Jump to content

P: DOČASKY.CZ kalendáře

Recommended Posts

Pánové a dámy. Nakoupil jsem nějaké kalendáře na podporu tohoto spolku. Zůstalo mi ještě 8 kusů. Jedná se o tyto:

https://eshop.docasky.cz/pro-panicky-a-panicky/ostatni/kalendar-2022-stolni-tydenni.html

“Obsahuje fotografie pejsků, kteří v nouzi našli útočiště na našem Psím ostrově.

Celý výtěžek poputuje na stavbu provozní budovy Psího ostrova, útočiště psích bezdomovců, abychom mohli poskytovat ještě kvalitnější péči než doposud. Nákupem v našem e-shopu se stáváte součástí tohoto dobročinného projektu.”

Vzhledem k tomu, že je konec ledna, je to asi poslední možnost, kdy má smysl si pořídit kalendář na stul. 

Zůstaly by tu ležet, takže je nabízím za cenu dle vašeho uvážení (standardně 259 Kč/ks) + 69 Kč na zásilkovnu. Možno i osobně na Zlínsku. Pokud bude zájem po kuse, není to problém. Hromadný nákup ale dostane přednost. 

Utržené peníze nacpu do sbírkové kasy spolku Dočasky umístěné ve Vizovicích na Zlínsku. Peníze jsou schopni přijímat pouze prostřednictvím e-shopu nebo těchto kasiček.

Pokud byste mi nevěřili 😀 nebo chtěli podpořit přímo, e-shop je pro to ideální místo. 

Díky za pozornost a Bertovi za schválení.

Omluvám se za up, ale dovysvětlím, co jsem možná napsal trochu divně:

…Cena dle vašeho uvážení (standardně 259 Kč/ks)…

Tohle neznamená, že musíte poslat aspoň 259 Kč. Znamená to, že 259 Kč to stojí na e-shopu. Já od vás vezmu cokoliv. Víc, míň, je to jedno. Do kasy to půjde tak či tak

Díky.

Petr

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

• 3 weeks later...
 Share

• Create New...