Přejít na obsah

Citizen CC9020,.....


pkovacik

Doporučené příspěvky

Zdravím členy zdejšího fóra. Právě jsem pořídil CC9020. Jsou skvělé, i když jsem jen na krátko osahal a vyzkoušel funkčnost všech funkcí. Zajímala by mě ale jedna věc, všude se píše o funkci detekce nárazu a nikde jsem se nedocetl, jak se aktivuje. Rád se s vámi podělím o osobní zkušenosti, ale dostanu je ofiko až za měsíc😢

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Funkcia detekcie nárazu sa aktivuje nárazom. Vyzerá to, že si z Teba robím prdel, ale nie je to tak. Zaujalo ma to a našiel som dole uvedenú stránku. Hodinky zaznamenajú náraz a zabránia poskočeniu sekundovky. Je tak možné použiť ťažšiu a menej vyváženú sekundovku. Tak som to pochopil.

https://miyotamovement.com/news/news36.php

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Kluci, kdo je máte, jak vám svítí luminiscence. Já je vybalil, zkusil nasvítit baterkou a ze začátku pecka ale po chvíli mi to přišlo že to hodně slábne. Je fakt, že hodinky jsou 3 neděle ve tmě v krabici a když budou celý den na denním světle tak to snad bude lepší. Odečtete bez problémů čas po celou noc, dejme tomu 8 hodin?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám teda stejnej model, ale teď přes zimu, zvlášť když je takhle pošmourno ta lumi není nic moc, když vlezeš někam do šera, tak dobrý, ale moc dlouho to nevydrží, v létě je to znatelně lepší, ale do rána nevím nevím, osobně mi to neva, že nesvítí do rána, ale bylo by dobrý, kdyby to dělaly i v zimě aspoň do doby, co je mám na ruce... Takže za mě lumi taky lehký zklamání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máš modrou nebo zelenou lumi., příjde mi že ta modrá svítí podstatně méně. sice nemám přímé srovnání lumi od Citizenů, jenom fotky na netu, které samozřejmě mohou být zavádějící. Ale moje stařičké Seiko SSC075P1 svítí parádně a je tam zelená barva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrou i zelenou v jednom, včera jsem to sledoval, ne teda pořád, ale když jsem šel odpoledne ještě za světla na záchod, tak asi takhle a v 7 večer už to sotva mžouralo, což je fakt slabota. Ale říkám si, že byly hodně dlouho v krabici, i článek to asi malinko poznamenalo, tady na tý fotce to ukazuje plný nabití, ale to tam skočilo asi jen na focení a zase se to ustálilo na 2/3 cca. Tak čekám až bude pořádný sluníčko, jestli se to vylepší.

DSC_0692.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
V 23. 2. 2022 v 10:00, sodekcz napsal:

Já ti mám pocit, že kapacitory s náma špásují. Na hodinkách mám pořád stejně, ať dělám, co dělám. Na jedné straně do černého šuplíku je nedávám, na druhé ještě nikdy jsem neviděl 100%. Mám stabilně někde kolem 90%.

U mě se po 3 týdnech přirozeného nabíjení přehodil na plné nabití

20220322_192955.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Kluci, supertitanium je skvělá věc ale má to jeden nedostatek. Na povrchu ulpívají podstatně víc otisky prstů. Ono se teda o tom i píše, ale že to bude takový rozdíl proti nerezovce jsem nečekal. Nemáte někdo zkušenost s nějakým přípravkem, který by to eliminoval? Zatím mě baví hodinky čistit ručně ale tohle, jak se znám časem opadne, tak bych chtěl znát Vaše zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 4. 2022 v 12:57, pkovacik napsal:

Kluci, supertitanium je skvělá věc ale má to jeden nedostatek. Na povrchu ulpívají podstatně víc otisky prstů. Ono se teda o tom i píše, ale že to bude takový rozdíl proti nerezovce jsem nečekal. Nemáte někdo zkušenost s nějakým přípravkem, který by to eliminoval? Zatím mě baví hodinky čistit ručně ale tohle, jak se znám časem opadne, tak bych chtěl znát Vaše zkušenosti.

Je to zvláštní, ale já na svých Citizenech nic takového nepozoruji. Schválně jsem to zkoušel, ale žádné otisky prstů na povrchu nezůstávají. Tedy když mám normálně čisté ruce. Samozřejmě na leštěných částech jsou nějaké otisky vidět, ale určitě ne více než na oceli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj kluci, drží vám barva ve indexů na vnější lunetě? Mě po cca 4 měsících nošení začíná černá barva v indexech mizí. Snad bude na fotce něco vidět nejvíc je to na indexech 16-25. Na hodinky se snažím dávat pozor a zatím se mi to i daří. na noc nesundávám.

20220622_111024.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nikdo nemá podobnou zkušenost? Po 5 denní dovolené v Maďarsku, kde jsem byl cca 3 hodiny denně ve vodě mi barva z indexů na vnější luneťe zmizela úplně, viz foto. TimeStore sdělili už před tím, ať jim to pošlu na reklamaci, ale nechce se mi být bez hodinek 2 měsíce, aby to třeba bylo za půl roku stejně. U hodinek kde je MOC kolem 40K bych to ale upřímně nečekal. 

20220908_071201.jpg

Upraveno uživatelem pkovacik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...