Přejít na obsah

Defy Skyline


jenik77

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 3. 2. 2022 v 11:25, Chosef76 napsal:


Ahoj, o čem tu píšeš? emoji846.png


Sent from my iPhone using TapatalkIMG_0485.jpg

Jak ten první zkosený článek tahu navazuje na ostrou hranu pouzdra? Jinak ten povrch a celkově hodinky vypadají pěkně, nasedly plně na tuto populární vlnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky vzhledově moc povedený, jen nevím proč Zenith do svých kalibrů dává křemíkový "escape wheel and lever" a vlásek z křemíku není, tj. přes přítomnost křemíkových částí strojek z pohledu antimagnetizmu žádnou garantovanou zvýšenou ochranu nemá  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 2. 2022 v 19:24, Tomak napsal:

Hodinky vzhledově moc povedený, jen nevím proč Zenith do svých kalibrů dává křemíkový "escape wheel and lever" a vlásek z křemíku není, tj. přes přítomnost křemíkových částí strojek z pohledu antimagnetizmu žádnou garantovanou zvýšenou ochranu nemá  

Tady je zajímavý článek, s kterým souhlasím a myslím že díky použitým dílům budou mít o ždibec vyšší ochranu než je dáno ISO 764. Toho bych se asi nebál, ale když nad nimi furt tak špekuluji, tak by mě asi víc bavili v Titanu pětce, který jsem měl na Defy classic, tam byl luxusní. Železo by pro mě byl krok zpět si myslím....

https://www.watchuseek.com/threads/is-defy-skeleton-anti-magnetic.5341383/

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, African napsal:

Tady je zajímavý článek, s kterým souhlasím a myslím že díky použitým dílům budou mít o ždibec vyšší ochranu než je dáno ISO 764. Toho bych se asi nebál, ale když nad nimi furt tak špekuluji, tak by mě asi víc bavili v Titanu pětce, který jsem měl na Defy classic, tam byl luxusní. Železo by pro mě byl krok zpět si myslím....

https://www.watchuseek.com/threads/is-defy-skeleton-anti-magnetic.5341383/

Taky myslím, že ochrana bude neznatelně lepší než u jakýchkoli jiných hodinek s Nivarox vláskem. Mluvil jsem se servisákem Breitling, který mi potvrzoval, že tato v podstatě základní ochrana je v dnešní moderní době překonatelná čím dál tím více běžnými zařízeními okolo nás. Odmagnetizovat hodinky samozřejmě není žádné drama.

Jinak titan pět by mi k nim též seděl mnohem lépe, a ještě by to chtělo nějak pořešit mikroregulaci na tahu - samozřejmě ne nijak masivní sponou ve stylu subů nebo SMP, ale třeba na fliegerech od IWC jsem měl subtilní elegantní sponu s mikroregulací, která by perfektně sedla k charakteru takovéhoto tahu.             

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Tomak napsal:

Taky myslím, že ochrana bude neznatelně lepší než u jakýchkoli jiných hodinek s Nivarox vláskem. Mluvil jsem se servisákem Breitling, který mi potvrzoval, že tato v podstatě základní ochrana je v dnešní moderní době překonatelná čím dál tím více běžnými zařízeními okolo nás. Odmagnetizovat hodinky samozřejmě není žádné drama.

Jinak titan pět by mi k nim též seděl mnohem lépe, a ještě by to chtělo nějak pořešit mikroregulaci na tahu - samozřejmě ne nijak masivní sponou ve stylu subů nebo SMP, ale třeba na fliegerech od IWC jsem měl subtilní elegantní sponu s mikroregulací, která by perfektně sedla k charakteru takovéhoto tahu.             

Přesně 🙏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Tomak napsal:

Na fliegerech od IWC jsem měl subtilní elegantní sponu s mikroregulací, která by perfektně sedla k charakteru takovéhoto tahu.             

Trochu offtopic ale přesně na tyhle tvoje fliegry jsem si nedávno vzpomněl, že je potřebuju zkusit s tím super tahem.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, ragu napsal:

Trochu offtopic ale přesně na tyhle tvoje fliegry jsem si nedávno vzpomněl, že je potřebuju zkusit s tím super tahem.

 

 

Ten tah byl naprosto famózní po všech stránkách, až pak jednoho zamrzí, že stylově se k pilotkám hodí víc kožený řemen 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...