Přejít na obsah

On-line rozhovor se šéfem uniformované mafie!


N4M

Doporučené příspěvky

u nas zase MP nataci na kameru lidi co prechazi mimo prechod, pak jim daji pokutu. lidi strasne rvou ze to neni pravda a ze nemaji dukaz, tak vytahnou kameru. je to bajecny pohled :D

to je normalni sikana :thumbsup_anim: ja sem byl dneska strasne nasranej....ale udrzel sem nervy na uzde....jindy by to dopadlo hur:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v jistém městě na severu naší vlasti natáčejí "slušné občany" kteří jen zastaví chuděře "stopařce" :thumbsup_anim:

jj to me pobavilo...at je nechaj bejt...jen at nestojej ve prostred mesta....ale jinak co je komu do toho kam si jde smocit kolik :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to me pobavilo...at je nechaj bejt...jen at nestojej ve prostred mesta....ale jinak co je komu do toho kam si jde smocit kolik :thumbsup_anim:

 

No jo, kdyby byly uprostřed města, tak by mě to taky štvalo :gun_bandana: Ale tohle je asi moc - by mohlo být vklidu napadnatulné - ochrana osobnosti.

Mně to přijde bejt dobrej záměr, ale zvolili hooodně špatnej prostředek.

 

A k tomu kolíku - no jsou to kolíci, kdyby si radši zajeli do řádnýho bordelu a nebrali levný špinavý šlápoty, tak by to lidi tolik neštvalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, kdyby byly uprostřed města, tak by mě to taky štvalo :gun_bandana: Ale tohle je asi moc - by mohlo být vklidu napadnatulné - ochrana osobnosti.

Mně to přijde bejt dobrej záměr, ale zvolili hooodně špatnej prostředek.

 

A k tomu kolíku - no jsou to kolíci, kdyby si radši zajeli do řádnýho bordelu a nebrali levný špinavý šlápoty, tak by to lidi tolik neštvalo.

 

Nechci se MP v Dubí zastávat (a MP všeobecně už vůbec ne - mám na tuto starostovskou "organizaci" svůj nepublikovatelný názor po neuvěřitelných zkušenostech...), ale oni ti soudruzi z NDR zastavují osmahlým slečnám právě ve středu obce na hlavním tahu, kde jsou ony provozovny. A kolikrát jsou kvůli očumujícím endérákům kolony - ještě že už tudy nejezdí kamiony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se MP v Dubí zastávat (a MP všeobecně už vůbec ne - mám na tuto starostovskou "organizaci" svůj nepublikovatelný názor po neuvěřitelných zkušenostech...), ale oni ti soudruzi z NDR zastavují osmahlým slečnám právě ve středu obce na hlavním tahu, kde jsou ony provozovny. A kolikrát jsou kvůli očumujícím endérákům kolony - ještě že už tudy nejezdí kamiony.

 

Inu, historie nám říká toto: kurev se nezbavíš :thumbsup_anim: Ale je fakt, že Dubí je přehnaný a to moc.

Upraveno uživatelem N4M
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...