Přejít na obsah

Concept 5days COSC Skeleton Limited 210pcs


Doporučené příspěvky

V 26. 2. 2022 v 13:05, DarylVanHorne napsal:

@Kex PS: to není skoro skeleton, to je skeleton. Nic navíc tam není a co tam je, je perfektně zpracováno. Zkosené a leštěné hrany můstků jsou prostě mňam 😍 Žeru je. Bohužel je neumím vyfotit tak, jak by si zasloužily. 🙁

Já vycházím z definice, kterou mi nedávno svěřil designér od Czapek Cie.: "Skeleton je to tehdy, když při pohledu na ciferník vidíš tu hnusnou chlupatou ruku pod hodinkami." 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Kex napsal:

Já vycházím z definice, kterou mi nedávno svěřil designér od Czapek Cie.: "Skeleton je to tehdy, když při pohledu na ciferník vidíš tu hnusnou chlupatou ruku pod hodinkami." 🤣

Miluju pohled na otevřené strojky, ale právě mám problém s tou chlupatou rukou pod nimi. Takže Concepty jsou v tomto pro mne naprosto perfektní. Co nebylo třeba, šlo pryč, co zůstalo dostalo zkosené leštěné hrany a díky dvěma pérovníkům není ta chlupatá ruka hned vidět. 👍 Třeba Corum T-Bridge (a mnoho jiných) vypadá dle mého soudu právě stokrát lépe ve vitríně než na ruce. A to je problém... Já hodinky chci nosit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace k opravdu hodně parádním a originálním hodinkám. Super práce od CW v kolaboraci s více špičkovými experty jako je Armin, leštiči a výrobce lumi trianglů, a za použití spešl materiálů ve strojku jako rhodium a ruthenium, aby tento měl víc barevných odstínu kovu.

Sám jsem lehce koketoval s myšlenkou jejich pořízení, jejich výška pro mne byla trochu hraniční, ale třeba v reálu ani tolik nevadí, zlášť díky titanu. A nějak se mi poslední dobou nechce klesat ze standardu mých hodinek s velkou odolností vůči magnetismu, kdy tyto jsou tuším v daném ohledu na základní hodnotě?         

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tomak O odolnosti proti magnetickému poli jsem u nich nečetl, tak předpokládám, že nic moc. Zvlášť u hodinek s takto odkrytým strojkem se ani nedivím. Ale jak jsem psal jinde, chyb mají dost, ale pohled na ten strojek je tak Boží, že je mi to fuk 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Já přiletěl minulý čtvrtek do Milána. Foto je z minulého pátku, v pátek jsme autem objeli Como, sobota Miláno a Bergamo, v neděli Asti a Turín a odlet. Ale bylo to super, až na to nechutný vedro. Naštěstí WR 300m, takže bez obav do jezera 👍 Bohužel jezero bylo v plánu jen na ten pátek. Takže sobota a neděle byly kruté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 6. 2022 v 14:40, DarylVanHorne napsal:

Itálie, jezero Como. Ta veselá modro-oranžová kombinace mě stále baví, musel jsem si k nim koupit i tričko 😂

IMG_20220617_142342.jpg

IMG_20220616_065816.jpg

Znovu musím gratulovať k tvojmu novému prírastku ... tentokrát k tomu parádne zladenému tričku 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ty puzzle jsou slušný úlet, jde mi z toho hlava kolem 😁 jinak krásné hodinky, a cením že nejdeš s proudem za stejný peníz 🙂!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...