Přejít na obsah

Aqua Terra 2022


jenik77

Doporučené příspěvky

Malý strojek/velký cifr. 

Rámeček u sportovně-elegantních (nebo jak se tomu nadává) AT není nutnost (a ty menší mají kulatej, ladies?), ale že pod to nedali aspoň půlindex. 

Teak ciferníky sice nebyly pro každýho, ale postupně  AT dodaly charakteristickej výraz. Teďka jsou to takový generický barevný hodinky s generickým sunburstem. 

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě teda nic moc... Okýnko by určitě potřebovalo nějak vizuálně ukotvit. Nebo pod něj dát půlindex. No a barvy v kombinaci se sunburst jsou strašně kolotočový. Jako asi chápu, že tady jde o pokus svézt se na vlně OPéček, ale tam jsou barvy na matným cifru a působí to úplně jinak. Tady, kdyby bylo na cifru napsáno Daniel Kors, Gant, nebo já nevím, tak by to asi sedělo víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Daemonultimate napsal:

Já si za celou dobu u AT nezvykl na ty ručičky, ten kontrast useklý hodinovky k minutovce. Náramek podle fotek neposoudim, datumku bych orámoval, ať to má alespoň trochu odkaz k indexum a logu.

Taky nějak nedávám ty rozdílné ručky u AT všeobecně. Za nejhezčí modely AT považuji ty s datem na trojce v rámečku ladícím s indexy 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, ragu napsal:

Datum fuj, korunka fuj, barvy sice hezký ale totálně bezmyšlenkovitej pokus jednoduše naskočit na módní vlnu.

Omegu mám rád ale ze všech těch novinek mě zaujaly jen Speedmaster 57. A nekoupil bych nic.

Nové speedy mě taky zaujaly, resp. jsem dlouho čekal, jestli bude nějaká náhrada za FOIS. Vadí mi na nich velký L2L a černý cifr je zas jen s fauxtinou (což chápu, tam by asi lezli do zelí moonům).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové speedy mě taky zaujaly, resp. jsem dlouho čekal, jestli bude nějaká náhrada za FOIS. Vadí mi na nich velký L2L a černý cifr je zas jen s fauxtinou (což chápu, tam by asi lezli do zelí moonům).

Jo máš recht. Na druhou stranu ten sendvič dial dělá hodně, měl jsem to i s tou fauxtinou ne Seamasterech 300 a je to gut. Navíc super bicompax, tah. Menší bejt mohly no.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Tomak napsal:

Za nejhezčí modely AT považuji ty s datem na trojce v rámečku ladícím s indexy 

mam to stejne, navic se mi nejvic libi verze s celobrousenym tahem, kterou delali jen chvili..

ale i pres divnou korunku a absenci teaku se mi ty nove dost zamlouvaji, barvy paradni, celkove pekna hodinka, kam se hrabe OP😜😜

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mam Omega - Railmaster  - 2802.52 z roku 2005 , a veru super, boli v servise ako 3 mesačne , a potom v roku 2019 ,  po servise sa mame rozbehli po natiahnutí , teraz po roku ich treba zatriasť aby sa rozbehli ...., teda tie prve Coaxialy nie su moc OK !!  Snad tento novy model bude viac spoľahlivejší .....

+omega--3x vv.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...