Přejít na obsah

Breitling - Triumph Collaborate


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

V srpnu loňského roku oznámila značka Breitling dlouhodobé partnerství s výrobcem motocyklů, firmou Triumph. Hned bylo jasné, že budeme moci sledovat skvělou spolupráci při výrobě nejen hodinek, ale i motocyklů. A nedala na sebe dlouho čekat chvíle, kdy obě značky ohlásily své novinky: Top Time Triumph a Triumph Speed Twin Breitling. Hodinky mají pouze 30 m vodotěsnost, což v tomto případě vůbec nevadí. Byly navrženy tak, aby vynikaly na zápěstích motocyklistů nejen designem, ale i použitelností v rukavicích pro řidiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Model: Breitling Top Time Triumph & Top Time Triumph Speed Twin Owners’ Limited Edition

Reference: A23311121C1X1 (‘Top Time Triumph’, ice blue dial with special brushing in the bowtie motif nicknamed “the Zorro dial”)

A233111A1C1X1 (‘Top Time Triumph Owners Edition’, ice blue sunray dial)

Case/Dial: 41mm diameter x 14.27mm height, stainless steel case, ice blue dial

Water resistance: 30 meters (3 bar)

Movement: Breitling Caliber 23, automatic, COSC-certified chronometer

Frequency: 28,800 vph (4 Hz)

Power reserve: 48h

Functions: Hours, minutes, seconds, 1/4th second and 30-minute counters

Strap: Black racing-themed leather with white stitching

Price/availability: £4,500 (Top Time Triumph) and TBC, limited to 207 pieces (Top Time Triumph Speed Twin Owners’ Limited Edition)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neni to tak odflaknutej kickstarter jako ty predchozi svalovy auta, a taky je v tom to partnerstvi, ktery tomu dava aspon nejakou uroven, takze nic pro me, ale uplne strasny to neni. ale furt stejne nechapu, proc v tomhle smeru radeji nerozvijeji Premier kolekci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budou Ti slušet Franti :)

Sranda samozřejmě.

Já mám Béčka rád v army stylu a letectví. Hlavně ne kuchaři.

A ani tohle mi nepřijde úplně blbý. A to nejsem ani z Karlína, ani hipster. Ony se řeči vedou a voda teče. Naštěstí.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to asi úplně neuráží... Když může bejt BfB, tak proč ne třeba Triumph. Ostatně hipster z Karlína si myslím, že je poměrně přesná cílovka :D 

 

Spíš by mě ale zajímal ten business model za tím, resp. jestli mají zjištěný, že fans muscle cars z té předchozí limitky nebo v tomhle případě Triumphu mají nějaký vztah k B a jsou ochotný si to koupit, protože stejně jako třeba Panerai Ferrari - když nemáš to auto nebo motorku, tak je trochu hloupý nosit hodinky, co to mají na cifru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw. zajímalo by mě, pokud je to myšlené jako hodinky na motorku, jestli krom cifru řešili třeba nějak zvýšenou odolnost proti otřesům, což by mi přišla jako super přidaná hodnota, přece jen jízda na motorce asi pro automaty není úplně procházka růžovou zahradou...

Ale tipl bych, že asi ne :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tenhle Triumph nějakým rozkodrcaným terénem pravděpodobně jezdit nebude, takže by to ten strojek měl v pohodě zvládnout. Znám člověka, který používal chronomaty opakovaně při práci se sbíječkou (nebo bouracím kladivem, teď už nevím přesně) a béčka úplně cajk 🙂 Ale to je už dost perverzní extrém. 

jinak limitka docela pěkná, já bych je klidně ponosil :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 13 minutami, Lookyn napsal:

Nedávno se mi z Onyxu vrátily chronografy s WR 30m (výměna všech těsnění za nová) a bylo mi řečeno, že s klidem zvládnou sprchu.

Tak nevím, jestli tady z "malé" WR neděláme moc vědu :D

Slyšel jsem podobný názor. 
Jen je rozdíl, zda to člověk “riskne” s novými hodinkami nebo starými 5 let. Právě skrz to těsnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě souhlas s oběma :) osobně lezu do vody / sprchy jen s hodinkama, který jsem si koupil jako funglovky a mají WR 300m - tam jsem si jistej.

Jo a před pár lety jsem hodně zmoknul s Avengerama s WR 3000m - tlakovku neměly, ale daly to :D

Navíc u Béček Triumph je další nevýhodou do vody ten kožený pásek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...