Je jasný, že v tom je originality, jak míru v záchranné misi ruské armády na Ukrajině, ale mě se to líbí. Mám rád Rolex, ale ještě radši mám Omega. A když Rolex nechce uspokojit poptávku (což nijak nerozporuji, je to jejich svobodná volba), tak se toho chytila konkurence. Chceš Hulky (stojí nesmysl, když už se nedělají) nebo Starbucksy, ale není šance je dostat? Tak si objednej nové Omega Seaweed. 
 

Osobně se mi moc líbí ty fullgold Speedy s tmavě zeleným cifrem a lunetou. A i ty na černé gumě za mě palec nahoru. 
 

Seaweed chce vidět živě. Ultradeep není moje kategorie (mám drobnou ruku). 

Upraveno uživatelem Vjace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, pesnoaar napsal:

Já měl gumu vždy spojenou s letníma hodinkama do vody, na modelu s WR50 mi to nedává smysl.

Tak od ty doby co davaj gumu i na Pateky je to asi jedno. :)

Ale na Moonech je to poprve, co pouzili gumu. Taky bych je kdyz uz dal radsi na kuzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radik napsal:

No, ale srovnávat hulky s těma brčálovejma vlnkama tak teda nevím nevím. Jo bejt ta zelená světlejší, aby to mělo šmrnc jako hulky, to proč ne, ale tahle myslivecká se mně osobně nelíbí na žádnejch.

Něco takovýho ? Omega myslivecké ?🤣

vPUxWl.thumb.jpeg.b153508e9830d8a45b7be6f36816d201.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Jarett napsal:

Něco takovýho ? Omega myslivecké ?🤣

vPUxWl.thumb.jpeg.b153508e9830d8a45b7be6f36816d201.jpeg

No u Primek to ještě povýšili, jako kdyby to někdo s tou zelenou nepochopil :D Né, to jsem si tu jen ulevil se svým názorem, jinak platí dál co jsem napsal už před tím, že jak mám Omegu rád, tak mě potěšilo, že z novejch modelů mě nic vyloženě nechytlo a budu mít chronoklid. Jinak už bych v tom zase lítal o to fakt nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Radik napsal:

No u Primek to ještě povýšili, jako kdyby to někdo s tou zelenou nepochopil :D Né, to jsem si tu jen ulevil se svým názorem, jinak platí dál co jsem napsal už před tím, že jak mám Omegu rád, tak mě potěšilo, že z novejch modelů mě nic vyloženě nechytlo a budu mít chronoklid. Jinak už bych v tom zase lítal o to fakt nechci.

….ruku na srdce on ten vývoj také nikam moc nepůjde, zvlášť u značek s konzervativním pojetím, takže jediné s čím se dá experimentovat jsou velikosti a barvičky…ale je to fain, že se něco děje…takový Rolex je ještě víc ultra-konzervativní…😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...