Přejít na obsah

Breitling superocen heritage


Zub

Doporučené příspěvky

Po dlouhé době hledání jsem se rozhodl pro tyto hodinky. Jsou objednány a v nejbližších týdnech dorazí do Carollína. Už se nemůžu dočkat. Budou to moje první hodinky Breitling, tak jsem moc natěšenej. Zatím vlastním hodinky Raymond Weil Freelancer a Hamilton Khaki X-Wind. Co říkáte na mé rozhodnutí? Byl bych rád za nějaké postřehy od majitelů těchto hodinek. Ještě mám v hledáčku Model Navitimer 43 AB0121211B1X2, ten mají v butiku. Počkám asi až přijdou ty oceány a rozhodnu to na místě. Třeba je vezmu oboje.

https://www.carollinum.cz/cs/hodinky/breitling-superocean-heritage-b01-chronograph-44-l

https://www.carollinum.cz/cs/hodinky/breitling-navitimer-b01-chronograph-43-ab01212-1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, to jses srdcar, retail 225t za chrono SOH je celkem maso, vzal bych radeji klasiku navi01, jen skoda toho loga B a ze neni uz křídlo na cifru. Ale prej tyhle Navi s B budou končit a křídlo bude zpet, povídali někde…🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba dostanu v Carollinu slevičku. Stále se přikláním ke koupi obojích, alespoň na mě synové budou mít památku. Je mi 67 let a trvalo mi hodně dlouho než si je mohu dovolit. Touha je dlouholetá, ale dočkal jsem se. Halelujá......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sny se mají plnit, nescházel bych z cesty za tvým snem. Bezesporu jdou ty prachy utratit i líp, ale nebude to tvůj sen. Směle do toho. Slevu určitě dostaneš, ale lepší pozice pro vyjednávání je před objednáním. Když vezmeš oboje, tak dostaneš určitě pěknou slevičku. Moc Ti to přeji, potom se určitě pochlub.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezmi si klidne voboje, vo tom žádná, sny a taky sliby se mají plnit, já jen se svými mrzkými hodinkovymi zkušenostmi upozornil, že tohle je iracionální postup jeste trosku vic nez obvykle…  🤣🤣🤣 A věř mi, ze uz jsem tu neco zažil jak osobne, tak i jen pohledem nezúcastneneho… 😜

Ať ti hodinky zpestří Jaro tvého Podzimu života co nejvíce a hlavne zdraví a taky na zdraví! 🍻 Paxe pochlub fotkou….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsou moc pěkný kousky. jedinný co můžu doporučit, je si všechno vyzkoušet na ruce. třeba ty 43mm navi jsou, pro mě, třeba pocitově úplně droboučké, oproti 44mm SOH a to je jen milimetr. k zelenýmu ciferníku bych varoval vůči obrázkům - B má velmi dokonalý antireflex (výhoda), ale zase ten jeho modrej filtr dělá z té zelené v mnoha úhlech spíš černou, nebo tmavě hnědou - fotky dávají pocit výrazné zelenosti, byl bych opatrnej v očekávání reality.

Ani jedno neříkám, že je na škodu, jen je to potřeba vyzkoušet na ruce a nevybrat to jen z obrázků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, jak píšou kluci. 

Sny se mají plnit - v dnešní době bych to zvýraznil 2x.. sám jsem si vyplnil loni Moony a až to půjde, chci ještě něco. 

Tvůj výběr je supr, takže pokud můžeš, neváhej. Navitimery jsem teď okukoval live a s SOH se budou super doplňovat.

:)

a B01 je prý špica!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...