Přejít na obsah

Omega - moje oblíbené hodinky


JirkaMusil

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Snow
:D tohle by se melo nekam pripichnout :) humorne cteni pred spankem

 

Panečku, to byla prdel, takhle to už není ono, to by jsi musel zažít. Příspěvky se jen sypaly a i vždy božský klidný Cyber se rozvášnil :lol2: :lol2: :lol2: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kongo necele 4M obyvatelov - 2 vacsia mesta (inak iba dediny) - 2,4M jedno a 1M druhe

Dem. Kongo - neviem kolko ma cele (nechce sa mi hladat) ale hlavne mesto 13M

 

Ti somari maju 80-90% populacie v meste, to sa potom divia ked im to tu nefunguje :(

 

 

 

Divím se, že zde ještě není vlákno "Tfuj, nepřijde vám nemorální utrácet tolik za hodinky, když má tolik lidí ve světě hlad".

Já například odhaduji, že YPO a Cyber by za peníze za hodinky uživili středně velké africké město. :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ale ale, gentlemani, to je přehnaná reakce, která sice reaguje na text Jirkova příspěvku, nicméně neodráží jeho smysl.

 

Jirka chtěl podle mě říci: Jsem tu nový, hodinky se mi líbí, ale ty ceny, to je fakt síla. Nechápu, že vás tu může být tolik, kdo si ty hodinky může pořídit.

 

Nic víc nic míň. Otázka, kde na to bereš love, voe, byla spíše řečnická.

 

 

Přijde mi však zajímavé brát hodinky jako investici. Pokud se podívám na eBay, za kolik se prodávají starší modely, tak invesice do hodinek je vždy prodělečná. To už je opravdu lepší to zlato. Možná mě některý z místních znalců vyvede z omylu.

 

A abych se představil. Podle výše uvedeného příspěvku jsem nadprůměnrý fanda do hodinek. Mám Adriatica Titanium, které mě před cca 10 lety stály 3,5K, což v té době představovalo dva mé měsíční příjmy. Teď bych chtěl Omega Hour Vision. Ale ty zlaté, ty stříbrné resp. ocelové jsou pro chudáky, co si zlaté nemohou dovolit.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ale, gentlemani, to je přehnaná reakce, která sice reaguje na text Jirkova příspěvku, nicméně neodráží jeho smysl.

 

Jirka chtěl podle mě říci: Jsem tu nový, hodinky se mi líbí, ale ty ceny, to je fakt síla. Nechápu, že vás tu může být tolik, kdo si ty hodinky může pořídit.

 

Nic víc nic míň. Otázka, kde na to bereš love, voe, byla spíše řečnická.

Přijde mi však zajímavé brát hodinky jako investici. Pokud se podívám na eBay, za kolik se prodávají starší modely, tak invesice do hodinek je vždy prodělečná. To už je opravdu lepší to zlato. Možná mě některý z místních znalců vyvede z omylu.

 

...ze by JirkaMusil prevlekl kabat, ponekud zkultivoval svul psany projev a my byli svedky jeho reinkarnace v podobe Amigatora? Neber si to osobne, asi mam blby napady. Kdyz uz jsem v tomhle nesmyslnym vlakne, tak si dovolim jeste jeden dotaz: to jsi pred 10 lety mel tak nizkou vejplatu, nebo tam mela byt dvacitka (let)? Zhruba v te dobe (nebo v o rok ci dva blizsi minulosti) jsem tehdy jako jeste neplnolety mel vic i na prazdninovych brigadach...

 

A abych se představil. Podle výše uvedeného příspěvku jsem nadprůměnrý fanda do hodinek. Mám Adriatica Titanium, které mě před cca 10 lety stály 3,5K, což v té době představovalo dva mé měsíční příjmy. Teď bych chtěl Omega Hour Vision. Ale ty zlaté, ty stříbrné resp. ocelové jsou pro chudáky, co si zlaté nemohou dovolit.

 

I kdyz o te kultivovanosti jsem Te asi precenil. A nebo se pletu, precijen jsem jen chudak, co namisto zlatych nosi jen ocelove nebo dokonce stare primky v pochromovane mosazi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ale, gentlemani, to je přehnaná reakce, která sice reaguje na text Jirkova příspěvku, nicméně neodráží jeho smysl.

 

Jirka chtěl podle mě říci: Jsem tu nový, hodinky se mi líbí, ale ty ceny, to je fakt síla. Nechápu, že vás tu může být tolik, kdo si ty hodinky může pořídit.

 

Nic víc nic míň. Otázka, kde na to bereš love, voe, byla spíše řečnická.

