Přejít na obsah

nove titanove Orliky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 42 minutami, cali napsal:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-firmy-tyhle-primky-jste-jeste-nevideli-firma-ukazala-novy-orlik-187523

 

za 90K ... Zaujalo ma jak ich pani drzi v ruke, otaca dookola a rotor sa ani nehne.

Doporucuji diskusi pod clankem.

Dlouho sem se tak nepobavil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechci bejt vošklivej, ale určitě paní ředitelka (generální) věděla, že bude natáčet, tak si mohla k vietnamcům skočit na nehty, nebo si mohla vzít rukavice, tohle bylo za mě trochu faux pas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Alex77 napsal:

Doporucuji diskusi pod clankem.

Dlouho sem se tak nepobavil :)

Skutečně dobrý:) zajímalo by mě kolik místních členů se neudrželo něco tam odpovědět. Ale nenapadlo mě, že v očích “většiny” jsme až takoví exoti 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, JR_2010 napsal:

Já nechci bejt vošklivej, ale určitě paní ředitelka (generální) věděla, že bude natáčet, tak si mohla k vietnamcům skočit na nehty, nebo si mohla vzít rukavice, tohle bylo za mě trochu faux pas.

Taky jsem si toho všiml. Říkali, že je to bývalá vrcholová sportovkyně. Tak to má asi trochu jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, ale...hodinky, respektive jejich prodej a prezentaci, mám prostě spojený s určitejma standardama, když mi je bude ukazovat někdo se špinavejma rukama a vokousanejma nehtama, tak mi ty hodinky prostě degraduje. A že je sportovkyně není omluva, už s přihlédnutím k tomu, že si nehty evidentně nechává dělat, aspoň podle těch gelovejch bambulí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to taky vnímám jako nějaký designový prototyp/maketu. Kalibr je tam standardní a ten funguje v jiných modelech naprosto normálně, tak nevím, proč by neměl fungovat tady.

Jinak mně se moc líbí provedení a barevná kombinace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Émile napsal:

Ta diskuze je fakt dobrá, minimálně si člověk udělá obrázek, kdo všechno má dnes občanku a volební právo :D

No nevím, zda to takto funguje..resp. To zda z negativniho nazoru  na hodinky Prim, resp. drahe hodinky je možno toto dedukovat…ale jak se říká Jedem das seine… i když to není na bráně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na nechty pani riaditelky kaslem. Zaujimalo by ma jak bude v tom titane vyriesena korunka. Tie hodinky su dost velke aby sa slusna vodotesnost dala vyriesit inak nez srobovanim, nakolko titanove srobovacie korunky maju svoje problemy. A celkovo nikde tam za tie roky nevidno ziadny posun dopredu,... ok vystruhali ich tento krat z titanu, na buduce ich urcite vystruhaju z bronzu, ale je to stale to iste dookola a este maju na prezentacii stroj, ktoremu sa netoci rotor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, cali napsal:

Na nechty pani riaditelky kaslem. Zaujimalo by ma jak bude v tom titane vyriesena korunka. Tie hodinky su dost velke aby sa slusna vodotesnost dala vyriesit inak nez srobovanim, nakolko titanove srobovacie korunky maju svoje problemy. A celkovo nikde tam za tie roky nevidno ziadny posun dopredu,... ok vystruhali ich tento krat z titanu, na buduce ich urcite vystruhaju z bronzu, ale je to stale to iste dookola a este maju na prezentacii stroj, ktoremu sa netoci rotor.

Z titanu už byly Tobruky a bronz na Orlikach taky byl. Ani materialově to posun neni. 
 

Mne se to líbí, drobný inovace, malý série… 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...