Přejít na obsah

R.I.P.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 hodinami, JR_2010 napsal:

No a když víš, že tam jezdí, tak jak to řešíte?

Pokud ohrozí mě nebo moji rodinu, tak je mlátím a někteří volají policii. Jelikož tam mám kamaráda, tak s nimi tři hodiny sepisují papíry, občas podstoupí výš, tam to prý vždycky smetou ze stolu a jede se dál... jsou borci které chytí i dvakrát denně v různých autech zlitý jak došky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, African napsal:

Pokud ohrozí mě nebo moji rodinu, tak je mlátím a někteří volají policii. Jelikož tam mám kamaráda, tak s nimi tři hodiny sepisují papíry, občas podstoupí výš, tam to prý vždycky smetou ze stolu a jede se dál... jsou borci které chytí i dvakrát denně v různých autech zlitý jak došky.....

To je přeci jen o smůle, kdy mu něco uděláš a stát si na tobě smlsne.... Souhlasím s tebou, na tohle mají mít kule benga a následně soud...  stát... nebo prostě celý aparát, který má poznat kdo ujel jednou a kdo je recidivistický hovado vhodné na náhradní díly... nějak mám pocit, že se jich ale bojí a kopou do těch náhodných.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 8. 2022 v 14:51, African napsal:

A proto musí zakročit stát, když mi mu ty vidle do zad bodnout nemůžeme a dát mu aspoň deset let... vždyť to je vždycky jenom otázka času....ale nic, radši opravdu nic ..

Plný souhlas. Opakovanou jízdu pod vlivem by měla policie hodnotit jako obecné ohrožení a podle toho trestat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...