Přejít na obsah

Chronomag Tour 2022


Bert

Doporučené příspěvky

Borci, tak nějak jsem loni nestihl cestovat na mašině v míře, která by mne uspokojila. Letos to sice s největší pravděpodobností vzhledem k mému kolenu nebude na dvou, ale na třech kolech. No co, o to „vznešenější“ by mohl být cíl cesty. No, a protože přece na mašině platí, že cesta je cíl, tak přemýšlím o Chronomag 2022 Tour. Jen tak na první dobrou

Trasa:

Ústí nad Labem

Karlovy Vary

Plzeň

České Budějovice

Brno

Zlín

Ostrava

Olomouc

Hradec Králové

Liberec

Praha

 

Čas: Mezi hlavními body (viz výše) přesun v rámci dne, večer lehká či těžší pařba se zasloužilými místními členy. Následující den dle času, únavy a počasí přesun na další štaci cestou nejkratší, nebo třeba i dobrodružnou. Bych to viděl tak, že na každou etapu budou třeba 2 až 3 verze.

Termín: Přelom května a června

Zajímalo by to někoho? Byť třeba jenom pár etap, nikoli celek? Kdo by přišel na sraz? Půjde to?

Nápady sem. Dík.

Jo, a taky to samozřejmě visí v motorkářích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja este nevim, jak to budu mit, bo resim zase nejake zivotni kotrmelce, nicmene party motorkaru u me v asii parkrat byly, garazovat je kde, prespat neco na zahrade, neco pod strechou a spratelenych sousedech taky jde, vycep taky mam...

Takze kdyz nenajdes/te lepsi misto, tak Ostrava je k dispozici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za nic. V jesenikach u Rymarova ma kamarad, motorkar, penzion. Poradaji se tam i vetsi srazy, taky by nebyl problem tam zajistit nocleh a neco do volatka...  (Pokud byste tam meli cestu). 

http://chatanamlyne.cz/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu doufám, že na daném srazu nebudou jen motorkáři, kteří tam dojedou, ale dorazí i členové z okolí, kteří třeba druhý den s námi pokračovat nebudou. Uvědom si, že Rýmařov je skoro Bruntál 🙂 Au, nebij mně ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Bruntalem bych vas kdyztak protahl, at vas misti senochroupove nesezerou 😄

Jasan, to jen dalsi pripadna motorkarska oaza ;-). Mozna budou Tomase z chaty Na mlyne znat nekteri kluci, tusim ze mel domovinu nekde v Usti nad Labem, hodne cestoval na GS-u...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Borci, časový plán Chronomag Tour 2022 je uměním možného 🙂 Takže doplněna konkrétní data takto:

 

19.5. ČT - Ústí nad Labem

20.5. PÁ - Karlovy Vary

21.5. SO - Plzeň

22.5. NE - České Budějovice

23.5. PO - Brno

24.5. ÚT - Zlín

25.5. ST - Ostrava

26.5. ČT - Olomouc

27.5. PÁ - Hradec Králové

28.5. SO - Liberec

29.5. NE - Praha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, v prvním příspěvku jsem napsal, že: "Následující den dle času, únavy a počasí přesun na další štaci cestou nejkratší, nebo třeba i dobrodružnou." Nyní nadešel čas to trochu konkretizovat. Osobně by se mi to líbilo tak, že by byly 3 varianty.

1. Varianta - čiský přesun mezi městy. Ať už z důvodu kocoviny, nebo počasí, nebo čehokoli jiného.

2. Varianta - něco mezi 1 a 3

3. Varianta - hodně se mi líbí tohle: https://www.motorkari.cz/tema/?t=96335

s tím, že bychom to museli dojet do daného města viz výše. Pro první letmo představu přikládám obrázek. Bližší na motorkářích v diskuzi.

 

 

kolemcr.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Vždycky jsem chtěl objet naši zemičku na motorce. Iniciativa se mi moc líbí. Zeptám se doma, jestli se mi chce, případně na jak dlouho.

Nedisponuju hotelem ani penzionem, který bych nabídl k ubytování, ale mám svoji osobní mapu vyzkoušených hospod (taková alternativa k Hejlíkovi), takže alespoň tím bych mohl koromě své účasti přispět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...