Přejít na obsah

Monster nebo Samuraj?


Beladona

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 113
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

oranžový monstra jsem prodal, samuraie za chvíli poletí do prodejní sekce taky, pak si asi zase koupím monstra, protože se mi po nich stýská a pořád dokola jak u blbejch, neřeš to, jakmile uvažuješ o obou, jseš ztracenej a stejně si časem vyzkoušíš oboje :cigar: :stupid:

 

....ale teď to už budou černý Monstra ne? Dvakrát do stejný řeky nevstoupíš Romane... :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne Monstra...černá Mostra. Samuraje jsem nevlastnil, ale měl jsem možnost si je vyzkoušet a nějak mi připadly příliš velké.

 

K Monstrům nosím watchadoo tah (je nejlepší), který podle nálady střídám s originální Seiko gumou, silikonem a koženým řemenem Di-Model Jumbo (poslední dva jmenované od Kubsona) a pokaždé to jsou jiné hodinky.

 

Na Monstra nedám dopustil ;)

Upraveno uživatelem David_B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE(David_B @ 23.11.2008 - 23:44) 210311[/snapback]
Za mne Monstra...černá Mostra. Samuraje jsem nevlastnil, ale měl jsem možnost si je vyzkoušet a nějak mi připadly příliš velké.

 

K Monstrům nosím watchadoo tah (je nejlepší), který podle nálady střídám s originální Seiko gumou, silikonem a koženým řemenem Di-Model Jumbo (poslední dva jmenované od Kubsona) a pokaždé to jsou jiné hodinky.

 

Na Monstra nedám dopustil ;)

 

Hmm, moc pěkně napsáno...pochlebuji... :thumbsup_anim:

...mě láká tahle modena http://i50.photobucket.com/albums/f320/DEM...onster_Logo.jpg

Tady je prodejní odkaz...kdyby někdo objednával, připojil bych se...

http://www.modenawatch.com/product.sc?cate...mp;productId=26

Upraveno uživatelem Gorg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, Samurai na mě působí mnohem luxusnějším dojmem než Monstra. Když jsem přede dvěma lety ukázal mému kamarádovi své Samuraie, myslel si, že jsem za ně utratil několik desítek tisíc :thumbsup_anim: :thumbsup_anim: :thumbsup_anim:

 

...kdybys mu tenkrát ukázal Monstra Safi...to by bylo teprve pozdviženíčko... :eek: :cigar:

Upraveno uživatelem Gorg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel oranzove monstry, nakonec me stvala ta barva a hodinova rafika. Sel jsem do bilych samuraju, uznavam ze kdybych nepoznal monstry chvalil bych je do nebes. Ale nelibil se mi tah a obe rafiky (teda kontrast s bilim cifernikem) tak jsem sel do cernych monstru. A cpu je ted kazdemu... Barva jak ma u diveru bejt, proste parada. Myslim ze nemaji chybu. Jen uz je mam nejak dlouho a honi me mlsna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Orange Monstra mám jeden rok. Sem-tam ich odložím na noc. Odchýlka sa ustálila na dve - tri sekundy do plusu za 24 hod. Takže presnosť super, dizajn púzdra originálny a nenapodobiteľný, nerezový tah super, čitateľnosť vynikajúca či cez deň či v noci. Pôvodne som mal v merku biele Samuraje, ale neľutujem, pretože furt keď pozriem na zápästie mám dobrý pocit, že Monstra boli dobrá voľba. Takže tak... Orange Monster.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to už je zralý na anketu, nejde k vláknu dodatečně vyrobit?

Samuraje jsou civilnější, konfekčnější divery pro tichošlápky, Monstra jsou pro zdravě sebevědomý jedince :D. Monstra tak nějak vyjadřujou víru v osobní svobodu jednotlivce nebo jak to říkal Sailor Ripley o svým saku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to už je zralý na anketu, nejde k vláknu dodatečně vyrobit?

Samuraje jsou civilnější, konfekčnější divery pro tichošlápky, Monstra jsou pro zdravě sebevědomý jedince :D. Monstra tak nějak vyjadřujou víru v osobní svobodu jednotlivce nebo jak to říkal Sailor Ripley o svým saku.

:punk: :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to už je zralý na anketu, nejde k vláknu dodatečně vyrobit?

Samuraje jsou civilnější, konfekčnější divery pro tichošlápky, Monstra jsou pro zdravě sebevědomý jedince :D. Monstra tak nějak vyjadřujou víru v osobní svobodu jednotlivce nebo jak to říkal Sailor Ripley o svým saku.

 

Hmm, velmi ale velmi pěkně a výstižně napsáno. Líp bych to nevyjádřil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě taky monstra, mám je na hrubou práci (např. jízda automobilem, krmení rybiček, zalévání květin) a až (jestli) půjdou někdy do kopru, tak si koupím další. Naopak u samurajů se mě teda detail číselníku rozhodně dokonalej nezdál, o divným tahu nemluvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mna SAMURAI. Perfektne prepracovane puzdro,cifernik,rucky.Odchylka plus 5sec za den. Co im chyba?...asi uz len COSC :lol:

 

Inak Monstra som este nemal a pri kazdej ponuke v pedajnom vlakne mi pebehne myslienka na ich kupu a vyskusanie.

Myslim si vsak,ze ked kupis jedny,alebo druhe tak lutovat nebudes.Toto su jedny z mam hodiniek o ktorych sa da povedat,ze:

 

ZA MALO PENAZI VELA MUZIKY

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě taky monstra, mám je na hrubou práci (např. jízda automobilem, krmení rybiček, zalévání květin) a až (jestli) půjdou někdy do kopru, tak si koupím další. Naopak u samurajů se mě teda detail číselníku rozhodně dokonalej nezdál, o divným tahu nemluvě.

 

:thumbsup_anim: :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...