Přejít na obsah

Defy Skyline


jenik77

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 hodinami, koveras napsal:

Ach jaj, Biver si proste nemôže pomôcť, raz sú to Daytony, teraz RO, ešteže do lunety nenarvali skrutky...

mam za to, ze Biver v Zenithu neni pres 4 roky..

A inspirace, ta je zrejma. Ale cim vsim vlastne??

 

DBFB1449-42AB-4923-AC50-1267BBE4EE04.webp

Upraveno uživatelem jenik77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou neskutečný, koukám na ně už 3 dny, ta modrá 😍 navíc i guma s překlápěčkou v balení, ta 10s rafička bude kolotoč😉 no

Nicméně ač se nabízí podobnost s AP, tak historický základ v DEFY řadě tu je taky dost patrný, akorát to tehdy byl 14ti úhelník a teď "jen" 12ti úhelník

 

greg_selch_zenith_defy.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, mělo by to vycházet z Defyn z 69. roku. Udělali i limitku která vypadá stejně, akorát prosklený dýnko.

Mně se to teda líbí moc. Hodně jsem chtěl defyny skeletony, ale nedávám titan. Tohle bych fakt zkusil.

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký to je, ale ta Defy DNA hranatých tvarů a kulatý lunety, co drželi poslední roky, mi přijde lepší. Tohle je taková kombinace RO, Laureato a Riviera, takže další z mnoha variací na Gentu.

Cenově to koukám vychází podobně jako moje současné keramiky (v retailu), to je fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak je zaujímavé, ako hodinky inšpirované svojim n-uholníkovým predchodcom z toku 69 hneď evokujú "kopírku" RO, ktoré vznikli pár rokov po nich a naopak asi nikoho nenapadne, že by RO mohli byť inšpirované starými DEFY, prípadne akýmikoľvek inými n-uholníkovými hodinkami 🙂

Za mňa je to neskutočne podarený kúsok (aspoň z fotiek) a aj 12uholník je super. nakoľko každý hodinový index je kolmo na jednu z plôšok lunety. Dátumovka vo farbe ciferníka, desatinosekundovka bude tiež iste zaujímavo a inak pôsobiť. Teším sa na ne naživo, verím, že tu bude paráda, len sa obávam, či nebudú malé 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...