Přejít na obsah

Kde nakupujeme řemeny


Doporučené příspěvky

Zdravím,

zajímalo by mě, kde nakupujete řemeny? ať již nato, gumy, kůže apod.
V poslední době jsem si hodně oblíbil cheapestnatostraps, jelikož mají dost pěkné kousky za pár šestáků. Kvalita asi není bůhví jaká, ale už tam nějaký rok občas něco pokoupím a nikdy se mi nestalo, že by se mi něco “rozbilo”, takže za mě ok :) 

Mimo toto jsem si hodně zvyknul na víc se žužující řemeny, které jsou super pohodlné a za pár korun.

Takže místní mágové, kde nakupujete vy? Ať si taky trochu rozšířím obzory

Upraveno uživatelem watchboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • watchboy změnil název na Kde nakupujeme řemeny
  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja levny remeny na cheapestnato, ale jen nata/zulu, ty jejich dvoudilny remeny me stvou kvuli rychlostezejkam. Dobry bejvalo watchgecko, ale ted s dph a vyclenim (UK) je to naprd. Hafo toho ma pan Frydl - https://hodinar-frydl.sluzby.cz
 Z Nemecka sem parkrat kupoval tady - https://www.watch-band-center.com/shop-watchstrap.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, paya01 napsal:

Jak je to u Barton s DPH? Každá zásilka se daní? Takže si deklarant přihodí k řemínku za 300 dalších 200 za proclení? Nebo máte nějaký fígl na levnější proclení?

 

před 30 minutami, Moty napsal:

Jo, ted mi přišel Barton za 20USD a clo a poplatky dělaly 260,-

Bohužel teď už to tak je a vyplatí se toho vzít najednou víc. Než zdanili ty zásilky do 20 Eur (nebo kolik to přesně bylo), tak se vyplatilo nakupovat po jednom a pak to prošlo bez povšimnutí celníka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

57 minutes ago, Emiliano said:

 

Bohužel teď už to tak je a vyplatí se toho vzít najednou víc. Než zdanili ty zásilky do 20 Eur (nebo kolik to přesně bylo), tak se vyplatilo nakupovat po jednom a pak to prošlo bez povšimnutí celníka.

Alebo zobrat jeden a dufat, ze si to nevsimnu. Mne to minuly rok preslo...

Upraveno uživatelem shaggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, shaggy napsal:

Alebo zobrat jeden a dufat, ze si to nevsimnu. Mne to minuly rok preslo...

 

Před hodinou, Emiliano napsal:

Na to bych už asi nespoléhal...

Barton - tak před 2 lety mi to několikrát prošlo, poslední tři dodávky vždy s doplatkem.

Nicméně i tak jsou - tedy ty gumáky - naprosto skvělé cena/výkon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.martuleather.com/

Pohodlné a nápadité řemeny. Andrea je šikovná holka, bohužel je to z prdele světa (Chile). Ale to nevadí...horší je odchyt u těch howad z ČP (nic proti běžným zaměstnancům - slovo howado  je určeno pro střední management a výše). Takže doručení zásilky trvalo v jednom případě 2,5 měsíce a v druhém 3 měsíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, jenik77 napsal:

 

Barton - tak před 2 lety mi to několikrát prošlo, poslední tři dodávky vždy s doplatkem.

Nicméně i tak jsou - tedy ty gumáky - naprosto skvělé cena/výkon

Přesně, dokud to bylo do těch 20 Euro, tak to procházelo vždy. Teď jsem to ješte nezkoušel, ale se zkušeností z jiných zásilek bych se hodně divil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nakupuju u Švédů. Bez CLA, bez DPH a do týdne doma s tím, že za 5 řemenů sleva 20% a od 25 EUR doprava zdarma. Ale pozor na výběr NATO. Je tam několik možností a ne všechny jsou vyhovující. Jinak za mě super a za dobrý peníz.

 

https://www.cheapestnatostraps.com/collections/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z totej posledne menovanej stranky som mal napr. Adjustable PVD Single Pass Strap Black and Lume a rozstrapkany bol uz po prvom dotyku. 13 eur a kvalita horsia ako hocijaka cina za 3 dolace.

PVD Deluxe Seat Belt NATO Khaki Green za 4 dolare na druhej strane bol v pohode.

Takze za mna moc nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...