Přijde mi však zajímavé brát hodinky jako investici. Pokud se podívám na eBay, za kolik se prodávají starší modely, tak invesice do hodinek je vždy prodělečná. To už je opravdu lepší to zlato. Možná mě některý z místních znalců vyvede z omylu.

 

A abych se představil. Podle výše uvedeného příspěvku jsem nadprůměnrý fanda do hodinek. Mám Adriatica Titanium, které mě před cca 10 lety stály 3,5K, což v té době představovalo dva mé měsíční příjmy. Teď bych chtěl Omega Hour Vision. Ale ty zlaté, ty stříbrné resp. ocelové jsou pro chudáky, co si zlaté nemohou dovolit.

 

hodinky muzou a taky slouzi jako investice, ale asi to nebudou tissoty, ze? stribrne, ocelove jsou pro chudaky? tak s timhle pristupem tu moc dlouho nevydrzis. taky se ti tu nikdo nesmeje ze si pred 10 leti mel jen 1,75 mesicne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ale, gentlemani, to je přehnaná reakce, která sice reaguje na text Jirkova příspěvku, nicméně neodráží jeho smysl.

 

Jirka chtěl podle mě říci: Jsem tu nový, hodinky se mi líbí, ale ty ceny, to je fakt síla. Nechápu, že vás tu může být tolik, kdo si ty hodinky může pořídit.

 

Nic víc nic míň. Otázka, kde na to bereš love, voe, byla spíše řečnická.

Přijde mi však zajímavé brát hodinky jako investici. Pokud se podívám na eBay, za kolik se prodávají starší modely, tak invesice do hodinek je vždy prodělečná. To už je opravdu lepší to zlato. Možná mě některý z místních znalců vyvede z omylu.

 

A abych se představil. Podle výše uvedeného příspěvku jsem nadprůměnrý fanda do hodinek. Mám Adriatica Titanium, které mě před cca 10 lety stály 3,5K, což v té době představovalo dva mé měsíční příjmy. Teď bych chtěl Omega Hour Vision. Ale ty zlaté, ty stříbrné resp. ocelové jsou pro chudáky, co si zlaté nemohou dovolit.

 

Jojo, tohle bude nějaká provokace...reagovat nemá smysl. :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byly ale rychle reakce. Nez clovek docte Morskeho konika, je za vyvrhela. Zda se, ze nadsazku si zde mohou dovolit jen zaslouzili clenove.

 

911, mohl bys byt konkretnejsi. Jeste jsem na vydarenou investici do hodinek nenarazil. Prijde mi to jako pekna, nicmene stale jen spotreba.

 

skalis, ano, jednalo se o nejake brigady. Myslim, ze i pred deseti lety byl minimalni prijem vyssi nez nejakych sedmnact stovek mesicne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě "demence" tohoto vlákna taky pohltila a nezbývá mi než napsat tohle.

Příteli, člověk, který nakupuje hodinky značek Breguet, PP, AP, GP ..... jako investiční záležitost, nevstupuje na fórum s dementním dotazem, "kde na to berete peníze". Rovněž se pod jedním jménem nehroutí z cen hodinek Omega, když přitom investuje do řádově dražších kousků a pod druhým jménem nehlásá, že ocelové Omega HV jsou pro chudáky a on si je pořídí ve zlatě. Nemyslím si, že bys chtěl pochopit to, co jsem tady napsal, ale nějak mi to nedalo.

Toto fórum není o žádné zasloužilosti zdejších členů. Na ruce můžeš nosit hodinky dle libosti a nikdo tě za to nebude odsuzovat (pokud to samozřejmě nebudou fejky). Nemusíš ze sebe dělat někoho, kdo pravděpodobně nejsi.

 

P.S. Pokud patříš mezi ty, kteří nemají foťák ke zvěčnění a vystavení svých Breguetů a Pateků, tak se ti hluboce omlouvám za svůj příspěvek!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byly ale rychle reakce. Nez clovek docte Morskeho konika, je za vyvrhela. Zda se, ze nadsazku si zde mohou dovolit jen zaslouzili clenove.

 

911, mohl bys byt konkretnejsi. Jeste jsem na vydarenou investici do hodinek nenarazil. Prijde mi to jako pekna, nicmene stale jen spotreba.

 

skalis, ano, jednalo se o nejake brigady. Myslim, ze i pred deseti lety byl minimalni prijem vyssi nez nejakych sedmnact stovek mesicne.

