Přejít na obsah

R.I.P.


Doporučené příspěvky

před 15 hodinami, Peta-Biker napsal:

Není tu někdo blízký, kdo je třeba v kontaktu s rodinou? Určitě bychom mohli alespoň nějakou kačkou přispět, ikdyž jim to milovaného člověka již nevrátí...

Můj kamarád je v kontaktu s Honzovým Tátou.

O nabízené pomoci ode všech jeho rodině jsem ho dnes informoval.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 610
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 17. 6. 2022 v 12:41, M-72 napsal:

Můj kamarád je v kontaktu s Honzovým Tátou.

O nabízené pomoci ode všech jeho rodině jsem ho dnes informoval.....

Tak dej vědět, peníze dětem tátu nevrátí , ale můžou mámě pomoct když teď bude na vše sama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tomhle tématu je blbý, že ať sem kdokoli napíše cokoli, s ničím to nehne. Wanderera jsem neznal, jenom odsud a z D-fens a přeju mu, ať se tam nahoře má skvěle... Asi každej kdo jezdí, se nad tím zamyslí, hromada lidí už tak o někoho přišla, ale je to riziko, který na sebe bereme dobrovolně. Ať je tu takovejch zpráv co nejmíň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, (Miloš) napsal:

Na tomhle tématu je blbý, že ať sem kdokoli napíše cokoli, s ničím to nehne. Wanderera jsem neznal, jenom odsud a z D-fens a přeju mu, ať se tam nahoře má skvěle... Asi každej kdo jezdí, se nad tím zamyslí, hromada lidí už tak o někoho přišla, ale je to riziko, který na sebe bereme dobrovolně. Ať je tu takovejch zpráv co nejmíň.

Přesně tohle mě napadlo... A přiznám se, že i tahle událost je jeden ze střípků, kvůli kterejm zvažuju se na motorku vykašlat, aspoň dokud jsou děti malý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 6. 2022 v 20:32, (Miloš) napsal:

Na tomhle tématu je blbý, že ať sem kdokoli napíše cokoli, s ničím to nehne. Wanderera jsem neznal, jenom odsud a z D-fens a přeju mu, ať se tam nahoře má skvěle... Asi každej kdo jezdí, se nad tím zamyslí, hromada lidí už tak o někoho přišla, ale je to riziko, který na sebe bereme dobrovolně. Ať je tu takovejch zpráv co nejmíň.

No a co dvacet let natvrdo za nedání přednosti pane předsedo, co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, African napsal:

No a co dvacet let natvrdo za nedání přednosti pane předsedo, co vy na to?

Jsem malinko opilej, ale nebyl bych tak přísnej.... A teď necháme stranou vše co je nahoře, netýká se to toho, budu mluvit jen o sobě a svejch zkušenostech. Za a. Doba, kdy jsem si myslel, že jsem bezchybnej, je dávno pryč, každej občas uděláme chybu a málokdo schválně. Za b. stalo se mi něco podobnýho v dešti, frajer vyjel ze zahrady a budiž mu přičteno ke cti, když to začalo smrdět, dokončil manévr, je možný, že o mě nevěděl celou dobu, ale když jsem vyházel všechny ty nadávky do helmy a vzal to s trochou nadhledu, já jel ze zatáčky a nemohl mě včas vidět. A jestli mě neviděl vůbec, jsem za to rád, protože nejhorší, co by v tu chvíli mohl udělat by bylo, že by se lekl a zašláp to, což byl jeden z důvodů, proč jsem ani nesvítil a netroubil. Když to zase vztáhnu sám na sebe, mě ani mojí rodině by nepomohlo, kdyby dostal 20 let. A teď fakt nechci vyvolávat nějakej flame. Mrzí mě, že už Wanderer nezkusí tu R1800, bo je vážně skvělá a přeju rodině, ať to dá co nejlíp, nikdy to nebude dobrý, těch prázdnejch míst máme v sobě víc než bych chtěl, ale lynčovat nikoho nechci.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pod toto sa podpisujem, niekedy clovek urobi chybu, su to zlomky sekundy a je to, ano, sadame do aut a musime davat pozor, sadame ma motorky a musime davat minimalne 10x vacsi pozor, aj za plechovkarov a ani to niekedy nestaci, je to smutne, nepoznal som ho, ale je, resp. bol jeden z nas, zdielali sme podobne vasne, snad sa hore prehana na vysnivanej masine s vysnivanymi hodinkami na ruke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, (Miloš) napsal:

Jsem malinko opilej, ale nebyl bych tak přísnej.... A teď necháme stranou vše co je nahoře, netýká se to toho, budu mluvit jen o sobě a svejch zkušenostech. Za a. Doba, kdy jsem si myslel, že jsem bezchybnej, je dávno pryč, každej občas uděláme chybu a málokdo schválně. Za b. stalo se mi něco podobnýho v dešti, frajer vyjel ze zahrady a budiž mu přičteno ke cti, když to začalo smrdět, dokončil manévr, je možný, že o mě nevěděl celou dobu, ale když jsem vyházel všechny ty nadávky do helmy a vzal to s trochou nadhledu, já jel ze zatáčky a nemohl mě včas vidět. A jestli mě neviděl vůbec, jsem za to rád, protože nejhorší, co by v tu chvíli mohl udělat by bylo, že by se lekl a zašláp to, což byl jeden z důvodů, proč jsem ani nesvítil a netroubil. Když to zase vztáhnu sám na sebe, mě ani mojí rodině by nepomohlo, kdyby dostal 20 let. A teď fakt nechci vyvolávat nějakej flame. Mrzí mě, že už Wanderer nezkusí tu R1800, bo je vážně skvělá a přeju rodině, ať to dá co nejlíp, nikdy to nebude dobrý, těch prázdnejch míst máme v sobě víc než bych chtěl, ale lynčovat nikoho nechci.

Také tu nechci plevelit, je to obrovská tragédie, jen jsem chtěl poukázat na to, že u nás je nedávání přednosti národním sportem. Neříkám že se nestane, člověk přehlédne, udělá chybu, to beru, ale většina nedání přednosti je prostě arogance a agresivní chování řidičů, vidíme to na silnicích dnes a denně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...