Přejít na obsah

Prodej...


Doporučené příspěvky

Vám přijde normální dávat do inzerátu dvoje zboží... Takže, když někdo bude prodávat Audi A4 stříbrnou a na fotce bude modrá, vám všem to bude šumafuk... Mě je jedno, že někdo to viděl živě, jsou tací, kteří nejsou z Prahy a nemaj možnost hned vše vidět... A proto by fotky měly být autentické podle imho nebo aspoň přesný popis a ne dvě fotky modrých hodinek a čtyři fotky černých...

 

Chápu, že někdo nemá foťák a řekne, "nechce se mi fotit"... Ale dávat do inzerátu dvě varianty hodinek k prodeji... No, jak myslíte, když vám to přijde všem o.k....

 

Zlobte se na mne, jak chcete...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vám přijde normální dávat do inzerátu dvoje zboží... Takže, když někdo bude prodávat Audi A4 stříbrnou a na fotce bude modrá, vám všem to bude šumafuk... Mě je jedno, že někdo to viděl živě, jsou tací, kteří nejsou z Prahy a nemaj možnost hned vše vidět... A proto by fotky měly být autentické podle imho nebo aspoň přesný popis a ne dvě fotky modrých hodinek a čtyři fotky černých...

 

Chápu, že někdo nemá foťák a řekne, "nechce se mi fotit"... Ale dávat do inzerátu dvě varianty hodinek k prodeji... No, jak myslíte, když vám to přijde všem o.k....

 

Zlobte se na mne, jak chcete...

Ja v tom nevidím problém pokud vím jestli se prodává modrá nebo černá verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To napsáno nebylo...

tak na vysvětlenou, ty fotky s černým dial. se mi tam přimotaly omylem ( podobné pozadí, stahoval jsem to jako miniatury ) mám toho uloženého mnoho.

Když jsem to zjistil bylo pozdě fotky -alespoň mě nejdou editovat.

Než jsem to mohl dodatečně okomentovat byly hodinky prodané, kupující a to je podstatné neměl k mému inzerátu žádné výhrady.

Biker co tě na tom tak drtí že zakládáš nové vlákno, chtěl jsi ty hodinky snad koupit? Odpovím si sám :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele prijde mi to v pohode ;) Prvni dve fotky jsou fotky hodinek ktere se prodavaji, ostatni jsou pro ilustraci - prijde mi to lepsi udelat takhle nez tam nedat zadny ;) myslim, ze kdybys Qvidovi napsal/nebo kdokoliv jinek, bez problemu vse ujasni pripadne posle spravny fotky, nebo je nafoti, chapu ze je linej.. me fotit hodinky bavi, ale ne kdyz je chci prodat, proste jen tak, jinak je to opruz (kdyz se to musi udelat) ;)

 

Nenadzvedavej se, na svete se deno denne dejou horsi veci nez je tohle ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spiderer: Michale, je to v pohodě, protože jsi je chtěl a koupil... Druhá strane mince se na to dívá jinak... Já se na to koukám jinak, když něco prodávám, dávám buď autentické fotky nebo žádné a když nedám, o.k., ale ne fotky jiného předmětu...Dál to nebudu rozebírat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vám přijde normální dávat do inzerátu dvoje zboží... Takže, když někdo bude prodávat Audi A4 stříbrnou a na fotce bude modrá, vám všem to bude šumafuk... Mě je jedno, že někdo to viděl živě, jsou tací, kteří nejsou z Prahy a nemaj možnost hned vše vidět... A proto by fotky měly být autentické podle imho nebo aspoň přesný popis a ne dvě fotky modrých hodinek a čtyři fotky černých...

 

Chápu, že někdo nemá foťák a řekne, "nechce se mi fotit"... Ale dávat do inzerátu dvě varianty hodinek k prodeji... No, jak myslíte, když vám to přijde všem o.k....

 

Zlobte se na mne, jak chcete...