 

Já vnímám hodinky, jako takovou zvláštní,netypickou investici. Respektive tak trochu jinak odloženou spotřebu. Místo 30k za hodinky může jít náš "investor" 10x do Zborovský na Sashimi set pro dva a lahev vína, nebo si může koupit každý rok ( na to jeho plužení ve Špindlu ) fungl nový závodní carvingy, nebo si může koupit jednu sadu Horstových parohrnců ( znáte z TV, a teď ještě k tomu, a navíc přidáme ještě, a to ještě není vše ), nebo si může koupit dva páry bot od LV, nebo nějaký "pěkný tuningový doplněk" na své už tak dotuněné přibližovadlo. Prostě při součtu všech "radostí", které si náš "investor" může za typických 30k pořídit, mi připadají hodinky jako investice nejlepší. Na ruce mu dělají radost ( výnos) ať řídí tuněné přibližovadlo, nebo ať pluží po modré, nebo při přípravě biomrkve v Horstově parohrnci. Což se o malé žluté a nepraktické věci, kterou zubaři používají na výplně zkažených zubů, říct nedá. Pokud se ale náš "investor" rozhodne hodinky prodat. Získá za ně ještě velmi slušnou část, jejich původní pořizovací hodnoty ( část výnosu již spotřeboval ), a rozhodně několikanásobně více, než by získal za použité hrnce, křídlo na auto, nebo třeba carvingové lyže, nemluvě o deseti projedených večeřích...takže pro nás postižené to investice je, a díky krásnému výnosu ( v podobě radosti z nošení a zkoumání hodinek ) i zajímavá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cybere, v podstatě jsi potvrdil, co už jsem psal. Je to pěkná spotřeba. Příjemná je v tom, že míra jejího znehodnocení v čase je relativně nízká v porovnání s jiným spotřebním zbožím. Navíc pro některé jedince, které se potkávají na tomto foru, představuje vysoce estetickou hodnotu, pravděpodobně produkující endorfiny a poskytující jim tak pocit štěstí. Dokonce, jak jsem se tu dočetl, pro některé pocit maximálního štěstí ("jsou lepší než sex").

 

Pokud bychom je brali jako investici, tak, jestli to správně chápu, minimální investice bude dosti vysoká (limitované série a "vyšší hodinařina" patrně nebudou z nejlevnějších) a pro běžného investora se nehodí.

 

Naštěstí žijeme v té šťastnější části světa, kdy nemusíme bojovat o jídlo, a můžeme si dovolit takovou spotřebu pro potěšení realizovat.

 

Hmm, asi už bych měl jít spát.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako příšlušník ozbrojenych sil pobírám měsíčně příspěvek na bydlení ve výši 10100kč,který si ukládám na hodinky.Takže je jen otázkou ,které si vyberu a jak dlouho budu čekat,na některé 5 měsíců,na OP111 asi 9,submariner 17,nejake pateky 45,a třeba nejdražší Primky ,na ty budu čekat 95 měsíců.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsou pro nas tady asi vetsinou jak rika HApka/Horacek citova investice do sebe sameho, nic vic.... Ten kdo pojima hodinky ciste jako investici asi o hodinarinu jako takovou nejevi zaden zajem a tim spise nenavstevuje zadna fora a hodinky ma v sejfu.

Jinak na puvodni prispevek tohoto tematu odmitam reagovat, pac Blansko, to je to mesto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

911, dneska mi přišlo DVD Boiler Room. Koukám na hlášku v podtitulu a přemýšlím, kde jsem ji viděl. A vida, u tebe v podpisu.

 

boo-beeku, mě to zas tak legrační nepřišlo. Některé poznámky byly vtipné, ale obecně mi přišlo smutné, jak se všichni vrhli na čtyřiadvacetiletýho kluka, kterého zrovna vyhodili ze školy. Alespoň si tak vysvětluju, že zanechal studia kvůli kariéře Key Account Managera, což absolutně nevím co je, ale musí to být dost špatná práce, když to muselo dostat anglický název, aby to za ty peníze někdo dělal. Měl jsem z toho pocit, že dozrát nepotřebuje jen on. Na druhou stranu, kdo chce kam, pomozme mu tam. Radši bych ale viděl tu pozvracenou hospodu.

 

Teď, když jsem si vyřešil otázku zhodnocení investice do hodinek, mě napadla jiná věc. Kdybych rozbil prasátko svoje i manželky, půjčil si u lichváře a koupil vysněné Hour Visiony, nebál bych se je nosit? Co když je ztratím nebo mi je někdo ukradne nebo, nedejbože, pozvrací?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď, když jsem si vyřešil otázku zhodnocení investice do hodinek, mě napadla jiná věc. Kdybych rozbil prasátko svoje i manželky, půjčil si u lichváře a koupil vysněné Hour Visiony, nebál bych se je nosit? Co když je ztratím nebo mi je někdo ukradne nebo, nedejbože, pozvrací?

 

Práve preto si my chudáci kupujeme zväčša tie obyčajné oceľové hodinky, aby sme ich mohli bez obáv nosiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...