Přejít na obsah

nove titanove Orliky


Doporučené příspěvky

No nevím, ELTON obrat 2019 59 mil. Kč, obrat 2020 58 mil. Kč, uvidíme jaké budou výsledky za 2021, samozřejmě v těchto letech komerční firmy velmi podstatně navýšili obrat, lidi seděli doma a vymýšleli, kam dají peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 51 minutami, Ivan Lelák napsal:

Neumím posoudit, kam to Elton "táhne", ale jejich výroba i prodeje mají silně vzestupnou tendenci.

 

A nejake konkretne udaje by boli? Alebo z coho konkretne tak sudis, nemyslim to nejak zle. Mne v hlave utkvelo cosi o obrate 50M rocne co pri cene okolo 100K za kus dava jakz takz tusit kolko kusov asi rocne predaju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos měl být obrat 80M (+40%) při výrobě 700 ks hodinek s in-housem + nějaké nižší tisíce s Etou a quartz. Prodej byl údajně limitován výrobou, ne poptávkou. Ale na finální údaje si asi budeme muset počkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, emve napsal:

Letos měl být obrat 80M (+40%) při výrobě 700 ks hodinek s in-housem + nějaké nižší tisíce s Etou a quartz. Prodej byl údajně limitován výrobou, ne poptávkou. Ale na finální údaje si asi budeme muset počkat.

Tak tak.. finální čísla bývají s výroční zprávou,takže tuším 2Q/2022.

Btw. k nehtům paní ředitelky - myslím, že víme prd, kolik času měla na "přípravu". Kdo trochu dělá s médii, tak ví, že jsou nevyzpytatelní. Většinou volají večer před natáčení, protože nemají do čeho píchnout.  Nikoho se nezastávám, ale tohle je realita. Osobně mi přijde, že za poslední rok jdou vidět víc než dřív - palec nahoru.

K novým Orlíkům - nelíbí se mi ta kombinace černé a titanu. Jinak ok. Nechám se překvapit ostrou verzí.

Upraveno uživatelem tomas.helisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...