 

 

já se zlobím.....také nechápu proč tě to tak vytáčí. hodinky jsou fuč a všichni zůčastnění jsou spokojení :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spiderer: Michale, je to v pohodě, protože jsi je chtěl a koupil... Druhá strane mince se na to dívá jinak... Já se na to koukám jinak, když něco prodávám, dávám buď autentické fotky nebo žádné a když nedám, o.k., ale ne fotky jiného předmětu...Dál to nebudu rozebírat...

Me vadi pokud nejsou autenticke fotky zamerne aby doslo k oklamani kupujiciho.. pokud je vsechno koser netrapi me to, zvlaste ne na chronomagu, kde jsem se zatim nesetkal s nejakym nefer jednanim nebo pokusem o nejakej vejm*d ;) Ale chapu, ze to nekdo muze citit jinak, tohle je jen muj nazor.. ;) Hlavne se necil a radsi kup nejaky hodinky, treba ty bondovky konecne :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Qvido: Promiň, mě o nic nešlo, abych řekl pravdu, uvažoval jsem o nich :) Jen jako člověka, který není z Prahy a okolí to to nasere, když vidí dvoje hodinky a ty druhé ještě prakticky nové a o kterých 100% ví, že nejsou na prodej :-D

 

:cheers:

 

No tak to vidíš když jsi na 100% věděl že ty druhé nejsou na prodej tak muselo být jasné o které se jedná ne? Ne, nebudu vyrejpávat, ale po pravdě mě Qvidovo prodejní vlákno pobavilo. Pravdou je, že by asi měl být na fotkách alespoň naprosto totožný model jako ten který se prodává. Qvido se mě zeptal jestli může fotky použít a já si myslel že použije jenom ty kde jsou B1 s modrým dialem. I tohle jsou totiž moje fotky. Myslím že to ale Qvido uvedl na pravou míru a je jasné že se jednalo o omyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

... fotky v inzerátech jsou na to aby měl kupující představu o stavu a vzhledu prodávaného zboží - pokud je někdo lempl a nechce nebo neumí fotit, tak by měl použít třeba fotografie z webu a napsat popis stavu ... naprosto chápu,že když je někdo z Ostravy tak se na ně nepojede podívat do Chebu ...

 

tím chci říct, že půjčené "živé" fotky jsou zavádějící a nevypovídají o stavu prodávaného zboží a mělo by u těchto inzerátů být napsáno, že jde o ilustrativní fotografie - dále je to už na domluvě mezi oběma stranami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YPO: Díky za objasnění, naprosto s tím souhlasím...

 

Mrakodrap: Je mi to jasné, že to byly vše Tvé fotky a proto mě to přišlo, jako drzost prvního kalibru... Pomíjím ty modré B1, které odpovídaly prodeji...

Zbytek nebylo vůči Tobě fér... Je to stejné, jak bych nafotil černé Omegy a prodával modré... A vůbec nechápu to, že všem to přijde normální...

 

Můj názor je takový, že pokud budu prodávat hodinky, dám buď fotky svých hodinek nebo klidně od někoho, ale napíšu to tam , ale hlavně nedám fotky jiného provedení hodinek...

 

Spiderer: Michale, už je asi 3 týdny mám...

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YPO: Díky za objasnění, naprosto s tím souhlasím...

 

Mrakodrap: Je mi to jasné, že to byly vše Tvé fotky a proto mě to přišlo, jako drzost prvního kalibru... Pomíjím ty modré B1, které odpovídaly prodeji...

Zbytek nebylo vůči Tobě fér... Je to stejné, jak bych nafotil černé Omegy a prodával modré... A vůbec nechápu to, že všem to přijde normální...

 

Můj názor je takový, že pokud budu prodávat hodinky, dám buď fotky svých hodinek nebo klidně od někoho, ale napíšu to tam , ale hlavně nedám fotky jiného provedení hodinek...

 

Spiderer: Michale, už je asi 3 týdny mám...

Jaká drzost ty magore ???? To je pouze mezi mnou a mrakodrapem, ten psal že je vše OK tak o co ti kurva jde ?

 

Vadí ti že se prodaly hodinky po kterejch si slintal ale neměl na ně prachy, nebo o co vlastně?

 

Laskavě si tady přestaň o mě už otírat hubu :gun_bandana:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...