Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Bert změnil název na Garmin Fenix 7
  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Včera jsem vyzved 7S Solar .. pěkný jsou. Širší možnosti nastavení proti 6S a působí obecně robustnějším dojmem. Dotykový ovládání jsem vypnul jako první, nemám ho na hodinkách rád.

Zatím vnímám jediný zásadní problém a to jsou blbnoucí notifikace z telefonu. Chci pouze vidět příchozí hovory, nic dalšího. A ať to nastavim, jak chci, hodinky zobrazujou i SMS, WhatsApp a další. Takže jsem zatím notifikace vypnul úplně a je klid. Dost mě to rozčiluje ;), ale snad to spraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, KFL napsal:

Včera jsem vyzved 7S Solar .. pěkný jsou. Širší možnosti nastavení proti 6S a působí obecně robustnějším dojmem. Dotykový ovládání jsem vypnul jako první, nemám ho na hodinkách rád.

Zatím vnímám jediný zásadní problém a to jsou blbnoucí notifikace z telefonu. Chci pouze vidět příchozí hovory, nic dalšího. A ať to nastavim, jak chci, hodinky zobrazujou i SMS, WhatsApp a další. Takže jsem zatím notifikace vypnul úplně a je klid. Dost mě to rozčiluje ;), ale snad to spraví.

Můžu se zeptat kde? Žena čeká na 7S PRO safír solár a zatím ticho po pěšině

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu offtopic, jako dlouholety Fenix uzivatel (5X, a 6X), jsem byl asi ukecan misto noveho Fenixe 7 na Epix. Coz je vlastne ted novy Fenix 7, jen s Amoled displejem.

Zkouknul jsem par videii na YouTube, a kdo prej zkusi jednou Epix, tezko se vraci k Fenixu. Tak jsem na to zvedavej. Jinak tomu rikaj i Apple Watch Killa 😆

Tak az budou doma, zalozim dalsi vlakno k porovnani 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 2/9/2022 at 12:57 PM, Ondraj said:

Jak se ti líbí ty šroubky v nožičkách? Na 7 jsem se strašně těšil a teď z 6 zatím marně hledám motivaci. 

Jako ze tech 5 sroubu v lunete u 6 je hezci nez 4 srouby v nozickackach u 7?

🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic takového netvrdím, ale šroubky na nožičkách se mi zdají divné, ale naživo jsem hodinky zatím neviděl. Šroubky v lunetě se používají dost často.  Od 3 do 6 získaly spíš civilnější vzhled, tohle mi tam prostě tolik nepasuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna to probiram na par Garmin skupinach na FB. A dost lidi se tam shoduje, ze to novy reseni u 7 je cistsi.

No sem na to sam zvedavej, 6X uz jsem prodal. Ale bude se mi po nich stejskat. Byly fakt skvely!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to bude o zvyku, pamatuji si, že 6 se mi zdály málo tool, ale za krátkou dobu jsem už 5 zpět nechtěl. Kdyby udělali nějaké v kvalitě Fenix, Epix hranatější, asi byl byl adept, aby byla zásadní změna. Takhle je to pořád hodně podobné kulaté a za ty roky svým způsobem nudné. Funkčně mi to vyhovuje a 7 bude zase o kus dál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, je to tak.

Treba ta vydrz baterie, skok z 5X na 6X (i kdyz to byl teda 6X Solar) byl neuveritelnej. Neskutecna vydrz tech 6X.

No a 7X uz jsou zase dal, plus dalsi veci, mnohem lepsi BT konektivita atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, chief napsal:

Zrovna to probiram na par Garmin skupinach na FB. A dost lidi se tam shoduje, ze to novy reseni u 7 je cistsi.

No sem na to sam zvedavej, 6X uz jsem prodal. Ale bude se mi po nich stejskat. Byly fakt skvely!

 

Ted jestli tu čistotu hodinky pro sportovce potřebují.Za mě šroubky na lunetě vypadají lepé,tak nějak funkčně,na nožičkách jsou proč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 hours ago, pebe said:

Můžu se zeptat kde? Žena čeká na 7S PRO safír solár a zatím ticho po pěšině

Já nemám safír, ale obyč 7S Solar :). Jako všechno, co můžu, i tohle jsem kupoval na alze. Objednáno v 11, ve čtyři téhož dne jsem vyzvedával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se dokopal k tomu nainstalovat topo mapy, trošku složitější, nejsem úplně PC nadanej, nicméně jsou tam a bezva, čitelnost supr, práce s mapou též. Původně jsem si myslel, že ty mapy budou jen pro parádu, ale docela se s tím dá pracovat. Co bylo supr jednoduchý je nahrání platební karty, fakt pecka. Řešil jsem se zkušeným standou barvy na displeji, že mě štvalo jak černá není černá, atd., ale je to o zvyk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Fenix 7X svítilna:

Kolegové, jsem naprosto fascinovaný, jak geniální je svítilna v 7X. Člověk by si řekl - bóže, nějaká ledka, to můžu mít klidně klíčenku se světýlkem a udělá to tu samou práci. Není to tak. První věc - klíčenku se světýlkem si s sebou na spaní nevezmete, takže buď máte mobil, nebo nic,  to je tedy jasný argument pro toho, kdo chodí spát s jakýmakoliv chytrýma hodinkama. Co ale zjistíte, až v noci svítilnu v 7X rozsvítíte, tak že má geniální umístění ledky. Pokud máte svítilnu rozsvícenou a ruce volně podél těla, popř. ruku s hodinkama mírně ohnutou v lokti, tak si svítíte přesně pod nohy na cestu, aniž byste kohokoliv oslňovali.  Ruka je pořád v podstatě v přirozené poloze a přichystaná si ještě posvítit kam by bylo navíc třeba. Druhá věc pokud něco hledáte např. ve skříni oblečení na ráno, nemůžete nikoho budit, tak ruce kterými hledáte a berete si oblečení,  můžete díky svítilně na 7X používat obě současně a svítilna v této pozici při práci oběma rukama velmi slušně nahrazuje čelovku. Nevěřil bych tomu, ale geniální umístění a jako otec tří mrňavých dětí co je chodí v noci kontrolovat to oceňuju neuvěřitelně.

Joe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...