Přejít na obsah

Defy Skyline


jenik77

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ta vteřinovka je zajímavá komplikace která má jedinej význam - aby ukázali, že maj upravený el primero.

Jinak ty hodinky jsou moc hezký, zpracování super, černá verze za mě asi lepší. Ruku mám cca 17-17.5, takže velikost je ok, ale na větším zápěstí budou podle mě lepší. S RO bych to ve výsledku nesrovnával, naživo jsou to jiný hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@seaman tá sekundovka je z môjho pohľadu príjemným prekvapením. Je to niečo iné a ozvláštni to hodinky a ak nepočítame kontrolovačov presnosti svojich hodiniek, tak aj klasickú sekundovku bežný človek moc často nepotrebuje ku šťastiu. Na určenie času bohato stačia dve ručičky, niektorí výrobcovia to zvládnu aj jednou 🙂 Som na ne zvedavý, ako budú pôsobiť naživo, aj keď viem, že ich mať nikdy nebudem 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, ragu napsal:

Ta vteřinovka je zajímavá komplikace která má jedinej význam - aby ukázali, že maj upravený el primero.

Jinak ty hodinky jsou moc hezký, zpracování super, černá verze za mě asi lepší. Ruku mám cca 17-17.5, takže velikost je ok, ale na větším zápěstí budou podle mě lepší. S RO bych to ve výsledku nesrovnával, naživo jsou to jiný hodinky.

Parádní jsou, mě volal dealer že už je taky naskladnili, že se mám přijet podívat. Říkám rád, ale až na konci roku po cestovatelské sezóně, nerad bych manželce oznamoval, že dovolená u moře se ruší z důvodu nákupu nových Zenitek 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 17. 2. 2022 v 14:16, ragu napsal:

Takový hezký Royal Oak pro chudý...nebo spíš střední vrstvu.

9EBCBDB4-D64D-4613-AC94-D7E657495153.thumb.jpeg.dcc67df652d399c383d2dd2ef667ba70.jpeg

Ty si je koupil, nebo šlo tenkrát jen o zkoušečku? Zajímali by mě postřehy ze života, přesnost, nositelnost a tak, pojedu mrknout před Ježíškem, třeba budou do té doby v titanu :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si je koupil, nebo šlo tenkrát jen o zkoušečku? Zajímali by mě postřehy ze života, přesnost, nositelnost a tak, pojedu mrknout před Ježíškem, třeba budou do té doby v titanu :guitar:

Zkoušel jsem je. Mě upřímně moc nezaujaly, takže jsem nad koupí ani nepřemýšlel.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, živý kontakt bývá úplně jiný než ten obrázkový....fotoshop dělá divy 

Mně moc nezaujaly ani naživo. Nedá se říct, že by jim něco chybělo nebo přebývalo, ale mám z nich pocit kousku, kterej někdo navrhnul a vysoustružil k obecné líbivosti. Titanovky (potažmo moje keramiky) mi přijdou svébytnější a zajímavější. Ale tohle bude mít každej nastavený jinak.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 19. 3. 2022 v 14:20, ragu napsal:


Mně moc nezaujaly ani naživo. Nedá se říct, že by jim něco chybělo nebo přebývalo, ale mám z nich pocit kousku, kterej někdo navrhnul a vysoustružil k obecné líbivosti. Titanovky (potažmo moje keramiky) mi přijdou svébytnější a zajímavější. Ale tohle bude mít každej nastavený jinak.

Mam stejný pocit, nakonec jsem koupil defy v titanu a jsou boží, sexapealu na rozdávání. 

E63C4167-DCAB-4449-8B4C-EFF6DD3D1991.jpeg

D51237BC-CC06-48CE-AF10-407BE6405457.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dnes jsem je měl na ruce vč. nových chronomasterů... zkrátím to, jdu si pro ně v dubnu... ta 10s sekundovka mi přijde jiná a zajímavá, cifr pecka, tah neskutečnej... prostě nádhera... Btw kdyby je někdo chtěl osahat, tak Bechyně Václavák by je ještě chvilku mohli mít (stahovali mi je z Budějovic). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 17. 1. 2023 v 14:06, gcom napsal:

Dnes jsem je měl na ruce vč. nových chronomasterů... zkrátím to, jdu si pro ně v dubnu... ta 10s sekundovka mi přijde jiná a zajímavá, cifr pecka, tah neskutečnej... prostě nádhera... Btw kdyby je někdo chtěl osahat, tak Bechyně Václavák by je ještě chvilku mohli mít (stahovali mi je z Budějovic). 

Stejně si to ještě rozmyslíš. Vezmi si spiše ty druhé cos mi posílal. Tyhle Tě za krátký čas unudí k smrti i když jsou krásné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...