Přejít na obsah

Audemars Fréres, kapesní hodinky zlaté, jaká je asi cena?


youstoryup

Doporučené příspěvky

Dostaly se mi pod ruce cibulové hodiny Audermars Freres, pravděpodobně z přelomu minulého století. Jsou v perfektním stavu. Z komplikací jen vteřinovka. Ale jsou bicí - odbíjí hodiny, v různých melodiích.  Plášť, ciferník, sklíčko- vše původní a totálně netknutý. Námám fotky, ale zajímal by mě jejich příběh - kam je zařadit, případně jejich cena? Poradil by někdo???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez fota  je Tvůj dotaz opravdu nesmyslný.

Jak  může někdo vědět a případně posoudit, Tvůj stroj,  když je nemá v ruce.

A  bez jakékoliv fotografie, i s ní , to nebude  stejně 100% byl by to jenom odhad  jakou mají hodinky případně  cenu.

 

        

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 3. 2022 v 12:58, youstoryup napsal:

Dostaly se mi pod ruce cibulové hodiny Audermars Freres, pravděpodobně z přelomu minulého století. Jsou v perfektním stavu. Z komplikací jen vteřinovka. Ale jsou bicí - odbíjí hodiny, v různých melodiích.  Plášť, ciferník, sklíčko- vše původní a totálně netknutý. Námám fotky, ale zajímal by mě jejich příběh - kam je zařadit, případně jejich cena? Poradil by někdo???

A dostaly se ti jenom pod ruce? Jestli je vlastníš a potřebuješ poradit, tak udělat fotku není problém přeci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prošel sjem si to,a le to je spíš o firmě, než o hodinkách. Ale samozřejmě děkuju za snahu a pomoc. Něco jsem si našel na aukcích, ale nikde nebyly bicí hodinky.To kromě tyhle komplikace znamená i úplně jiné upevnění ciferníku - ne na sloupcích, ale v pevném ložisku. Ptám se i proto, zda to třeba fakt není hodně hezký jedinečný kousek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...