Přejít na obsah

King Seiko 2022


Ohm-Aztec

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Líbí se mi ty červené. A hlavně,.... červené hodinky ještě nemám 🙃. Ze všech barevných variant se mi líbí nejvíc. Nicméně, jak už to tu zaznělo, ten kalibr, to je trošku bolest. Otec má cca 14 let Seiko Spirit SCV003 s kalibrem 6R15 a už od té doby byly třikrát v servisu kvůli strojku. Přesnost taky dost lítá. Rok a půl celkem dobrý a pak to letí téměř o minutu.

Každopádně s 8smičkovým kalibrem by tyto hodinky nestály 43 tisíc, ale 80. Tady není nad čím špekulovat.

Jinak v Naomi Uemura mi dělá osmičkový strojek přesnost do dvou sekund za den (zatím stabilně). To je úplně jinde než 6R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jsem si je před chvíli prohlížel v krámě a musím bohužel říct, že naživo jiskra nepřeskočila 😞 Hrany byly takový neostrý, luneta jako na nějakejch starejch cibulích, no nic pro mě. Asi jsem už moc zpovykanej. Jdu radši zas brouzdat na nějakejch aukcích a hledat pěkný 5625-7113.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Viděl jsem je naživo v Koscomu, za mě ne, ač mám Seiko moc rád vidím to podobně jako Waya03, staré jsou mnohem hezčí. Tohle je proporčně úplně mimo, komicky malé s komicky tlustými nožkami a nepřirozeně vypouklým sklem. Tohle se Seiku moc nepovedlo. Jenom ten náramek je pěknej.

Jenom mě to utvrzuje v tom, že musím mít 5625 nebo 5626 nebo původní GS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Jiří Sedlák napsal:

Viděl jsem je naživo v Koscomu, za mě ne, ač mám Seiko moc rád vidím to podobně jako Waya03, staré jsou mnohem hezčí. Tohle je proporčně úplně mimo, komicky malé s komicky tlustými nožkami a nepřirozeně vypouklým sklem. Tohle se Seiku moc nepovedlo. Jenom ten náramek je pěknej.

Jenom mě to utvrzuje v tom, že musím mít 5625 nebo 5626 nebo původní GS.

děkuji za odpověď, ani by mi nevadila ta velikost spíš ty proporce ty nožky jsou opravdu hovadsky široké a celkově to neladí s pouzdrem, souhlasím s tím že staré jsou krásné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každopádně jsem zjistil že to za ty peníze určitě nestojí...jak už tu bylo několikrát tak kalibr nic moc...a když jsem koukal na to zpracování tak  bych si přeci jen představoval v dané kategorii o chlup lepší 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, špelda66 napsal:

Pozor, jsou komicky malé 

To bylo asi na mě, jo, jsou možná ještě menší, ale proporčně v pořádku. Na rozdíl od těch nových, co mají prostě ke své velikosti brutální nožky. Schválně jsem teď vzal na ruku pětky 36mm na kůži, abych si ověřil, že to nosit můžu. A můžu i když jsem jak bych to řekl prostorově výraznější člověk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...